Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

  RIP

  Pretpostavljam da bi gosin Dimitrije mogao da napiše par prigodnih rečenica. 

   Meni je najupečatljivije sećanje na Vladicu iz Tokija, posle sva 3 gola i igrači i klupa se egzaltirano raduju, a on sedi na klupi kamenog lica i nešto brižljivo zapisuje u svesku. 

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

  RIP

  Pretpostavljam da bi gosin Dimitrije mogao da napiše par prigodnih rečenica. 

   Meni je najupečatljivije sećanje na Vladicu iz Tokija, posle sva 3 gola i igrači i klupa se egzaltirano raduju, a on sedi na klupi kamenog lica i nešto brižljivo zapisuje u svesku. 

 

Mota mi se nesto po glavi da je on imao nekih zdravstvenih problema pred tu utakmicu, cak je i cigare ostavio, zato je i bio tako miran. Mozda ce se neko bolje secati.

 

Kolega ga sreo za vreme onih grdnih previranja Dzaja/Kokeza/Toncev/Stojadin/Covic/Terza, popricao s njim i pitao ima li sanse da se ukljuci u klub (tako se nesto pisalo po novinama). Kulturno je rekao da nema nikave sanse da saradjuje sa takvim ljudima.

 

Hvala mu za sve.

Link to comment

RIP za tihog coveka i velikog gospodina, bio je do danas jedna od poslednjih velikih zivih Zvezdinih legendi koja se nije pod stare dane "srozala" zajedno sa klubom koji ih je proslavio.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

RIP
Kojeg ste trenera više cenili, Ljupka ili Vladicu?

 

 

Vladica je na vrhuncu karijere bio vrlo ozbiljan trener, samo je taj period proveo ne kod nas vec u Juznoj Americi u brojnim klubovima pa bi ljudima ostao potpuno ispod radara da nije od Ljupka preuzeo onaj Zvezdin tim koji je prakticno na autopilotu osvojio Tojota Kup.

Link to comment

I ne samo Tojota kup, nego dogurao do takoreći polufinala tadašnje Lige Šampiona (tada se valjda igralo samo finale između prvoplasiranih ekipa dve grupe). Iako je tim već bio okrnjen u odnosu na Bari generaciju,

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...