Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

to vraćanje poena je sasvim nebitno, nema potrebe da se prekida igra zbog toga osim ako nije sama završnica. mogli su da pogledaju i u pauzi na kraju 3/4, ništa ne menja

 

ali  zato sekira na Loydu je za rubriku verovali ili ne. verovatno i faul na Laziću na kraju, mada je to već u domenu da li se to svira u poslednjem napadu i protiv koga

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ma ne moze tako  za taj poen da se gleda jebiga, desava se u realnom vremenu, utice na psihu igraca katastrofalno, jebu te u rodjenom trosedu i ne mozes nista. To je bilo negde na -8 ako se ne varam. 

Pre se znao red... u Atini u 4/4 nista nije moguce odigrati, ali ovo je bas tezak jendek i prostakluk, razbojnistvo.

 

U sezoni u kojoj (o cemu vec danima pisemo ovde) ne ocekujemo nista i bole nas paja, danas sam se prvi put drao na televizor od 2017 i penala protiv Krasnodara. Slicno ovako, samo suptilnije smo opljackani onda u Areni kad smo jurili PO u zadnjoj Radonjinoj, tako 2 odvratna kluba u istom gradu ne postoje u galaksiji. 

Da smo pobedili sigurno bi mi bila najdraza do sad. 

 

Edited by Plajvi
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, renne said:

kog bre prevođenja

prešao na svoju polovinu, nagazio na liniju posle toga

jel gledaš il nas onako zajebavaš klektivno

 

provero sam ponovo, bio je u prevođenju na našu polovnu, nije imao kontrolu u prednjem polju

 

nema veze što je on gazio,  lopta je još uvek bila na njihovoj polovini. nije to preko pola, dok ne pređe potpuno sa posedom lopte, tek onda se gleda zadnje polje

  • +1 1
Link to comment

Nisam pobornik da se pravi faul na nerešenom rezultatu, pogotovo ne ako je lopta kod dobrog izvođača penala ali mora se priznati da je Obradović nacrtao vrhunski set iz auta sledeći napad. 

Link to comment
20 minutes ago, fandorin said:

   Uzeli su nam tačno 16 poena. Ovo je ipak najbrutalnije do sada, mada je bilo gadnih krađa i ranije. I u većini je učestvovao Javor. 

 

 

Link to comment

Mislim da bi ovog puta klub zaista morao da se oglasi i da trazi objasnjenje za ovakvo sudjenje. Jebi ga, ovo nema smisla uopste gledati, bilo mi je jasno jos tokom druge cetvrtine da ne mozemo da dobijemo utakmicu jer nam nece dozvoliti Javor i Paterniko. Cak se nisam ni preterano nervirao. Ovde nema govora o greskama sudija, doneta je svesno gomila odluka koje su isle na nasu stetu, ukljucujuci i par nakon gledanja snimka. Treba prosto pitati sta je razlog za ovakvu pljacku, da li je u pitanju individualna odluka sudija ili im je Evroliga nalozila da obezbede pobedu Olimpijakosu.

Link to comment

Ne mogu da se setim tacno sad, ali u 3 i 4/4 smo usli u bonus po nekoliko minuta pre njih, a tukli su za sve pare. 

Zapravo, kad god sam pogledao semafor, mi u bonusu. I Obrad rekao posle tekme da je hteo zadnji napad da tekmu ne bi resile sudije. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Sprema li se to silbovanje za Terija, povreda ili koji je razlog za DNP?

Stvarno mi nije jasno kako Sasa ne moze da ga iskoristi, covek ima dosta stvari da bi bio dobar evroligaski defanzivac, da ne kazem vrhunski. Odlicna atletika, osecaj za blokadu, dugacke ruke, dosta je brz za njegove gabarite, mozda bi mogao da nabaci koji kg i popravi odbranu na postu..

Jeste on dosao poslednji, ali do sad je trener mogao da ga ucini barem koliko toliko ( barem defanzivno) korisnim.

I sad to nista ne valja, dobija na evroligaskog utakmici 0 minuta? Pa koga hoce da mu se dovede Hajns, Hanter ili Danston?

Druga stvar, da li smo mi ove godine odigrali jedan normalan pik? Mozda nam se omaklo par puta.. Rocesti i Teri na onoj jednoj utakmici, za dva alejup-a. Prave se blokovi potrebni i nepotrebni, sa mozgom i bez mozga, po automatizmu. Juce je bila smesna situacija kad je neko napravio Lojdu blok na Spanulisu, da bi ga preuzeo neki drugi bek koji je naravno bolji defanzivac od Bilija. Zasto ne bi moglo da se malo zavrti i sa Kuzmicem i sa Terijem i da se odigra neki pik, da se otvori neko u korneru, pa pik je lepota jednostavnosti i neodbranjivosti ove igre. Mi umeto toga gledamo pravljenje blokova do iznemoglosti da se iznudi neko preuzimanje za Lojda ili Voldena i onda sledi njihovo cepanje 1 na 1. Ako je to "moderna kosarka", onda se meni ne svidja.

Sinoc sam gledao samo poslednju cetvrtinu, tako da ovo je generalni utisak, ne od sinoc. Iako smo i prosle godine imali nepotrebne probleme (teranje sina) i ostalo, otkako je ficko klupiran, sa Sakotom i lorencom, bilijem i ostatkom ekipe, daleko zanimljivija ekipa i igra barem po mom skromnom misljenju. Na kraju krajeva, verovao sam da ta proslogodisnja ekipa moze da se uguzi u 8 sve do prekida, za ovu ne verujem vec odavno.

Edited by ZSNj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...