Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

48 minutes ago, April said:

 

Izvini, ali ovo je za ban.

 

1 je Grba

 

huTEtzMmbYbr-euBtnlhLVeN8wHvgPZDtZCBSgHr

Jedan je Grba, ali to je Radoslav Becejac.  Svi posle njega su jasik-Grbe.

Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Prolazio slučajno kod Beton hale. Život da ti se smuči kakvog je šljama generisao ovaj klub. Nema ono da se vidi van trougla igraonica-teretana-kladionica. Grad trenerki i kapuljača.

 

Proslave i druge masovne aktivnosti navijackih grupa treba ograniciti na stadione njihovih klubova.  Isuvise su bahati, neotesani i glupi da bi im se dozvolilo da se organizovano zabavljaju u drugim gradskim sredinama.  Ako vec lome i tuku se, neka to rade na stadionima kada su klubovi spremni da to tolerisu.  Zvezda je verovatno jedini klub koji je u doba pandemije, u vreme kada se utakmice igraju bez publike, uspela da zaradi sankcije od domaceg saveza i od UEFA zbog ponasanja njenih navijaca.  Ne zaboravimo da ce Zvezda prvu utakmica u okviru UEFA takmicenja na kojoj prisustvo publike bude dozvoljeno da igra pred praznim tribinama.  

 

Racun za stetu i sanaciju na savskoj obali kao i globu zbog ponasanja navijaca isporuciti klubu.  

Link to comment

"Iskreno, ne zanima me kako će da izgleda derbi. Da li će biti lepo ili ne... Ne zanima me, bitno mi da donesemo trofej na Marakanu!", poručio je Stanković i dodao da bez obzira što "penali nisu bili naklonjeni Zvezdi ove sezone" zna ko će ih izvoditi u slučaju nerešenog ishoda.

 

Stranković kaže da nema dilema kada je u pitanju startna postava. Vrlo je moguće da crveno-beli počnu meč bez bonus igrača, i da igraju u sličnoj postavi kao u drugom poluvremenu prvenstvenog derbija.

 

„Tada smo obrnuli uloge. Počeli su mlađi... To ne znači da će biti sutra obrnuto. Nemojte da vadite naslove iz konteksta. Znam ko će da igra, ali neću da kažem. Možda iznenadimo javnost“.

Link to comment

Prenos je samo na Areni... valjda druge televizije nisu zainteresovane ni da pregovaraju o preuzimanju prenosa.

 

Mi bi trebalo da odigramo Borjan, Gajic, Rodic, Degenek, Milunovic, Sanogo, Kanga, Ben, Katai, Ivanic i Falcineli, znaci LS tim.

 

Dragovic je izgleda pred potpisom i to bi moglo vec danas ili sutra da se zavrsi. U Kupu ne vazi pravilo o bonus igracima, ali vazi o broju stranaca. Pavkov je povredjen ima kartone, tako da ce mladjani Krstovic mozda dobiti sansu nenadano.

 

U svakom slucaju, ocekujem cirkus gori nego u prosloj utakmici, i derbi koji ce biti prosecan ako se gleda poslednjih 5-6 godina.

Stanojevic je cak izjavio da ce povuci ekipu sa terena, ako bude vise od 80 gledalaca koliko je karata podeljeno :isuse: 

Edited by Milosh76
Link to comment

Najmafijaskiji tim na svetu i Stanojević već standardno pocinje da kuka i traži izgovore ako izgube.  Ako pobede, biće sve u redu.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Najmafijaskiji tim na svetu i Stanojević već standardno pocinje da kuka i traži izgovore ako izgube.  Ako pobede, biće sve u redu.

:laugh:

+1

 

i zasto ne reci najruzniji, najpraljivi, najgluplji, najodvratniji, najjadniji

ali pobedice zvezda iz principa, cuj mene iz principa, zinat bre!

 

sami protiv svih

protiv najmafijaskijih, protiv sudijske nepravde, protiv vucele, protiv dacica, protiv sns vrhuske, ma i protiv vucica ako treba

dupla kruna je nasa!

jedna od najvelicanstvenijih sezona u istoriji

zbog ovakvih klubova kao sto je zvezda se voli fudbal, sport uopste

vracamo nadu u buducnost ljudske rase

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Dragovic je izgleda pred potpisom...

 

Sutra potpisuje.:D

 

Bez Sume i Asana mislim da je Zvezda ozbiljan favorit i da ce Partizan pokusati opstrukcijom i kontrama da se izbori s nama. Nasa najbolja opcija je da drzimo posed visoko i da pokusamo da iskoristimo individualni kvalitet igraca iz linije iza Falcinelija. Nikako ne smemo da ulazimo u tucu i nervozu, treba da rasirimo igru i da resavamo Partizanov presing brzom izmenom pasova. Odbrana crno-belih me nije impresionirala na derbiju, ako budemo igrali visoko u duzim periodima sigurno cemo napraviti dosta sansi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...