Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Heaviside said:

I šakula, jel ti su ti bolji Kuridža i Kuzmić od njega?

mesas zabe i babe..

imas bezmalo jedno 10-ak postova i pre pocetka sezone, gde pripovedam kolika je propast uci sa toliko istrosenih polovnjaka u sezonu, pri tom naglasavajuci da sam svestan da nismo real i da ne mozemo da imamo 12 doncica, al imati simonovica, simanica, mjk-a, rita, kuzmica kao visoke, je previse i za real a kamoli za nas.. 

a tada su me najvise napadali, oni koji trenutno najvise pene na gore pomenute..

 

no, kao sto rekoh i ranije, ako neko moze da napravi rez i sa ovako sakatom selekcijom to je raara..

i job uoposte  ne fali, problem je sto nije dovedene zamena, al mozda ni to nije problem, problem, je sto su nam trenutno od 5 visokih, svih 5 debelo ispod forme..

tako da samo kazuel, nek bar dvojica, da ne kazem trojica uvate formu za mesec dana, eto trofeja aba lige niotkuda.. :coffee:

Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Vredjali su i neki "navijaci" Zvezde Nikolu Kalinica pa nikom nista. Budala, idiota i bolesnika ima svuda. "Vijesti" su juce izbacile veoma gorak tekst o tom vredjanju, nije to vredjanje Radonjica ni stav ni ponasanje veceg dela crnogorske javnosti.

nije, al je stav kluba..

koji za vreme policijskog casa, dovodi sa namerom 100-200 huligana...

nece ovo u skorije vreme se zaustaviti, ovolika netrpeljivost nije bila ni sa hr klubovima na pocetku aba lige, na stranu sto su milo i bokan prvi poceli, al to sad vise nije ni bitno..

Edited by Shaq
Link to comment

ovi sto su vredjali radonjica su "dps" huligani, jedan od njih je direktor kosarkaskih terena bemax, drugi je " slavni" voditelj emisije robin hud, treci vodi posao sinu nuhodzica u kaficu sport kafe (tata je bio ministar unutrasnjih poslova do pre par meseci a taj sin mu je jedan od junaka koji su pljuvali zvezdine igrace prosle godine), kazu da taj kafic je u otvoren u aaradnji sa kavackim klanom, tu jednom malom bradonji je otac isto dps kadar i tako..

od njih se stide vecina navijaca. zamislite koliki su to smradovi.

sigurno ovi nisu tu bili slucajno. inace su svi redom clanovi nekakave patriotske grupe ultras mne.

 

  • +1 1
Link to comment

Drvite na sto strana a zaboravljate faktor Covic ivelika plata. Pre ce biti da je Covic mislio da ce uzeti titulu u Aba i bez njega a da je u EL ionako sve gotovo pa  je resio da pristedi.

Link to comment

a neprimetno se provuklo, da su majmunskim kricima vredjali waldena, ko da oni nemaju crnce.. 

 

@moca 

tesko da je to bio slucaj, posto je ovo prvi primer da za silbovanog igraca nije trebao u potpunosti da se isplati ugovor, tako da je ovo samo bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo, da se na silbovanim nista ne ustedi, dapache.. :coffee:

Link to comment

ali zašto bi ga dovodili na pola sezone, da su mislili da ABA može i bez njega

 

prosto Salo pogrešio u skautingu, dovodio kao za Lokomotivu Kuban, a ne za Zvezdu. pogreši čovek

Link to comment
27 minutes ago, levi said:

ali zašto bi ga dovodili na pola sezone, da su mislili da ABA može i bez njega

 

prosto Salo pogrešio u skautingu, dovodio kao za Lokomotivu Kuban, a ne za Zvezdu. pogreši čovek

kamo srece da je pogresio samo joba,od 4 doselektovana™ igraca, promasio je sva 4, ni jedan vise nije u klubu (rocesti, teri, job, colom)..

Link to comment
50 minutes ago, Shaq said:

kamo srece da je pogresio samo joba,od 4 doselektovana™ igraca, promasio je sva 4, ni jedan vise nije u klubu (rocesti, teri, job, colom)..

 

To je kad klub krene da panici pa srlja iz greske u gresku. O'Brajant je dobar igrac, Rocestija je trebalo produziti ako nisu mogli nista bolje da nadju od Koloma, s Terijem su se zajebali ali on je kostao nista tako da je mogao da ostane i da ga polako u FMP-u spremaju za sledecu sezonu, posto je i potpisao na dve. I dalje mislim da on ima fizikalije za ozbiljnu kosarku ali je neverovatno takticki nepismen, sto moze da se ispravi. Nije najsrecnije resenje i svejedno bi bili promasaji ali ovako su samo provukli gomilu igraca kao na traci i na kraju zavrsili sa daleko slabijim timom nego sto je bio na pocetku sezone. O politici kluba ove godine najbolje govori to sto su otpustili Rocestija zbog losih fizikalija a onda doveli Koloma koji je u jos gorem stanju.

Link to comment

Ne znam zasto u svemu mora da se trazi neka misterija. Bar je sukob JOBa i Radonje bio ocigledan pred ocima javnosti. Od tog momenta ga nije bilo nigde. Nije trebalo ni nakup da ide, ali kad je i Rit zakacio koronu, bukvalno nismo imali koga pod kos, pa su nekako uspeli da ubede Radonju da popusti. Nakon toga je tinjala nada da ce mozda i da potraje, ali se JOB nije pojavio na prvom sledecem treningu rekao da oce da ide. I raskinuo ugovor i otisao u Tursku kako su se ocito i dogovorili pre kupa. 

