Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ma znam, nego eto nekad u ovakvim situacijama ne bi loše došao neki brđanin po ovakvom vremenu, pošto je pitanje koliko ćemo moći da razvijemo sitan vez, odnosno plan A

Link to comment
23 minutes ago, theanswer said:

Nisu diskvalifikovani ovi sa Kosova nego nije bilo termina da se igra utakmica pa su jebem li ga na finjaka diskvalifikovani. Zavisi od države takođe. Švajcarci su stavili sve u karantin pa nije moglo da se igra. 

Jasno. Nego je karakteristično da se sa malima igraju. 

22 minutes ago, Dimitrije said:

Da bi eliminisali Zvezdu.

To stvarno ne bi smelo da uopšte dođe u pitanje. Velika je razlika u kvalitetu

Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Ma znam, nego eto nekad u ovakvim situacijama ne bi loše došao neki brđanin po ovakvom vremenu, pošto je pitanje koliko ćemo moći da razvijemo sitan vez, odnosno plan A

 

Marakana ima savrsenu drenazu, bice teren malo brzi nego obicno ali to je sve. Trebalo bi neki biblijski potop da se desi pa da pocnu da se stvaraju bare na terenu.

 

Ovaj tim koji izlazi na teren je nominalno najbolji tim Zvezde u ovom trenutku ali mislim da realno nije bilo prevelike potrebe ni za Milunovicem ni za Kangom, koji skoro da nisu ni videli teren od pocetka sezone. No, ako je ovo prvi tim za Evropu i ako krecemo sa njegovim uigravanjem od prvog kola, onda podrzavam.

Link to comment
Just now, Jozef K. said:

Nedostaje Nikolić. Makar na klupi. Dečko u kontinuitetu dobro igra. Protiv Spartaka je bio najbolji.

 

Za njega je bilo jedan kroz jedan da ce da odmori. Decko je podneo najveci teret ovog "under 21" bonusa, igra non-stop.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

kad mi obnova bude preskupa, prestacu, do tada, to je neki moj mali doprinos klubu koji volim.

 

Terzić&SNS ekipa likes this :D

  • +1 2
Link to comment

 

8 minutes ago, Mil@n said:

 

Terzić&SNS ekipa likes this :D

 

Nemam problem sa tim... nek 10% iskoriste za neku korist Zvezde, ja zadovoljan. Ako ikad budu ciglice i to cu kupiti.

 

Moj deda je ucestvovao u projektu Marakane, cale je bio na otvaranju, da su postojale sezonske tada, imao bi je sigurno.

 

Ovo je moj mali doprinos porodicnoj tradiciji :D

 

P.S.  Dinamo Brest vodi protiv Astane 3-0 igra se oko 25 minuta...   ako Astana ispadne, nosioci smo i u III kolu

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Dinamo Brest trpa Astanu sto znaci da smo nosioci i u trecem kolu ako dodjemo do njega. To je i dalje dug stap, u ovom sistemu nista nije garantovano, ni ovo veceras a kamoli gostovanje u drugom kolu.

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

 

 

 

 

P.S.  Dinamo Brest vodi protiv Astane 3-0 igra se oko 25 minuta...   ako Astana ispadne, nosioci smo i u III kolu

 

Kad sam ja pričao o moćnom beloruskom fudbalu i kako se potcenjuje Brest...:fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Pitanje iz znatizelje: Razumem produzetak clanstva prijatelja kluba, ali mi nije jasno zasto se narucuje sezonska karta kada ce se utakmice igrati bez prisustva publike najmanje do kraja jesenje sezone?  

 

ne znam za druge al ja se super osecam kad ponasam iracionalno... 

  • +1 2
Link to comment

Ја сам потпуно престао да пратим шта се по клубу дешава, па погледах састав. Ово за Кангу није спрдња?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...