Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Imate na YouTube kanal Sport Sistem, postaneš član, uplatiš 100 dzindzi za mesec dana, prenose bukvalno ceo ex-yu region, fudbal i basket. Strimovi su im stabilni (do sada)... 

Link to comment

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Milunović, Degenek, Rodić – Sanogo, Ben, Ivanić, Kanga, Katai – Falčineli

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – L. Marković, Natho, Jojić – Holender


Najbolje sto imamo, ako iole bude fudbala, trebalo bi da ih dobijemo.

Link to comment

Tesko... Samo Arena

Izmena u timu Partizana

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – L. Marković, Jojić, Jović – Holender

Natho na klupi, Jovic na terenu.

 

I kod nas izmena, Pankov umesto Degeneka... mozzartsport je izbacio pogresan tim

 

ZVEZDA: Borjan – Gajić, Milunović, Pankov, Rodić – Sanogo, Ben, Ivanić, Kanga, Katai – Falćineli

Edited by Milosh76
Link to comment

jel to perfidno teranje degenka ili sta, posto pankov bukvalno  ni u jednom segmentu nije bolji od degenka, osim ako im cilj nije da ridjom kosom zbunjuje partizanove napadace..

 

missim stavarno.. mora stalno neko seljacenje, jajarenje..  naci sad sam morao upaliti komjuter samo da bi napisao ovo.. 

 

Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Tesko... Samo Arena

Izmena u timu Partizana

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – L. Marković, Jojić, Jović – Holender

Natho na klupi, Jovic na terenu.

 

I kod nas izmena, Pankov umesto Degeneka... mozzartsport je izbacio pogresan tim

 

ZVEZDA: Borjan – Gajić, Milunović, Pankov, Rodić – Sanogo, Ben, Ivanić, Kanga, Katai – Falćineli

 

Mogao je Stankovic da odmori s ovom prevarom od Pankova. Na ovakvim utakmicama jedan kiks moze da odluci a Pankov im je vrlo sklon. Degenek je visestruko kvalitetniji igrac od Pankova i ta zamena je jedina tamna tacka na tim koji ce istrcati na teren za pola sata.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Njima ne igra Izraelac, jedini, po meni, kreativac u njihovom timu.

 

Uci ce ako rezultat bude nepovoljan za Partizan. Kao sto sam napisao ranije, Partizan ce igrati na destrukciju igre i kontre a za to im Natko nije neophodan.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Jel ovo Mija Aleksić sa 2 krune?

 

 

Uh, pa ti si bas klinac kad ne znas za "Zvezdinu reviju".:D

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Uh, pa ti si bas klinac kad ne znas za "Zvezdinu reviju".:D


Ma znam da je Mija grobar, ali ovo mi samo na njega liči. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...