 

Mene mnogo vise od toga sto je pustio JOBa cudi da nije probao da dovede zamenu za njega. Ok, voli Kuza, ali nije slep, vidi i on da ovaj ne zna kako se zove. Verovatno je ocekivao da ce Noko da bude na nivou pre korone, kada je poceo da podseca na proslogodisnjeg Noka. Ali njega je korona bas ukanalila. Ocito je igrac kome treba vise vremena da udje u formu... 

 

Sto se tice "navijanja" i "navijaca", to je prosto ruzno, ali ne vidim sto je iznenadjenje. Na utkamice dolaze ljudi koij su bliski upravi kluba, a to su mahom ovi koje je bradilko nabrojao i kojima je sama kosarka sporedna stvar. Ajd sad vredjali su... sta je sve moglo da se vidi prethodnih godina, ovo je jos bilo i kulturno umetnicko vece. Buducnost se lepo srpemala ya nas nedelju dana, odmorni, kompletni, fokusirani, prosto su nas pregazili. Mi umorni od gustog rasporeda, direkt iz Atine, bez jedinog visokog igraca koji lici na nesto, sa Dedom koji 3 dana ima preko 38, u daljem trazenju i ciscenju ekipe... NIje bila nevazna utakmica, ali nije ni presudna. MI ako hocemo ABA titulu moramo da pobedimo dole barem jednom, dal juce, il neki drugi dan, nije bitno. 

 

Pre mesec dana je Buducnost izgubli a nekoliko vezanih utkamica, delovalo je da su u kanalu. Mornar i Olimpija su delovali nepobedivo. Sad Mornar ozbiljno visi za F4, a Olimpija opet izgleda kao ekipa koja zavisi dal ce Jaki da krene sut. Sve ekipe dosta osciliraju sa formom, a uz ovu koronu od prvog favorita postanes autsajder za jedan dan. MI smo bar to vezbali... Tako da - ima jos da se igra. Crta se podvlaci na kraju sezone, a ne u novembru ili pocetkom marta...

 

Link to comment

Taman posla da je gotovo, ali... Nama fali u momentu mnogo toga, pogotovo na najbitnijim pozicijama 1 i 5. Treba Noko da se digne da bi koliko toliko neutralisao Rida, a na kecu mora da se digne Hall, što ide veoma teško, pa je tu veeeeliki znak pitanja. Na Uskokovića da se osloniš u finalu ABA je suicide mission. 

 

I minuti penzionera moraju da se svedu na minimum, čak i da su u nekoj formi, spori so kao puževi i nisu u stanju da odbrane mene... 

 

Plus da se slučajno ne povredi Loyd ili Walden... 

Edited by assignment
Link to comment

Nema ništa od Hola. Ne tretiraš igrača od koga očekuješ da igra bitnu ulogu u borbi za trofeje na ovakav način u ovom delu sezone. Još čovek dokazano može bolje tj. jasno je da mu fale minuti i poverenje da bi podigao igru na viši nivo. Očigledno je odlučeno da se Uskoković razigrava umesto njega.

Link to comment

Ma od starta se videlo da Dejo nije odusevljen Holom i tako ga i koristi. A ovom trebaju i minuti i poverenje za samopouzdanje koje je u podrumu. 

 

Iako nam to jeste veliki problem, pokrpipce tu Volden, pa i Lojd i Deda, odredjene minute ce odraditi i Hol i Uskokovic. Veca je muka pod kosem. Sem Rita, svi ostali trenutno izgledaju ispod nivoa KLSa. MJK je bio dobar vecim delom sezone, Noko je lose poceo pa se podigao i taman kad je poceo da deluje kao dobra opcija pod kosem strefila ga je korona. Kuz izgleda tuzno vec par godina. Dakle kljuc je u dizanju MJKa i pre svega Noka na neki upotrebljiv nivo. A to nije toliko nemoguce, naprotiv. 

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ode Vlasta...

 

Blago onom ko dovijeka živi, imao se rašta i roditi.

 

Je li ikada iko video tog coveka a da na licu nije imao onaj njegov blagi osmeh, karakteristican za dobre i plemenite ljude koji su u potpunom saglasju sa svojim zivotom? Nikad nisam upoznao coveka i mozda gresim ali ovako iz daljine uvek mi je delovao kao teska, teska dobricina. Posebno ce mi ostati u secanju po onom dodeljivanju medalja kosarkasima Zvezde nakon sto smo nesto osvojili a svi oni koji je trebalo da nam dodele medalje su otisli da nahrane tetku i papagaju odnesu lek. Uz svu bizarnost te situacije ona ce mi ostati kao jedno od najlepsih secanja na nas raspali sport, svaka cast onome ko se dosetio da na taj nacin ispegla potencijalnu blamazu i bruku Kosarkaskog saveza.

 

Naziveo nam se dobri Vlasta i neka mu je srecan put, Pionir nece izgledati isto bez njega. Uveren sam da ce klub nacin nacina da se dostojno oprosti od njega, malo je reci da je Vlasta prototip onoga kako jedan po svim parametrima normalan navijac treba da izgleda i da se ponasa.

  • +1 5
  • Wub 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...