Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Znao sam da će konačno neko stati u zaštitu igre i izborenog na terenu, mislim onakav penal, nakon rastezanja dresa Pankova do poda, ne suditi je strašno. Ali onda na scenu stupaju The Saintsi iz Humske. 

Link to comment
58 minutes ago, MiddleClass said:

čini mi se da je ovo od reči do reči Zvezdino saopštenje od pre desetak dana

 

što naravno ne znači da je trebalo da ga puštaju. ni prepisano, ni novo, ni bilo kakvo

 

sad durge strane, bio bih iznenađen da nije bilo propćenja

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

čini mi se da je ovo od reči do reči Zvezdino saopštenje od pre desetak dana

 

što naravno ne znači da je trebalo da ga puštaju. ni prepisano, ni novo, ni bilo kakvo

 

sad durge strane, bio bih iznenađen da nije bilo propćenja

Sta vam ovo znaci?

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

čini mi se da je ovo od reči do reči Zvezdino saopštenje od pre desetak dana

 

što naravno ne znači da je trebalo da ga puštaju. ni prepisano, ni novo, ni bilo kakvo

 

sad durge strane, bio bih iznenađen da nije bilo propćenja

 

Vuleticev smisao za humor? I Zvezda i Partizan su pod uslovnom kaznom zbog komentarisanja sudija, videcemo kako ce FSS reagovati na ovo novo. Svakako se nadam da se ovi nasi bilmezi nece upecati i da ce Partizan popasti ozbiljnu kaznu, pa neka dobri profesor objasnjava u klubu gde odose pare ili plati iz dzepa.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Sta vam ovo znaci?

znači da je vreme za promenu tastature pošto ne reaguje na neka slova. što nije čudno ako se ima u vidu da sam je pazario pre više od 10 godina

 

trebalo je da piše priopćenje naravno

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Vuleticev smisao za humor? I Zvezda i Partizan su pod uslovnom kaznom zbog komentarisanja sudija, videcemo kako ce FSS reagovati na ovo novo. Svakako se nadam da se ovi nasi bilmezi nece upecati i da ce Partizan popasti ozbiljnu kaznu, pa neka dobri profesor objasnjava u klubu gde odose pare ili plati iz dzepa.

načelo, nemam ništa protiv

 

suštinski, problem je u tome što je autoritet trećeg aktera u priči (fss) ravan autoritetu prva dva. odnosno nepostojeći. ako telo koje izriče sancije ili odlučuje o nečemu nema nikakv autoritet, odluka i sankcija gube bilo kakav smisao. i ne rešavaju ništa. za uporedni primer može se uzeti npr. Vlada.

Edited by Ted
Link to comment
Just now, Ted said:

načelo, nemam ništa protiv

 

suštinski, problem je u tome što je autoritet trećeg aktera u priči (fss) ravan autoritetu prva dva. odnosno nepostojeći. ako telo koje izriče sancije ili odlučuje o nečemu nema nikakv autoritet, odluka i sankcija gube bilo kakav smisao. i ne rešavaju ništa. za uporedni primer može se ozeti npr. Vlada.

 

Partizan se nece resiti Vuletica dok njegove privatne pizme ne pocnu da kostaju klub. Neverovatno je i dosta govori o klubu to sto njemu tamo ocigledno niko ne moze da stane na put. Jedan nakazni debil koji misli da je mnogo pametan i duhovit pravi sprdnju od jednog od najvecih srpskih klubova. Ovo nisu radili ni Vesic i Lukic, a mislio sam da se dva veca degenerika od njih dvojice nece pojaviti u srpskom fudbalu.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Mislim da ovo rade zato sto tome sluzi Vuletic u klubu. Strasno je u sta se FK Partizan pretvorio.

 

nije ti smetalo saopshtenje zvezde? ronjenje suza nad penalom u krushevcu?

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Partizan se nece resiti Vuletica dok njegove privatne pizme ne pocnu da kostaju klub. Neverovatno je i dosta govori o klubu to sto njemu tamo ocigledno niko ne moze da stane na put. Jedan nakazni debil koji misli da je mnogo pametan i duhovit pravi sprdnju od jednog od najvecih srpskih klubova. Ovo nisu radili ni Vesic i Lukic, a mislio sam da se dva veca degenerika od njih dvojice nece pojaviti u srpskom fudbalu.

nije da mu se ne može stati na put, više je u pitanju to da nema ko.

 

nije to neka ustrojena organizacija za razvijenim internim pravilima i običijima ponašanja, komunikacije isl.  to bi bio neki viši nivo organizovanja koji još uvek nije dosegnut. niti će biti dok se klub ne privatizuje i poprimi obrise ozbiljne organizacije, a ne vesele družine sa dobro plaćenim hobijem.

Link to comment

Pa da napisao je isto saopstenje samo sto ni tamo ni ovde nije bio penal pa je jedno saopstenje imalo smisla a drugo nema.
Ako su vec hteli da spuste Terzi kopiranjem saopstenja mogli su to uradi nekad kad bude razloga ali kao sto rekoh oni hoce da mu zaprze corbu pred Tiranu.

Link to comment

Razlika je sto se o sviranom penalu za partizan moze diskutovati pa cak i tvrditi da se tako nesto ne svira, ili jos konkretnije da je partizanov igrac bio taj koji je pravio faul a ne napredkov, penala ne bi ni bilo (ovo je dokazano prosle nedelje u surdulici kad za isti zahvat partizanovog igraca nije sviran penal).

 

Npr imali smo danas i situaciju gde je u slicnom maniru pankovu umalo pocepan dres pa penala nije bilo.

 

S druge strane u pravilima igre je jasno napisano da penala nema zbog igranja rukom, ukoliko igrac pre toga odigra glavom ili telom, pa tek onda rukom.

 

Dakle saopstenje kako je proleter ostecen zbog penala je moglo i da bude zamenjeno kukanjem kako je proleter ostecen jer je ben dao gol i to je priznato. Isti osnov.

 

Simpa je i da se proleter nije zalio, al tu su zagor i ciko da se bore za pravdu... Jos da nauce pravila...

 

Edit: da dodam da je nase saopstenje nepotrebno i meni bljutavo. Partizanov saopstenje nije ni nepotrebno vec sramotno. Onaj nivo sramote kad je svima neprijatno kako se neko blamira...

 

 

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...