Jump to content

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Sad bez zezanja, ne znam kakav je ovaj plej ali morali su nekoga da dovedu tu. Ako je istina za Noka onda će verovatno nekoga da oteraju. Teri ili Obrajant ili obojicu. 

Link to comment

Teri ili Kuzmić, ne verujem da će otići O'Brajant.
Kolom, ništa specijalno, ima dobar court vision, malo slabiji šuter, što kažu kada plej nema šut pass first plej. Falila mu uvek brzina, sada još više kad je ušao u ozbiljne igračke godine.

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Meni nije jasno zašto zvanično ne traže izuzeće Javora, ako ništa barem na utakmicama ABA lige. Jednostavno nije bilo utakmice da se taj ološ nije izdrkavao na Zvezdi

 

Mislim da bilo koji klub nema pravo da trazi izuzece sudije ali nemoj da me drzis za rec.

Link to comment
32 minutes ago, booyaka said:

Kolom, ništa specijalno, ima dobar court vision, malo slabiji šuter, što kažu kada plej nema šut pass first plej. Falila mu uvek brzina, sada još više kad je ušao u ozbiljne igračke godine.
 

 

962240905a91227e14ed2212ee3f9285.jpg

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Heaviside said:

Aj napiši koju o njemu

 

Mislio sam više sa aspekta da ti dovodiš španskog veterana, znači da si promašio sve što si mogao da promašiš tu. Pričam sada za EL nivo: spor, nejak,  ne može da iskreira sebi ništa, šut za 3 iz spotupa samo, generalno loš šuter, može da podeli pas iz pika, ima neka zanimljiva rešenja u igri, dobar timski igrač.. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Aj napiši koju o njemu

 

Evo i ja da pokušam.

 

Kolom je nakon Jovića prvi ajmo reći generički pnr plej koga smo doveli...

Čovek ume da vrti pik na 101 način i stvarno je majstor u tome... Ima oči i na leđima, vidi sve na terenu...

 

Dobar u kontroli lopte, pristojan šut, nije skorer, ali ga ne smeš ostavljati samog...

 

E sada dolazi i tužniji deo...

 

Čovek je ponor u odbrani, tek malo bolji od Ročestija (jer je jači). Lateralne kretnej praktično nepostojeće, spor kao puž, hodajući mismeč za svakog beka.. Uz to mator igrač, van takmičarskih utakmica i forme.

 

Niko mi nije jasan njegov potpis, zaista je bolje da smo Albisija doveli ako već mora Evropljanin.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Kino Kolom, sunce ti jebem, kakav epski promašaj od poslovanja kluba

Ali zato Petrušev pun pogodak, ako se nagode sa Miškom.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ali zato Petrušev pun pogodak, ako se nagode.

 

Pa Petruševa je Zvezda trebalo da juri još jesenas ako je postojala iole šansa da se dovede, ali ne da se dovede da mlati peškirom nego zaista da mu se da prilika. Mi tu šansu realno nismo imali, on je za nas nedostižan. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...