Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Daj bre ne zezajte, dobili smo najlakseg moguceg protivnika, ili svakako jednog od najlaksih. Igra se pred praznim tribinama, nema nikakvog pritiska na utakimci, jedino bolje je moglo da bude da se igralo na Markani. Al ajd sad. 

 

Ne igramo igre bez granica, nego kvalifikacije za LS. Tirana je u rangu osrednjeg LLSL kluba. Ne znaci da cemo da ih pregazimo kao plitak potok, al realno to se ocekuje.

 

Da su uslovi normalni, da ima navijaca, pa da razumem price o pritisku. Sad je najveci pritisak dal ce neko na tviteru da napise neku pretnju ili uvredu koju ce debeli profesor rimskog prava da lajkuje... 

 

Ako ovo nismo u stanju da prodjemo, kakava nas kuknjava ceka u trecem kolu kad ce svakako doci tezi rival?

 

A posebno ne razumem kako bi bilo bolje da igramo protiv jaceg rivala pa da nam sanse za prolaz rastu... 

  • +1 1
Link to comment

Relativizujes. Stvari koje pises se ne ocekuju od nekoga ko prati fudbal aktivno i godinama pise po forumima.
To sto smo dobili jednog od najlaksih (na papiru, u realnosti ne znamo odnose snaga) ne znaci da po automatizmu prolazimo. I PSG je dobio najlaksu Atalantu pa zamalo ispao, i Junajted je dobio najlaksi Kopenhagen pa zamalo ispao i to sve na neutralnom terenu a ovo je u gostima.
Ne bih rekao da je sampion Albanije nivo osrednjeg LL ligasa. Pogledati rezultate albanskih sampiona u evropi, nijedan osrednji LL ligas to ne moze postici. Pre bih rekao da su nesto jaci od Vojvodine, Radnickog i Cuke.
Da se igra dvomec onda ok, ne verujem da bi mogli da nas prodju. 180 minuta je dovoljno da kvalitet ispliva (mada i tu cesto zna lopta da slaze), 90 minuta je malo vremena i tu je svasta moguce.
I da, ovo kolo nema nikakve veze sa sledecim. Mi smo jedva prosli Spartaks iz Jurmale pa smo posle dobili Liverpul, potpuno drugacije su to price.

Link to comment

Ma ne kazem da ne postoji mogucnost da ne prodjemo, ali ta mogucnost uvek postoji, lopta je okrugla itd.

 

Ne vidim kako je bolje da igramo protiv Fradija, koji ima i ozbiljniji budzet i ozbiljnije igrace i ozbiljniji klub, nego protiv Tirane koja je realno zncajno ispod naseg kvaliteta. 

 

Po toj logici smo strahovali i od Evrope, jer mogucnost uvek postoji. Tirana je svakako bolja od Evrope, al nije bas za skidanje gaca. 

 

Favoriti smo, bolja smo ekipa, tenzije prosto nece postojati mimo interneta i ako izgubimo to je iskljucivo i samo jer smo bili bas losi. 

 

Evo, da se prijavim da bih u 3. kolu najradije da igramo sa Sarajevom, bez obzira na potencijalne probleme, dokle god su potencijalni problemi van tribina :)

Link to comment

Ja bas mislim da bi npr Vojvodina ili Radnicki NIs bili vrno konkurentni za titulu u Albaniji, ako je ne bi i osvojili. KAo i jos nekoliko nasih klubova. 

 

Gledao sam par meceva albanskih timova i nisam video nesto spektakularno po cemu bi ovi timovi koje sam naveo bili inferiorni u odnosu na njih.

Link to comment




 
Evo, da se prijavim da bih u 3. kolu najradije da igramo sa Sarajevom, bez obzira na potencijalne probleme, dokle god su potencijalni problemi van tribina [emoji4]


Bilo bi zanimljivo da nam u 3. kolu uleti Sarajevo, a u plej ofu Dinamo [emoji23]
Čisto da se podsetimo starih vremena...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, adasevic said:

Ja bas mislim da bi npr Vojvodina ili Radnicki NIs bili vrno konkurentni za titulu u Albaniji, ako je ne bi i osvojili. KAo i jos nekoliko nasih klubova. 

 

Gledao sam par meceva albanskih timova i nisam video nesto spektakularno po cemu bi ovi timovi koje sam naveo bili inferiorni u odnosu na njih.

 

samo što Radnički i Vojvodina nisu osrednji LL ligaši, nego bi mogli da se bore za titulu i u Srbiji kad bi hteli i kada bi postojala ta mogućnost. to što si bezbrižan kada Zvezda ide u Novi sad nema veze sa ovom utakmicom, jer je za  Tiranu ovo utakmica života

Link to comment

pa i za Zvezdu je svaka utakmica u Evropi pitanje zivota s obzirom na neophodnost uefa para. + igranje sa tiranom, nisam siguran da bi sipka mogla da oprosti eventualnu eliminaciju.

Link to comment
2 hours ago, levi said:

naravno da osrednji LL ligaš ne bi bio prvak u Albaniji

 

ovo je teže gostovanje od bilo kog u LL van Beograda, bez sklanjanja i bez naših sudija

 

Bolji su Bugari. Izdasniji. Onakav ofsajd nijedan nas sudija ne bi smeo da nam pusti od cenjenog profesora Vuletica.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

pa i za Zvezdu je svaka utakmica u Evropi pitanje zivota s obzirom na neophodnost uefa para. + igranje sa tiranom, nisam siguran da bi sipka mogla da oprosti eventualnu eliminaciju.

 

verovatno, zato i  kažem Adasevicu da ovo ni po čemu nije samo još jedno u nizu LL gostovanja koje Zvezda rutinski rešava u serijama.  ni po kvalitetu protivnika, ni po motivaciji i jednih i drugih itd

 

 

Edited by levi
Link to comment

zato za zvezdu i jeste problem to sto u llsl nema vise takmicarskih utakmica jer zvezda nema taj dril igranja teskih utakmica na gostovanjima. to moze biti jedino sto smanjuje ogromnu razliku u kvalitetu izmedju zvezde i tirane. ali svejedno, mislim da je razlika u kvalitetu prevelika.

Edited by Nikodije
Link to comment

Srecom u LL igramo takmicarske utakmice pa smo u evropi prosli za sada 13 kola kvalifikacija zaredom.

Jbt kako te ne smori, svaki dan trabunjas istu pricu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...