Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Bright Billy said:

kakav haos jbt. slovanu iz bratislave odredjen karantin na islandu, gde su samo presedali na putu ka farskim ostrvima, jer je fizioterapeut zarazen. sad im uefa nudi da do petka nekako dovedu omladince na farska ostrva i tako odigraju prvo kolo... 

 

Ko ih jebe kad nemaju para za čarter.

Link to comment

Farska ostrva imaju stalnu direktnu vezu sa samo 6 gradova u Evropi.  Znaci mora da se menja avion.  I Zvezda je tamo putovala (u vreme Slavise Stojanovica) tri puta menjajuci prevoz.  Zvezdasi su tada ismevali Stojanovic koji je objasnjavao da cesta promena "nadmorske visine" utice na kondiciju igraca.  Imao je u vidu promenu visine pri letu avionom.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Farska ostrva imaju stalnu direktnu vezu sa samo 6 gradova u Evropi.  Znaci mora da se menja avion.  I Zvezda je tamo putovala (u vreme Slavise Stojanovica) tri puta menjajuci prevoz.  Zvezdasi su tada ismevali Stojanovic koji je objasnjavao da cesta promena "nadmorske visine" utice na kondiciju igraca.  Imao je u vidu promenu visine pri letu avionom.

 

Nije putovala na Farska ostrva,već na Island.

Nije imao u vidu promenu visine,nego je rekao da mu ne smeta niska temperatura tamo koliko nadmorska visina na Islandu (od tipa 0 metara).

A najpoznatiji je naravno po izjavi da nosimo folije na put, jer ne zna da li hoteli na Islandu imaju roletne i zavese.

 

 

Link to comment

Cuo sam za 2 igraca njihova, Vangjeli mislim da je igrao na EP i igrao je za Aris onda protiv Kosana, Lika je branio za Terek davno (dok se klub tako zvao). 

Da prodjemo mi to nekako, pa daj bilo koga u trecem i da dignemo taj koeficijent na 30, pa da se od iduceg leta vise ne sekiramo koga cemo i sta cemo. :)

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...