Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Кори Волден топе се планине

 

Mnogo je vazna ova njegova partija danas. On igra dobro od pocetka sezone na obe strane terena ali te brojke koje skuplja nekako ih skuplja iz drugog plana, veceras je prvi put preuzeo vecu odgovornost u napadu (10 suteva, 8 bacanja). Deluje zastrasujuce ali pomalo i zabrinjavajuce da su jedine utakmice koje smo dobili u Evroligi bile one na kojima je Lojd dao u proseku 30 poena i to skoro perfektno rasporedjene na tri utakmice (31, 30, 29). Svaki put kad je dao manje od 20 izgubili smo, od 9 protiv Bajerna do 19 protiv Zalgirisa. 30 poena je za Evroligu bas puno da se ubacuje day in - day out. Stoga ce nam biti potrebno da negde nadoknadimo tih desetak + poena kad Lojda stisnu jace odbrane a Volden za sada izgleda kao najbolji kandidat.

  • +1 1
Link to comment

Bio Asvel bolji prosle godine, onom Dzekiriju nista nisu mogli, sad su totalne kese. Razlika u klasi, bukvalno rutinska pobeda, videlo se u 15. minutu da nema oko cega da se sekiramo. 

Svejedno cemo biti 10.-14. ako se uopste i odigra do kraja, uzivajmo u povremenim bogataskim skalpovima. :evilsmile:

I da, jebale Asvel, Bajern i Albu licence, njih narocito naguziti u svakoj prilici. A sad Real, i njih je veoma lepo i vazno pobediti. 

Bilo bi recimo lepo da ove sezone pobedimo najzad slucajno u gostima gde nikada nismo do sada, recimo Olimpijakos, CSKA, Barsa, Efes, Alba... Fener i Himki su vec prosli od tradicionalnih pusioni. 

Ako se ne varam, do sada smo bar po jednom koknuli svih 17 protivnika. Lepo je stati na sekund i podsetiti se da smo uprkos day-to-day nezadovoljstvu selekcijama (sto koncepcijski, sto zbog manjka finansija/kvaliteta, sto zbog nepotizma) - mi jedan od najboljih evropskih kosarkaskih klubova. 

Edited by Plajvi
  • +1 5
Link to comment
11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Sa drugog foruma;

 

AUTOR
Miloš Jovanović

Vidačić, Karadžić, Obradović, Lisica, Mavrenski, Gilić, Milutinović, Kaličanin, Trifunović, Zečević, Tomašević, Jovanović.

 

 

A jes bio gotivan taj tim...Gilić bio jak ko zver, sad ga često viđam na trim stazi u Košutnjaku, deluje:cry:

Meni bio mnogo gotivan i onaj Milutinović...preteča Lazića, samo još gora varijanta:D

Link to comment
11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Navijači bi u stvari upravo suprotno, da ovaj odigra kao car, bude u funkciji tima i ta njegova igra sinergički podigne kvalitet ostatka tima.

 

No, meni se ne čini da će to biti tako lako (pa i malo teže) dostupno. Džoni je ono što se u košarkaškom žargonu zove "bunar", dakle crna rupa u koju kad ubaciš loptu znaš da je nestala. E sada, nije to nikakvo iznenađenje, čovek je igrao u Evropi isključivo tako, to mu je mindset i igra. I o tome je trebalo razmišljati PRE dovođenja, a ne sada čupati nokte.

 

Mi smo razvalili večeras ove jer smo igrali kao tim. I Lojd i Volden su bili u funkciji TIMA. Njih dvojica zajedno, DEVET ukradenih lopti. U napadu, lopta je prešla jedno dva puta veći put nego protiv Bajerna i Himkija ukupno.

 

Saša da bi doveo OBrajanta u funkciju tima, trebaju mu Hari Poterovske sposobnosti. 

Ajde javi Karaicicu da nista ne zna, i da nije dobro video za godinu i vise dana rada sa JOB-om, jer si ti sve video u 3 utakmice na tv-u.

