Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Srdjan Jovanovic je vazio za velikog talenta, sa Stojakovicem gurnut u prvi tim Zvezde sa 16 godina. Obojica ubrzo zapalili za Grcku, ali za Srdjana je verovatno bila greska da tako mlad ode u inostranstvo, promenio milion klubova i nigde nije ostavio neki trag..

Link to comment
50 minutes ago, Nikodije said:

 

jesmo, i to preokretom u poslednjoj cetvrtini, meni jedna od drazih pobeda u derbijima. oni tada napucani sa milanom panicem kao glavnim sponzorom, a na drugoj strani dusan nedic, djaletic, dozet, jovan koprivica, prstojevic...

i decko one manekenke bio glavni plej, sada ne mogu da se setim kako se zvao

 

Mislim da je i Tica tad igrao, a tad je još bio običaj da se igra sa publikom na pola-pola, atmosfera bila top, bez ikakvih sranja

Link to comment
1 minute ago, Garnirung said:

 

Mislim da je i Tica tad igrao, a tad je još bio običaj da se igra sa publikom na pola-pola, atmosfera bila top, bez ikakvih sranja

 

jeste, on je tada vec uveliko igrao za prvi tim, debitovao je jos 99. kada smo igrali evroligu. te sezone je milko debitovao za prvi tim, negde pred kraj.

Edited by Nikodije
Link to comment

jedan fun fact kada vec pominjem evroligu 99. tada smo igrali u grupi protiv cska, a njihovi jedini stranci tada su bili vladan alanovic i mate skelin, koji su im bili dva najgora igraca u timu, sve ostalo rusi. eto kako je bilo u daaaaavna vremena

Link to comment

Da, to je ta generacija - Dozet, Tica, Jovo Koprivica... i pun Pionir protiv svih ekipa cak i protiv Sloge i Radnickog.

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

jesmo, i to preokretom u poslednjoj cetvrtini, meni jedna od drazih pobeda u derbijima. oni tada napucani sa milanom panicem kao glavnim sponzorom, a na drugoj strani dusan nedic, djaletic, dozet, jovan koprivica, prstojevic...

i decko one manekenke bio glavni plej, sada ne mogu da se setim kako se zvao

     Ja se većeg iznenađenja u derbijima od te utakmice ne sećam. Razlika u kvalitetu je bila baš dramatična. Vujanić, Šćepanović, Jovo Stanojević, Krstić, Vule Avdalović, Čanak, Vesa Petrović, čak su nam i Đuru Ostojića uzeli pred sam početak sezone. A sa druge strane vojska spasa. Srki Jovanović presudio trojkom o tablu, a Aleksić odigrao partiju karijere. 

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

Još je veća razlika u kvalitetu bila u sezoni 09/10 kada smo ih dobili košem Morisa Bejlija, opet trojka o tablu :)

    Pa, ne bih se složio. Jesu oni igrali final 4 te godine, ali je i Zvezda imala Bjelicu, Kešelja, Štimca, Kikana, Tadiju, Videnova, Stevića, Vuka, Bakića, pa i tog Bejlija. Mislim, to su bili ozbiljni košarkaši. A i u tom trenutku je ta ekipa igrala dobru košarku. Raspala se po starom dobrom običaju negde iza Nove godine. 

Edited by fandorin
Link to comment

On this century's news, Real dolazi bez Tejlora i Kozera. S obzirom na to kakvi smo na trojci Laso nas je bas castio, pri tom im je Tejlor najbolji defanzivac na spoljnjim pozicijama.

Link to comment

Secam se da su bili ispovredjivani skoro svi onomad kad ih je Alimpije tukao u Madridu, isto je bio ovaj neki period sezone i bili su u losoj seriji. Posle toga su vezali jedno 15 pobeda i na kraju osvojili u Bg.

Sto se tice ocekivanja, mi cemo dobiti taj mec. 

Secam se tekme prosle godine, jebote odigrali smo sasvim solidno i izgubili 15 razlike neobjasnjivo. :ph34r: 

 

Edited by Plajvi
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Secam se tekme prosle godine, jebote odigrali smo sasvim solidno i izgubili 15 razlike neobjasnjivo. :ph34r: 
 

 

Rutinerska ekipa, imaju ogroman kvalitet a slabo sta menjaju u timu i uigrani su do nivoa da mogu vezanih ociju da igraju zajedno. Nama je bitno da odigramo dobroi vezemo dve kvalitetne utakmice, da pokazemo da mozemo da drzimo odbranu i protiv takvih ekipa 40 minuta i da, ako je to moguce, vidimo neke naznake uklapanja O'Brajanta. Favoriti su i verovatno ce dobiti ponovo ali dobijali smo mi i vece favorite, tako da nismo potpuno bez sansi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...