Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

rsb najavljuje ovaj tim, rekao bih ocekivano:

На голу ће стандардно бити каптитен тима Милан Борјан. У последњој линији тима требало би да се нађе стандардна четворка Марко Гобељић, Милош Дегенек, Немања Милуновић и Милан Родић.  За ову утакмицу Станковић ће вероватно вратити Санога у везни ред. Oфанзивни део тима веч од почетка првенства у Суперлиги Србије резервисан је за Катаија, Иванића и Спиридоновића  који ће без дилеме вечерас почети утакмицу од самог старта. Гелор Канга је физички спреман и за очекивати је да вечерас Канга почне утакмицу од првог судијског звиждука. Станковић је већ на конференцији рекао да Бена види као првог шпица, што ће и вероватно вечерас бити случај.

 

po meni definitivno najbolji tim zvezde u post-bari eri, terzino zivotno delo. koliko god prezirao sve ono sto on predstavlja, mora se priznati da je sastavio odlican tim. poslao je miloa u emirate, cime je otklonjena prepreka da napravi tim i igru skroz po svom ukusu, tako mi se cini.

Edited by Nikodije
Link to comment
18 hours ago, Segundo said:

Jedan igrač Evrope pozitivan na testiranju.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

Kad je išta dobro stiglo sa tog Gibraltara...:dry:

Link to comment

Bice prenos na RTS1, a koga nerviraju ovi sa RTS, ima prenos i na Areni2.

 

@Bright Billy  online sam produzio clanstvo i narucio sezonsku. Sezonska stigla postom za 2 dana.

 

117963876_4421246211248639_3208853960633

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Pitanje iz znatizelje: Razumem produzetak clanstva prijatelja kluba, ali mi nije jasno zasto se narucuje sezonska karta kada ce se utakmice igrati bez prisustva publike najmanje do kraja jesenje sezone?  

Link to comment

Iz sebicnih razloga... da bih imao popust i sledece sezone. :D 


Zezam se... nemam pojma, 3000 dinara za sezonu za istok nije mnogo, a opet bice valjda i sa publikom nesto nekad ove sezone. Pomoc klubu, bez obzira na lopove koji ga vode... platio sam sezonsku i u sezoni kad smo izbaceni iz Evrope, 10 godina zaredom...

 

Kad mi obnova bude preskupa, prestacu, do tada, to je neki moj mali doprinos klubu koji volim.

  • +1 6
Link to comment
19 hours ago, Segundo said:

Jedan igrač Evrope pozitivan na testiranju.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

pa jel može da se igra? da ne zaraze ove naše

 

mada naši imaju imunitet krda

Link to comment

Nisu diskvalifikovani ovi sa Kosova nego nije bilo termina da se igra utakmica pa su jebem li ga na finjaka diskvalifikovani. Zavisi od države takođe. Švajcarci su stavili sve u karantin pa nije moglo da se igra. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...