Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Nikodije said:

 

nipodastavam ligu jer bih voleo da bude bolja, i mogla bi da bude bolja, ne znam kako ti nemas tu zelju. valjda kao pravi zvezdas zelis da gledas vise jakih utakmica, a ne fudbalski dan mrmota koji traje godinama.

 

Problem je u tome sto nemas meru pa ne bi ni primetio da liga postane bolja jer ne bi verovao da je to slucaj. Takmicarskiju utakmicu od nase protiv Spartaka ja tesko mogu da zamislim, dobili smo ih na guzove i strepeli do kraja. Problem nasih klubova je dublji od tog mafijaskog deljenja bodova za zelenim stolom. Mnogo se lose radi u vecini klubova, ekipe ako igraju otvoreno izgube snagu do nekog 60. minuta i onda opstruiraju jer ne mogu da trce, ako imaju rezultat.

Link to comment

Odmah posle Tirane, sledi TSC, verovatno odlozen za nedelju jer oni igraju u cetvrtak. I to bi trebalo da bude jaka utakmica, s obzirom da su nam fino pokazali zube u proslih nekoliko duela. Onda ide pauza 2 nedelje da se srede utisci i tempira forma za sredinu i kraj septembra koje su kljucne za evro kvalifikacije.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Problem je u tome sto nemas meru pa ne bi ni primetio da liga postane bolja jer ne bi verovao da je to slucaj. Takmicarskiju utakmicu od nase protiv Spartaka ja tesko mogu da zamislim, dobili smo ih na guzove i strepeli do kraja. Problem nasih klubova je dublji od tog mafijaskog deljenja bodova za zelenim stolom. Mnogo se lose radi u vecini klubova, ekipe ako igraju otvoreno izgube snagu do nekog 60. minuta i onda opstruiraju jer ne mogu da trce, ako imaju rezultat.

 

protiv spartaka je bilo dobro, u prvih par minuta se videlo da je to skup profesionalnih fudbalera, za razliku od prve tri utakmice gde smo igrali sa amaterima u rangu ovih sa gibraltara.

danas protiv proletera, mislim da je i to profesionalni klub, nadam se da cemo igrati u najjacem sastavu.

Link to comment

znači Rodić je taj x faktor koji je okrenuo Zvezdinu istoriju, od tima koji 10 god ne može nikoga da izbaci u Evropi, do tima koji prolazi 12 kola kvalifikacijija za redom?  ok :) 

Link to comment

Rsb najavljuje skoro najjaci sastav danas, napred Katai, Ivanic, Spiridonovic i Ben. Iza Nikolic i Njegos kao bonusi i odbrana Rodic, Degenek, Pankov i Gajic. Borjan na golu.
Zanimljivo jer je Milojevic imao obicaj pred ovako vazne utakmice da izrotira citav tim. Ovo je novi pristup.

Link to comment

Danas prenos samo na Areni @renne  da obezbedi linkove :D 

 

Kako je rečeno MaxBet sportu, prenos iz Tirane trebalo bi da bude obezbeđen na RTS-u. Tako će skoro svi građani Srbije moći da gledaju meč drugog kola kvlafikacija za Ligu šampiona.

Od ranije je poznato da će ovu utakmicu da prenosi i televizija Arena sport.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Danas prenos samo na Areni @renne  da obezbedi linkove :D 

 

Kako je rečeno MaxBet sportu, prenos iz Tirane trebalo bi da bude obezbeđen na RTS-u. Tako će skoro svi građani Srbije moći da gledaju meč drugog kola kvlafikacija za Ligu šampiona.

Od ranije je poznato da će ovu utakmicu da prenosi i televizija Arena sport.

 

Hvala Ogu,

onaj car sa rtsare je bio briljantan u utorak!

Link to comment

U NS protiv Proletera od 18h

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Pankov, Degenek, Rodić – Petrović – Spiridonović, Nikolić, Ivanić, Katai – Ben.

Link to comment
4 hours ago, levi said:

znači Rodić je taj x faktor koji je okrenuo Zvezdinu istoriju, od tima koji 10 god ne može nikoga da izbaci u Evropi, do tima koji prolazi 12 kola kvalifikacijija za redom?  ok :) 

 

Nije samo Rodic, jos neki bitni igraci poput Borjana i Krsticica su u medjuvremenu pojacali tim. Napisao si da je u pitanju isti tim. To vec nije ni blizu isti tim, ne samo zbog broja promenjenih igraca vec razlike u kvalitetu izmedju onih koji su zamenjeni i njihovih zamena. Mi smo u Krasnodaru primili dva gola iskljuciivom krivicom Andjelkovica, da i ne pominjem onaj sumanuti penal protiv Irtisa, Rodic je bio veliki upgrade za tim. O Borjanu da i ne govorim, covek je od igraca po meni ubedljivo najzasluzniji sraf Zvezdinih evropskih kampanja pod Milojevicem. Isto je i sada, u odnosu na kvalifikacije prosle godine doveli smo bar dva odlicna igraca (Katai, Kanga) a ni Spiridonovic se za sada nije pokazao kao promasaj. To vec nije isti tim iz prosle godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...