Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, fandorin said:

    I meni je to bilo prvo što sam pomislio, vatromet patetike. A, opet, teško je odglumiti onakve suze. Deluje da Mister Deki ima dobar odnos sa svim igračima uključujući i Pakija. To može da bude ključna stvar, u smislu da mu veruju i da neće da se štekaju. 


Ma, to je sjajno, ali po meni je to stvar za svlačionicu. Ako igrač ima poverenje u trenera pa to je već predjeno pola puta do motivacije.

Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:


Ma, to je sjajno, ali po meni je to stvar za svlačionicu. Ako igrač ima poverenje u trenera pa to je već predjeno pola puta do motivacije.

 

Da, neka slobodno tuguje za igracem koji odlazi i prijateljem u svoja cetiri zida, sta ima tebe da smara.

Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-odustala-od-makede-i-bilo-kog-napadaca/363910

Mada postoji velika verovatnoća da je u pitanju još jedan click bait članak, što se mene tiče ovo i nije loša ideja. Pogotovo kada se uzme u obzir da nama više trebaju pojačanja u odbrani i kvalitetan DM. Kontam da bi Bendžos I Boakye bili više nego dovoljni za jesenji deo sezone, pogotovo kada se uzme u obzir trenutna finansijska situacija u klubu. Ne bih da mračim, ali koliko god da gotivim Dekija i stil igre koji forsira, imam jako loš predosećaj da će na kraju cela priča da se završi u sličnom stilu kao sa Robijem. Ako ne prođemo kvalifikacije (što samo po sebi nije nemoguće) doći će do međusobnog upiranja prstom, a uzevši u obzir da nas upliv kinte iz UEFA deli od bankrota, čisto sumnjam da će Tvorzan da preuzme krivicu eventualnog neuspeha na sebe.

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Kad Terzic namirise provizije, ne odustaje tako lako. Verovatno su videli koliko bi sve to kostalo, pa da nisu prodali nikog iz trojke Pavkov-Boaci-Tomane i zakljucili ocigledno.

 

A opet, ocekujem da potpisemo nekog potpuno novog, ko se nije ni pominjao, recimo Pesica :D 

  • +1 1
Link to comment

Glupo je otpisivati Gavrića nakon samo jednog lošijeg poluvremena. Nije prošao komplet pripreme zbog povrede, kad je izašao iz povrede, zabio se na klupu. Kao i svakom igraču treba mu kontinuitet igara, a ne izmjene na poluvremenu. Pa i Katai je bio među lošijima u pp pšrotiv Spartaka, po toj idiotskoj logici trebalo ga je zamijeniti i otpisati. Shvatam da se većina loži na Spiridona Kopicla, ali Gavrić je daleko ispred po talentu i zaslužuje pravu šansu.

Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=ZSZemCp07lA

 

(nedostaje i ono dodavanje na tacnu Pešiću u Moskvi samo nekoliko minuta nakon što je ušao)

 

Kada se samo setim koliko je bio pljuvan od strane "forumske elite", suštinski fudbalskih analfabeta, jedan od najbitnijih igrača u sezoni kada smo se najzad vratili na fudbalsku mapu Evrope i verovatno igrali najbolji fudbal pod Milojevićem iako smo nakon toga igrali i LŠ.

Edited by VoodooDerina
Link to comment

   Marko Petković navodno ide kod Lalata u Vojvodinu, kao slobodan igrač. Dobio otkaz u Tondeli. Hehehe. 

Edited by fandorin
Link to comment

Deki je poprilično razočaran Terzom što mu je zatvorio banku, pa mu propade pojačanje u špicu. Ne bude li rezultata neće dugo preživeti što je šteta. 

Link to comment
Glupo je otpisivati Gavrića nakon samo jednog lošijeg poluvremena. Nije prošao komplet pripreme zbog povrede, kad je izašao iz povrede, zabio se na klupu. Kao i svakom igraču treba mu kontinuitet igara, a ne izmjene na poluvremenu. Pa i Katai je bio među lošijima u pp pšrotiv Spartaka, po toj idiotskoj logici trebalo ga je zamijeniti i otpisati. Shvatam da se većina loži na Spiridona Kopicla, ali Gavrić je daleko ispred po talentu i zaslužuje pravu šansu.
Kao jedan od gavricevih fanova jos iz juniorski dana svakako se nadam da ce on tek da pokaze sta zna u zvezdi. Medjutim nije nerealno nibda ode na zalost. Ipak, mislim da dobija sasvim ok sansu od delija ove sezone. Zbog povrede je malo nespreman usao u sezonu, pa ga pr o nije bilo u timu, pa je u sapcu usao pa protiv spartaka poceo. Treba biti posten pa reci da nije nista pokazao. Nikako ga ne treba pljuvati zbog toga niti to iko radi. Al ako treba da razmrdas ekipu jer si ne ubedljiv po krilima, ne znam kojom ma tematikom je logicno da izadje katai a ne gavric? Na stranu sto nam je katai individualno najopasniji igrac i sto je i tako neubedljiv zviznuo precku i imao jos 2-3 prodora koja su mogla da donesu gol, kao i 2-3 suta. To je bilo znacajno vise od gavre i cak da nam katai nije najsigurnija karta za potez koji resava utakmicu, gavricev izlazak je bio sasvim na mestu.

A siguran sam da ce ako ne ode imati poprilicnu minutazu...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, adasevic said:

Kao jedan od gavricevih fanova jos iz juniorski dana svakako se nadam da ce on tek da pokaze sta zna u zvezdi. Medjutim nije nerealno nibda ode na zalost. Ipak, mislim da dobija sasvim ok sansu od delija ove sezone. Zbog povrede je malo nespreman usao u sezonu, pa ga pr o nije bilo u timu, pa je u sapcu usao pa protiv spartaka poceo. Treba biti posten pa reci da nije nista pokazao. Nikako ga ne treba pljuvati zbog toga niti to iko radi. Al ako treba da razmrdas ekipu jer si ne ubedljiv po krilima, ne znam kojom ma tematikom je logicno da izadje katai a ne gavric? Na stranu sto nam je katai individualno najopasniji igrac i sto je i tako neubedljiv zviznuo precku i imao jos 2-3 prodora koja su mogla da donesu gol, kao i 2-3 suta. To je bilo znacajno vise od gavre i cak da nam katai nije najsigurnija karta za potez koji resava utakmicu, gavricev izlazak je bio sasvim na mestu.

A siguran sam da ce ako ne ode imati poprilicnu minutazu...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

Naravno da ne mislim da je Katai trebalo da izađe, samo pravim analogiju sa komentarima vezano za Gavrićev nastup. Moje mišljenje je da ga treba istrpjeti u ovom momentu, a ne mijenjati odmah na poluvremenu (osim ako se ne radi o povredi ili nedovoljnoj fizičkoj pripremljenosti. 

Nadam se isto da neće otići i da će ta minutaža ići ka gore. 

Link to comment
 
nadam se da je trebalo da piše od dekija  [emoji99]
:D

Jeste, pisem s telefona :)

@hrkljush boys_2 ne mislim da je problem zameniti ga u 45. Minutu jer definitivno nije bio fokusiran na utakmicu kako treba. Mlade igrace treba uvoditi u tim al ne treba ih titrati. Takodje, propustio je dobar deo priprema, a uslovi su vrlo specifični, pa u kombinaciji sa koncentracijom vece su sanse da se povredi nego da se trgne.

Mislim da je deki bar neko ko ce znati da nadje zicu mladom igracu i kako da ga trgne. Bitno je da ne nestane iz rotacije, a mislim da se to svakako nece desiti. Naprotiv.



Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...