Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Biće lijepo ponovo vidjeti blentavog Guelora nakon toliko vremena, ukoliko dobije minute naravno. Ne znam u kakvom je stanju Boaći, da li je u kombinaciji i da li će više ikada biti u kombinaciji, realno sa njim u "onoj" formi, ne treba nam ni Makeda, niti bilo ko drugi. Imam osjećaj da bi uz neki kontinuitet igara i on vrlo brzo došao na svoje. 

Naravno Vulić mota u startnih 11, dosta je bilo zajebancije. 

Link to comment

Uspeo sam da namontiram Zvezda TV na Kodiju... Tanja Šajković overload... [emoji23][emoji23][emoji23]
82fe822f5eaa01ec7686b3d756d226f6.jpg

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Hobbit slayer said:

Uspeo sam da namontiram Zvezda TV na Kodiju

 

Na kodiju preko desktopa ili smartTV ili kako?

 

Molio bih upustvo.

Hvala

Link to comment
 

Na kodiju preko desktopa ili smartTV ili kako?

 

Molio bih upustvo.

Hvala

Konkretno u ovom slučaju, Kodi preko Android TV Box (Xiaomi Mi S) sa jednim od Balkan Green buildova (Thunder Blue)... Ima je na par portala, kao i kanali Arena Sport i još dosta toga... Ali kontam da može i preko smart TV, ako TV ima pristup Google Play, pa da može da se skine Kodi plejer sa istog... U mom slučaju, model smart TV-a (Sony) nije čisti Android TV, već Sony verzija, tako da sam kupio Android TV box, i moram priznati da mi je to jedna od najboljih investicija. Osim Kodija, šljaka mi i EON Smart TV aplikacija sa SBB pretplatom (uz ExpressVPN)... Definitivno preporučujem ljudima koje ne mrzi da se cimaju, pošto kada se jednom sve namontira, trud se višestruko isplati...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Hvala

Na srecu protiv Spartaka danas u 19h ima prenos i na B92, ali cu probati da se iscimam da to namestim makar na kompu, ako ne uspem na LG smartTVu

Link to comment

Borjan - Gobeljic, Pankov, Degenek, Rodic - Petrovic, Nikolic, Vulic - Gavric, Katai, Ben

 

Ovo najavljuje Rsb. Nije lose, jedino vladika Njegos strci. 

Spartak se sigurno nece zabunkerisati, bice interesantna utakmica. 

Link to comment
Borjan - Gobeljic, Pankov, Degenek, Rodic - Petrovic, Nikolic, Vulic - Gavric, Katai, Ben
 
Ovo najavljuje Rsb. Nije lose, jedino vladika Njegos strci. 
Spartak se sigurno nece zabunkerisati, bice interesantna utakmica. 
Verovatno će Sanogo u drugom poluvremenu, pošto kontam da je Vladika[emoji769] tu jedino zbog tog U21 pravila...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
[mention=1038]renne[/mention] [mention=724]Hobbit slayer[/mention] 

Koji add-on ide da bih sebi to omogućio. Imam kodi preko eon uređaja.

Blue Thunder build na Balkan Green. I dalje čačkam naokolo, ali sam ga za sada samo našao na portalima 2 i 9... Mada moram da priznam da je daleko od stabilnog, ali kol'ko para, tol'ko muzike...

 

https://kodibalkan.org/

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

ima već bonuse Nikolića i Gavrića

mislim da je ovo prvi put da ima više od dva u21 igrača, do sada je Deki držao striktno 2 bonusa, kao da ne sme više 

 

mada ovo je projektovani™ rsb sastav, relevantan kao i bilo koji random generisani tim, dok ne uđe u protokol

Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Blue Thunder build na Balkan Green. I dalje čačkam naokolo, ali sam ga za sada samo našao na portalima 2 i 9... Mada moram da priznam da je daleko od stabilnog, ali kol'ko para, tol'ko muzike...

 

https://kodibalkan.org/

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

Hvala. Pokušaću. Ja sam na livetvserbia

Link to comment

Koja je razlika izmedju green builda i blue thundera, posto meni blue uopste nece da pokrene tv kanale, a na greenu ne radi arena hd, nego samo preko modbro-a?

Link to comment
1 hour ago, levi said:

ima već bonuse Nikolića i Gavrića

mislim da je ovo prvi put da ima više od dva u21 igrača, do sada je Deki držao striktno 2 bonusa, kao da ne sme više 

 

mada ovo je projektovani™ rsb sastav, relevantan kao i bilo koji random generisani tim, dok ne uđe u protokol

Prosle sezone igrali su Gavric, Nikolic i Petrovic istovremeno.  Protiv Macve imao je Nikolica, Krstovica i Gavrica u timu.  Nije bas da se Stankovic libi da ubaci vise od dvojce u21 u tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...