I kazi mu takodje da nikako vise ne pominje da je JOB jedna od najboljih cetvorki u Evropi.

Link to comment

job je kvalitetan igrac nema sta, al on mora da menja mindset, a cudi me da ga je salo dovodio ako nije verovao da to moze.. bumo vidli..

od prve utakmice job je poceo da igra ko blatche u filipinama, samo je problematika, sto mi nismo filipinci, vec smo bili dobro organizovana ekipa, i on mora da se prilagodi tome, u suprotnom nema tu srece..

a kako je on poceo da divlja, automatski je i loyd poceo vise da divlja, i generalno cela ekipa se uvukla u nervozu..

ja bi njega svakako vise drzao na 5.. a trenutno bi ga drzao kao 12-og igraca, i onda ako bas nikom ne ide, ubacio njega da izdivlja, dok ne shvati kako treba da igra u organizovanom timu..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Pa nama normalna 5 najviše i fali.

Kad se samo setim kako su neki pričali da je Kuzmara našpanovan ko zverina i da će da izgrize ove sezone...:Jova:

A ovaj sa roze patikama je tek humoreska, vrhunske fizikalije al džaba- IQ u minusu...

Link to comment
25 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Neću ništa da mu javljam, meni se samo čini da je Džoni kao nacrtan za Makabije, Milane i ostale Lokomotive.

 

Laki, brate moj, tebi se mesecima cinilo da je Dejan Radonjic lemur, skakao si nam po kicmi kao kiropraktor. Dajmo coveku sansu, nas je igrac do kraja sezone i mnogo ce nam zavisiti od toga kako ce se on uklopiti jer nije svaka ekipa u Evroligi privatni klub nivoa Evrokupa kojem na klupi sedi vlasnikov brat. JOB mora prvo neke principe da shvati u odbrani jer jedino timski gde mi sticemo prednost je u odbrani, u napadu se ta nasa cuvena timska igra u koju JOB mora da se uklopi odaziva na Dzordan Lojd. 

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

Pa nama normalna 5 najviše i fali.

Kad se samo setim kako su neki pričali da je Kuzmara našpanovan ko zverina i da će da izgrize ove sezone...:Jova:

A ovaj sa roze patikama je tek humoreska, vrhunske fizikalije al džaba- IQ u minusu...

 

Taj neki je Sasa Obradovic. Kuzmara nas je fino zajebao, delovalo je na pripremama da se vraca u zivot pa su rizikovali s Terijem umesto da ganjaju neku pouzdaniju peticu kad je Nnoko otpao zbog zdravlja. O'Brajant ima sve sto mu je potrebno da igra peticu kod nas, pogotovo sto imamo dve masivne cetvorke da uparimo s njim, ali potrajace dok se on ne uklopi.

Link to comment

I moje skromo mišljenje je da bi on na 5 bio najkorisniji. Samo postavlja se pitanje da li bi on to uopšte hteo? To podrazumeva potpunu promenu koncepcije i onoga što je igrao čitavog života. Guženje pod obručem, postavljanje blokova, sad malo izađi, sad uđi, a sve to uz minimum fejdaveja....

 

Nekako mi se ne čini da mu se igra ta igra.

Link to comment
46 minutes ago, harper said:

 

Taj neki je Sasa Obradovic. Kuzmara nas je fino zajebao, delovalo je na pripremama da se vraca u zivot pa su rizikovali s Terijem umesto da ganjaju neku pouzdaniju peticu kad je Nnoko otpao zbog zdravlja. O'Brajant ima sve sto mu je potrebno da igra peticu kod nas, pogotovo sto imamo dve masivne cetvorke da uparimo s njim, ali potrajace dok se on ne uklopi.

 

ne znam da li nas je kuz zajebao, ili se prosto nista ne igra na njega. uopste nemam utisak da je on postao rupa defanzivno, i dalje je u stanju solidno da odigra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...