Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Dobra utakmica i dobar Spartak.  Ne treba odmah drvlje i kamenje na Zvezdine igrace jer Spartak igra dobro.  Ne znaci da svaki put kada protivnik igra dobro da Zvezda igra lose ili da igraci kiksiraju.  Bice zanimljivo i neizvesno drugo poluvreme.  Svaki ishod je moguc.

Link to comment

   Sviđa mi se Gavrićev mentalitet. Daleko će dogurati. 

    Što li su se Grobari kurtalisali ovog Nikolića? Kad god sam ga gledao bio je odličan. 

Link to comment

Odlicno poluvreme, potpuno atipicno za nas fudbal. Spartak je jako dobro vodjena ekipa, mada im ide na ruku i to sto Nikolic skoluje Pankova a mi smo izasli s klincima u veznom redu ciji se trenutni dometi vrlo jasno vide. Najbolja slika naseg perspektivnog veznog reda je onaj pokusaj kontre posle prekida koju je dugim pasom inicirao Borjan. Katai i Ben istrcali do protivnickog golmana, iza njih krater od 40 metara u kojem nema nijednog naseg igraca. Naravno, odbrana Spartaka je lako resila tu situaciju izbacivanjem napred na pamet, posto je tu bilo bar pet igraca Spartaka i nijedan nas.

 

Gavric je bukvalno igrac manje veceras. Ima tu dosta kandidata za samaranje u svlacionici, stoperi mi prvi padaju na pamet, ali Gavric se posebno istakao po tome sto danas ama bas nista nije uradio.

Link to comment

Ja bih predlozio izmene: Spidi umesto Gavrica i Sanogo umesto Petrovica pa da vidimo ko je bolji - oni ili mi.

 

Inace Milosevic i Sreckovic su za sada neresivi za Zvezinu odbrano.  Kada njih dvojca imaju loptu dogadja se isto sto i kada Kastai ima loptu.

Link to comment
21 minutes ago, Jozef K. said:

Zvezda igra za klasu lošije, taman koliko je kao klasa u odnosu na Vulića igrao Ivanić.

Ja bih rekao da je Spartak za klasu bolji od dosadasnji protivnika Zvezde.  Zvezda nije uopste za "klasu losija" nego igra protiv tima koji nije slabiji od Zvezde.

Link to comment

Kakvo grozno poluvreme Pankova. Uz vec standarno odsutnog Degenka i Gaju koji je klonirani Andjelkovic, eto haosa u odbrani i egal utakmice.

Spartak je simpaticna ekipa, Nikolic i ovaj Sreckovic znaju fudbala.

 

Vulic je, ipak, evidentno slabiji igrac od Ivanica...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...