Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ja mislim da cemo mi svakako dovesti napadaca a verovatno i stopera ako degenek ode. Ne znam sto je ova sezona improvizacija. Igra se i boduje kao i sve prethodne i moze da nam donese/odnese nista manje ili vise nego prethodne.

Bena hoce gol ali ben zna i da promasi svasta. Juce 3 komada dao, 2 cista promasio sa 2 metra. To protiv ovih amatera nije bitno jer ce uci u 10 sansi i dati puno golova, ali kad bude ozbiljniji rival onakvi ziceri ne smeju da se promase jer ih nece biti 10.

Sto se velje tice, njemu je vazno da igra. Da ne odigra ni minut u evropi a da igra svaku u domacoj ligi mu znaci 100 puta vise nego da odigra neki minut u evropi a da tu i tamo igra i po ling longu. On do ove godine nije imao minut u super ligi tako da njemu ovo znaci, a vidi se to i po njegovom pristupu. A verujem da ce dobiti sansu i u evropi. Al da ce da bude npr ispred kange... Nece.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Improvizacija jer nema publike, manji prihodi, dovoljno je da virus udje u ekipu i da te izbaci...
Mislim da u takvoj situaciji ne treba dovoditi nekakve Makede od 30 godina za milion evra a imas Bena koji je mozda i bolji igrac.
Harper sto se tice taktike i poredjenja sa Milojevicem, nepravedno se omalovazava njegova igra i igraci. Nije Borjan busen zbog taktike nego klase rivala. Milojevic je od 3 evro sezone 2 ipo odradio savrseno, sve do Totenhema u Londonu je imao nerealno dobre rezultate. Tada dolaze 3 vezana teska poraza koja kvare utisak i sada se hvali Stankovic jer je sve bolje nego kod Milojevica a tek treba da vidimo da li ova ekipa trkacki moze da iznese jake utakmice, prikaze lepu igru protiv jakih i ostvari Milojeviceve rezultate. Ako bude tako Stankovicu idu sve pohvale.

Link to comment
20 minutes ago, samo_opusteno said:

Improvizacija jer nema publike, manji prihodi, dovoljno je da virus udje u ekipu i da te izbaci...
Mislim da u takvoj situaciji ne treba dovoditi nekakve Makede od 30 godina za milion evra a imas Bena koji je mozda i bolji igrac.
Harper sto se tice taktike i poredjenja sa Milojevicem, nepravedno se omalovazava njegova igra i igraci. Nije Borjan busen zbog taktike nego klase rivala. Milojevic je od 3 evro sezone 2 ipo odradio savrseno, sve do Totenhema u Londonu je imao nerealno dobre rezultate. Tada dolaze 3 vezana teska poraza koja kvare utisak i sada se hvali Stankovic jer je sve bolje nego kod Milojevica a tek treba da vidimo da li ova ekipa trkacki moze da iznese jake utakmice, prikaze lepu igru protiv jakih i ostvari Milojeviceve rezultate. Ako bude tako Stankovicu idu sve pohvale.

 

Nasa igra pod Milojevicem od trenutka kad smo prvi put usli u LS je bila i ostala tezak odron koji je tolerisan i ignorisan zbog one neverovatne pobede protiv Liverpula. Da nije bilo te utakmice nas ucinak u grupama se ne bi mogao nikako drugacije opisati nego kao ponizavajuc. Ne zameram ja Milojevicu nista sto se tih rezultata tice, sve te ekipe protiv kojih smo igrali po grupama s izuzetkom Olimpijakosa su za nas nedostizna igracka klasa, ali taj virus sedenja u Borjanovom krilu i ispucavanja lopti jako i nikome nam nista dobro nije doneo. U Evropi su nas ocekivano izbusili, kao sto bi nas izbusili sta god da smo igrali, a kad je doslo vreme da u derbijima naplatimo klasu koju smo imali u odnosu na Partizan, izgledali smo po pravilu nemocno i oportunisticki. Svaka cast svakome, ne omalovazavam ja najuspesnijeg trenera u skorijoj istoriji Zvezde, a i da ga omalovazavam koga je realno briga za to sta ja mislim, samo imam pravo da takvu kukavicku i seljacku igru ne zelim da gledam u Zvezdi. Sto godina da gledam fudbal radije cu da gledam Veljka Nikolica koji ne moze nego Jovancica i Vukanovica koji ne umeju, jer ce Veljko jednog dana moci a ova mucena dvojica ako nisu umeli do sada nece umeti do kraja karijere.

 

Najlakse je reci "jebi ga bolji su, sta da radimo" ali to sto ti nazivas savrsenim rezultatom je i deset primljenih golova od PSG u dve utakmice. Deset. Koliko bismo primili da smo pokusavali da igramo, kao sto smo pokusali nekih desetak minuta u revansu kad je vec i igracima postalo otuzno da onako budu sikanirani (naravno, u tom periodu smo dali taj jedan gol koji smo im dali) pred punim stadionom nasih navijaca? Dvadeset? Trideset? Nemojte da se zajebavamo. Nista nije bilo savrseno do utakmica sa Totenhemom i Bajernom, samo je tada doslo na naplatu jer su u pitanju timovi koji ne oprastaju oportunizam vec gaze do kraja.

