Jump to content

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, booyaka said:


 

 


Što se završilo istorijskim rezultatom od 9 pobeda u sezoni.

 

cak je i buducnost odustala od 10 30godisnjih amera iako ima daleko slabiju "privlacnost" i manji izvor domacih/mladih igraca

 

bice hit kad apara bude u PO trpao ove zvezdu :fantom:

Link to comment

nego, niko ni rec o utakmici

zvezda upravo igra derbi aba lige

kako li ce se zavrsiti? ko li ce pobediti?

 

covic ne igra :(

jbt, ja sam zaboravio on ima vazeci ugovor sa zvezdom :hail:

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

I Bitadzeu je bilo isprogramirano da iz Mege ode u nba, pa ga je svejedno Miško na polusezoni prosledio u Budućnost. Očigledno da je svaki slučaj za sebe. Pride Petrušev nije nedavno draftovan iako je bio kandidat, tako da stvari sa njim ne idu baš tako glatko pa je možda potrebna provera na višem nivou. Bilo bi super da dođe ako postoji šansa.

 

Petrušev nije draftovan jer nije bio kandidat. Povukao se sa drafta 10ak dana pre draft night. To govori dosta o teorijama o do najsitnijih detalja planiranim karijerama, ali treba biti pošten i reći da nije to ni baš skroz neuobičajeno. Dečko samo želi da popravi draft stock i to je skroz legitimna stvar.

Ne znam da li kolega forumaš koji je to napisao trolluje ili se zeza, ali nema šanse da bi bio undrafted da je izašao sad na ovaj poslednji draft. Pre će biti da nije hteo da bude 2nd rounder pa želi da pokuša da se popne u prvu.

Pretpostavljam da je neko zezanje i interne fore, ali čisto da uđe u zapisnik da taj dečko bio All-American i najbolji igrač No.1 tima u celom college basketu.

 

Sumnjam da on baš nešto žarko želi da igra u Zvezdi, a verovatno ni Zvezda nije baš preterano luda za njim. Jer će on za Zvezdu potpisati do kraja ove sezone i onda otići, a Ćoki tu ne vidi nikakvu korist. Samo će opteretiti budžet sa još jednom platom, nikakav finansijski povrat neće imati, sa takmičarskog aspekta verovatno nije toliki upgrade u odnosu na ove igrače koje Zvezda već ima i Ćoki zna da će se na leto pitati đe sam tu ja.

Jedino što bi Zveda dobija je marketing jer bi na draftu uz Petruševa pisalo i ime kluba, što nije mala stvar, ali možda Ćoki to ne vrednuje toliko da bi zanemario sve ostale aspekte.

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

Ne bi pisalo ime kluba posto bi ga vratio za kls da ode iz mege, kao sto je uradio onomad. 

 

aj pošto si tu i pošto će mene da napadnu sa deset strana

 

daj mi svoje mišljenje o lakijevom klipu, recimo prve 3 sudijske odluke su skroz na mestu, ono za voldena je blizu jedino. paterniko čak pokazuje lepo na drugoj odluci da nisu koraci jer igrač nije imao punu kontrolu lopte, to je u duhu pravila odsuđeno.. takođe, ove 2 nesportske što se traže na kraju su smešne, to nisu nesportske.. mislim, jasna mi je ostrašćenost ali jbt ako je ovo poslednje nesportska ja sam el čapo. prvi isečak gde se isto traži nesportska jasno se vidi da je slučajan kontakt. najveće greške su aut ispred javora i faul na lojdu.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...