Jump to content

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, levi said:

 

nema posed na našoj polovini, nije završio prevođenje

inače bi u svakom napadu imao zadnje polje jer je u nekom trentku prevođenja lopta na jednoj polovni a noga na drugoj

 

tek kad skroz pređe u prednje polje sa loptom, od tada se računa posed i nema vraćanja u zadnje polje

 

 

 

 

"skroz presao" nema veze sa tim gde je lopta vec su gde su njegove noge

Link to comment
Just now, Ros said:

 

"skroz presao" nema veze sa tim gde je lopta vec su gde su njegove noge

 

ima, ako je lopta u zadnjem polju, a noge u prednjem, još uvek nije nema posed u prednjem polju

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

ima, ako je lopta u zadnjem polju, a noge u prednjem, još uvek nije nema posed u prednjem polju

 

 

znaci mogu da predjem u polje protivnika i da tapkam loptu u mojoj polovini?

Link to comment

Mozes. Mozes i da se vratis u zadnje polje ili da dodas saigracu u zadnjem polju sve dok ne prodje 8 sekundi. Lopta je prevedena u prednje polje kad su igrac sa obe noge i lopta presli u prednje polje.

 

Ovde su zvanicne interpretacije pravila. Pravilo 28 na strani 46 detaljno opisuje sta je dozvoljeno, a sta nije.

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

znaci mogu da predjem u polje protivnika i da tapkam loptu u mojoj polovini?

 

pa da, npr prenosiš loptu na protivničku polovinu u nazad, nogama si već prešao a loptu moraš još jednom da tapneš na svojoj polovini

Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pola stvari za koje su navedene ovde da treba da budu namerne ni nisu bile, al ova sekirica ispred sudija koju nisu sudili je skandalozna.

 

 

Čović ne sme da se oglasi za Evroligu, može samo u ABA da laje.

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Pola stvari za koje su navedene ovde da treba da budu namerne ni nisu bile, al ova sekirica ispred sudija koju nisu sudili je skandalozna.

 

 

Čović ne sme da se oglasi za Evroligu, može samo u ABA da laje.


Mozda nije namerna Slukas vs. Dobric, ali JeanCharles vs. JOB definitivno jeste, jebote vuce ga covek. To su 2 bacanja i posed na 7 sekundi do kraja. Ono Dedino nije faul u napadu, usao je Princeza u njega. 

Spanulisove protekcije ne vredi ni komentarisati, vidi se kristalno.  Na ova sranja iz prvog poluvremena se nisam nesto ni obazirao tokom tekme, vodili smo 10+ kad su se desavale, prmetio sam u prenosu samo sikiru na Lojdu, dete od 6 godina zna da je to faul. 

Ogavni su oni i Turci, je l' se secate devedesetih onih nitkovluka kad krene vreme da curi 2 sekunde za jednu kad imas napad za pobedu/produzetak tamo? Ili dreguje sat kad oni napadaju... I kad ona Vranjkoviceva banana '96 isto nije faul. 

Gade mi se, muka mi je po stoti put, mislio sam da se vise necu sekirati kad Panatinaikos vise nije faktor u EL, kad gle kurca. Kradu uvek suptilno i sitno za bogatase, ali ovo je nepodnosljivo.

Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:

Izgleda da dolazi neko iz ACB lige.

 

Prica se vec par dana o Albisiju. Nadam se da nije on, ne vidim sta konkretno dobijamo njegovim dovodjenjem...

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

ali JeanCharles vs. JOB definitivno jeste, jebote vuce ga covek

definitivno nije. obrati paznju na levu ruku JOBa. kakav je lopovski kriterijum sudjenja bio, cudi me da su svirali i obicnu licnu, koja je takodje upitna.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...