 

Ja to i ne zameram toliko Milojevicu vec upravi koja nije htela da iskoristi priliku koju im je taj isti Milojevic dva puta pruzio da unapredi tim koji je Ligu Evrope odigrao vrhunski vec se bacila u licni biznis, njemu zameram samo to sto je pristao na tu igranku. Mi smo prodavali kljucne igrace a za te pare dovodili promasaje s kojima Milojevic nije znao sta da radi, na kraju su nam sve skupe akvizicije osim Marina drljale klupu i izivljavale se na Trepci iz Mitrovice a LS su igrali razni Vukanovici, Jovancici, Pavkovi i Njegosi Petrovici. Krsticica smo pustili da ode zbog 120.000 evra razlike izmedju njegove i plate jebenog Causica jer Krle nije hteo da igra za manju platu od jednog preplacenog buzdovana (milion dolara, milion majki im jebem) koji ne zna da sutne loptu. To mesto na kojem je Krsticic briljirao i pored Borjana bio mozda najvazniji igrac Zvezde jos uvek nismo kvalitetno resili a imali smo tu igraca koji je komotno mogao i hteo da zavrsi karijeru u Zvezdi. Degeneka, koji je bio medju bitnijim igracima u Salsburgu, smo spakovali s masnicom i poslali u neku vukojebinu, oduzimajuci mu priliku da igra LS koju je zasluzio na terenu. Sad se pitamo zasto deluje odsutno, kao igrac koji je glavom vec van kluba. Pa, zato sto zna s kim ima posla. Zato sto kako god da odigra ove kvalifikacije nece videti LS, pod uslovom da se u nju plasiramo, vec ce orati neke saudijske ili kineske njive.

 

Sve je to Milojevic aminovao, na sve je cutao, stavljao je u tim koga treba i na kraju vise nismo igrali nista. Milojeve dve Lige sampiona niko ne moze da mu oduzme, za mene ce ipak on biti onaj trener sezonu pre toga kad smo bili na po jedan sumanuti promasaj Pesica i Bena daleko od cetvrtfinala Lige Evrope. Ta sezona i ta igra je bila Milojevicev masterclass kojeg cu se uvek rado secati. Sve posle toga nije vredno paznje sa stanovista fudbala koji smo igrali, ako ne racunamo povremene bljeskove genijalnosti Marka Marina.

  • +1 1
Link to comment

kakav haos jbt. slovanu iz bratislave odredjen karantin na islandu, gde su samo presedali na putu ka farskim ostrvima, jer je fizioterapeut zarazen. sad im uefa nudi da do petka nekako dovedu omladince na farska ostrva i tako odigraju prvo kolo... 

Link to comment

mnogo je glupo ovo da se ovoliko putuje po celoj Evropi, da bi se tamo igralo pred praznim tribinama. ako je već jedna utakmica i bez publike, mnogo je regularnije bilo da se sve igralo na neutralnom terenu u bablu na Kipru, da niko nema prednost domaćeg terena u jednoj utakmici, i niko ne nosi virus  tamo vamo. i nema ovog cirkusa sa organizacijom

 

Edited by levi
Link to comment

Ne bi me iznenadilo da se posle svih ovih kikseva sa organizacijom, treća runda ili eventualno plej of, ipak odigra u sličnom formatu kao i završnice LŠ i LE.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
36 minutes ago, Bright Billy said:

kakav haos jbt. slovanu iz bratislave odredjen karantin na islandu, gde su samo presedali na putu ka farskim ostrvima, jer je fizioterapeut zarazen. sad im uefa nudi da do petka nekako dovedu omladince na farska ostrva i tako odigraju prvo kolo... 

 

A i oni majstori nisu mogli da testiraju strucni stab i igrace nego poslali ekipu na "nece valjda".

Link to comment

ma sigurno se jesu testirali, samo sto su ti testovi pouzdani do moga. kolko sam citao, uefa cak ima spisak laboratorija ciji su testovi validni. ovi sa takozvanog kosova su najebali jer na istom tom takozvanom kosovu ne postoji ni jedna (po misljenju uefa) validna laboratorija pa su krenuli na slepo i testirali se tek kad su stigli na odrediste. slovacka je organizovana i civilizovana zemlja tako da su se oni verovatno normalno testirali pred put, al kao sto rekoh testovi su izgleda jako nepouzdani... 

Link to comment

Slovanov B tim igra u drugoj ligi Slovacke.  Taj tim, plus igraci isz prvog tima koji nisu putovali na Farska ostrva moze da bude dovoljan da eliminisu protivnika.

Link to comment

Njihov omladinski tim je B tim koji igra u 2. ligi Slovacke.

 

Sto se testiranja tice, meni je cudno da se nisu testirali u Bratislavi vec da su to ostavili za Rejkjavik.  Ako je tako, onda je to Slovanov propust.

Link to comment

ma sigurno nisu pošli a da se nisu testirali. ali različiti testovi daju različite rezultate

 

jedino ne razumem kako su stigli do Islanda ako idu na Farska ostrva, nije baš usput

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...