Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ruzno je gledati ovakvo sudjenje protiv jebenog Asvela iz Vilerbana, da je Real ili CSKA pa i da razumem. Samo u prva tri minuta dva puta nesudjeni ocigledni koraci i bar tri faula na Lojdu, koji dobija ozbiljne batine, a nastavili su u istom ritmu. Doslo je dotle da mi je brk zaigrao od veselja kad je onaj muflon pocistio sudiju nakon sto je pre toga pokusao da odvali Lojda.

 

Ne znam zasto Obradovic cesce ne uparuje Lojda i Voldena, tim pre sto nas stalno brane spolja preuzimanjima. Hol je nesposoban da iskoristi miss-match a Rocesti vidi da ne moze pa i ne pokusava ali ova dvojica mogu i sutem i prodorom to da resavaju.

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Ali nikad ne umemo poslednji napad

 

Bio je opet faul kao vrata na Voldenu koji nije sudjen. Drugi put na utakmici, prvi put je pogodio ali je zavrsio na parketu iza kosa. Bilo bi OK da je isti kriterijum ali njima se sudi i kad lopta ode dva metra od igraca zbog sasvim regularnog postavljanja.

Link to comment

Malo je ljudi koji me iritiraju ovoliko kao sto to radi raspali Kuzmanovic svakom izgovorenom bljuvotinom.

 

Elem, sudije nas solidno jebu, ali nismo losi. Tecnije to izgleda napadacki bez JOB-a, vise ljudi je ukljuceno. A i Lojd je opet alfa, sto mu ocito prija.

Rit prvi put na 4 i fino je odradio minute, deluje mnogo spremnije za ovaj nivo kosarke od Terija.

Link to comment
Just now, FPLS said:

Malo je ljudi koji me iritiraju ovoliko kao sto to radi raspali Kuzmanovic svakom izgovorenom bljuvotinom.

 

Elem, sudije nas solidno jebu, ali nismo losi. Tecnije to izgleda napadacki bez JOB-a, vise ljudi je ukljuceno. A i Lojd je opet alfa, sto mu ocito prija.

Rit prvi put na 4 i fino je odradio minute, deluje mnogo spremnije za ovaj nivo kosarke od Terija.

 

Bilo bi sjajno da pobedimo ovo bez JOB-a, neka vidi da nije bas toliki frajer kakav misli da jeste.

 

Cela unutrasnja linija nam je sasvim solidna, iako je ocigledno da je Kuridza malo pao u formi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...