Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

29 minutes ago, dragance said:

Bolje je od ovoga što bi nas zadesilo.

Pa već nas je zadesilo? A ko mu je menadžer, prestolonaslednik?

Link to comment

Pa nije baš. Drže ga na odstojanju, pa moraju da mu učine plezir da ih ne bi smenio svojim direktnim skakavcima, koji bi i ono malo uspeha sjebali.

Link to comment
13 hours ago, dragance said:

Vesti iz unutrašnjosti. Izgleda da Kolarov zaista stiže - ne znam šta da mislim o tome. Ode atmosfera u svlačionici u kurac bojim se.

 

Ne u kurac, na splav.

Link to comment

"Ostajem potpuno smiren kada su u pitanju optužbe Fudbalske federacije DR Konga. Nemam nikakvu potvrdu o rođenju, ličnu kartu ili pasoš izdat od strane Demokratske Republike Kongo. Neka pokažu te dokumente, ako uopšte postoje. Imam važeći pasoš, izdat od strane legalnih, gabonskih vlasti. To je sve što mogu da kažem", rekao je Kanga za tamošnje medije.

Link to comment

Čujem da Dinamo iz Moskve nudi opasne pare za Dragovića, ali ovaj bi kao u “bolju ligu”. Nadam se da Terza reaguje još jednom i urgira mu preko dede.

Link to comment

U 18:05 na Banjici protiv Rada, prenos samo na Areni

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Pankov, Degenek, Gobeljić – Petrovć - Falko, Nikolić, Ivanić, Gavrić - Pavkov.

Link to comment

Na klupi Zvezde sede Ćopić, Bakajoko, Falćineli, Milunović, Sanogo, Srnić, Vukanović i Krstović,

Opet se zeza Deki, bez igraca na klupi koji moze nesto da promeni u igri.

Link to comment

Sa Falkom i Ivanicem ima, a tu je Sanogo i Dijego ako zatreba. Ako bude mučenja protiv ovih neka sami sebi daju gol.

Edited by dragance
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Na klupi Zvezde sede Ćopić, Bakajoko, Falćineli, Milunović, Sanogo, Srnić, Vukanović i Krstović,

Opet se zeza Deki, bez igraca na klupi koji moze nesto da promeni u igri.

Pa nema bas mnogo izbora.  Katai je povredjen.  Jedino Kanga nedostaje.  U startnoj postavi ima prilicno kreativan vezni red.  Samo zavisi kako ce da odigraju Gavric i Nikolic.

Link to comment

Umesto Bakajoka, mogao je Ben/Kanga da se sunca na klupi.
Od prvog I tako nema velike koristi, a ova dvojica mogu da doprinesu igri tima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...