Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Hobbit slayer said:

Ovo je dobar trening i reality check za Tiranu. Pogotovo što će verovatno i Tirana da igra slično kao Proleter...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

pa da, bukvalno su ovako igrali prodiv tbilisija samo sto su ih usrala dva gola... 

Link to comment

tomane je alibi prevarant na nivou veljka simica, tu je kao nesto stalno a bukvalno kurcu ne sluzi, vrhunski domet mu je da izboksuje prekid za nas i uvek ce pre da se opredeli za tu opciju nego da proba nesto konkretno... 

Edited by Bright Billy
  • +1 1
Link to comment
tomane je alibi prevarant na nivou veljka simica, tu je kao nesto stalno a bukvalno kurcu ne sluzi, vrhunski domet mu je da izboksuje prekid za nas i uvek ce pre da se opredeli za tu opciju nego da proba nesto konkretno... 
Nije mi jasno zašto je Deki izabrao Tomanea kao prvu rezervu umesto Boakye, kada je ovaj uradio više za desetak minuta nego Tomane za celo poluvreme...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Kakav to penal pominju za Proleter?

 

Video sam vucenje za dres Pankova, pa nije sudio penal, a to za Proleter sam propustio

 

katai je izbio loptu glavom i pogodio sebe u ruku... 

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Kakav to penal pominju za Proleter?

 

Video sam vucenje za dres Pankova, pa nije sudio penal, a to za Proleter sam propustio

Ruka (Pankov).  Posle kornera, Pankov izbija glavom loptu koja pogadja negovu visoko podignutu ruku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...