Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

23 minutes ago, Joe D said:

Obozavao sam ga kao klinac, jedan od meni najdrazih zvezdinih igraca ikad.

 

Pocivaj u miru!

I ja isto. Ćale me je prvi put odveo na utakmicu dok je Mileta igrao za Zvezdu. Bio mi je prvi omiljeni igrač.

 

Počivaj u miru!

Edited by Heaviside
Link to comment

Baš šmekerske timove je Zvezda imala krajem osamdesetih i početkom devedesetih, baš ih je lepo bilo gledati, a Mileta je bio jedno od zaštitnih lica tog vremena. Malo igrača ostavi takav trag za samo dve sezone i to u periodu kada nije bilo puno velikih utakmica zbog raspada sfrj i sankcija. 

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

Baš šmekerske timove je Zvezda imala krajem osamdesetih i početkom devedesetih, baš ih je lepo bilo gledati, a Mileta je bio jedno od zaštitnih lica tog vremena. Malo igrača ostavi takav trag za samo dve sezone i to u periodu kada nije bilo puno velikih utakmica zbog raspada sfrj i sankcija. 

      Igrao je Lija još jednu sezonu za Zvezdu, onda kad smo završili sa 4 igrača protiv Iva Zorke i kad su se svi razbežali. On je ostao do kraja. Retko pošten igrač. Bio je preteča Milenka Topića. Mnogo sam ga voleo i mnogo mi ga je žao. 

  • Hvala 1
Link to comment

Moj lični utisak, kao klinca, dok sam ga gledao tih godina, jedan od najnenametljivih i najskromnijih igrača van terena. Jako mi je žao što je preminuo ovako rano, još jedan od plejade mnogih vrhunskih sportista koji su otišli relativno mladi.

 

U vezi sa tim, smatram da je vrhunski profesionalni sport veoma nezdrav za telo i zdravlje sportiste, i da skraćuje životni vek.

Link to comment

Pocivaj u miru :(

 

Secam se ga dok je krajem 90ih igrao za Lasko. Odlican igrac,najzasluzniji sto je preko Saporta cupa odveo Lasko u Evroligu. On,Sasa Doncic,(Lukin tata),Miljan Goljovic, Sani Becirovic,Goran Jurak,Grehor Hafnar. Opasna ekipa.

Sad citam da je 2000e bio MVP Slovenackog prvenstva.

Edited by Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...