Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ima Stankovic dobar strucni stab i zna sta i kako treba da napravi dobar tim.  Samo ovo povecano davanje minutaze dunsterima je stvar za nerviraje.  Jos ubacuje Pavkova u trenutku kada u timu nema nikoga ko ume da uputi valjan centar sut!?  A Falka nema ni u protokolu, iako je covek odigrao odlicnu utakmicu proslog vikenda.  Ja bih na utakmicu dosao da gledam Falka i ostale kreativne igrace u timu (a odavno nismo imali vise kreativaca) umesto Gobelje, Srne i Vukanovica.  U odnosu na njih i Simic je danas izgledao bolje.  Mogu da prihvatim dai graju Gajic, Rodic i Pankov jer na tim mestima nemamo boljih od njih, ali Gobeljic, Srnic i Vukanovic pored Falka, Ivanica, Kataija, Bena i Kange ne pravi nikakvog smisla.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Na Marakani je postavljeno novo ozvucenje, i odlicno je. Bio sinoc na utakmici [emoji4]
Jel si se raspitivao oce li pustiti publiku uskoro? Finale Kupa me ne zanima, ali bih otisao na neku pre toga.
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:
4 hours ago, LeBron said:
Na Marakani je postavljeno novo ozvucenje, i odlicno je. Bio sinoc na utakmici emoji4.png

Jel si se raspitivao oce li pustiti publiku uskoro? Finale Kupa me ne zanima, ali bih otisao na neku pre toga.

Nisam se nista raspitivao, i ja sam na foru usao.

Cuo sam da pominju nesto kao finale kupa za vakcinisane, ali nemoj me drzati za rec.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, LeBron said:

Nisam se nista raspitivao, i ja sam na foru usao.

Cuo sam da pominju nesto kao finale kupa za vakcinisane, ali nemoj me drzati za rec.

 

to bi u principu bilo ok da neko ko je kompletno vakcinisan moze da ide na utakmicu. to je poenta vakcinisanja. e, sad, ono sto mene tu muci je kako izbeci muljanje sa potvrdama. i kako biti siguran da onaj ko prikaze neki "dokaz" da je vakcinisam, i stvarno jeste

Link to comment

Nikako muljanje ne mozes izbjeci. Svojim ocima sam gledao lazirane pcr i brze testove koje na granici niko i ne pogleda. Mozes misliti sta ce biti sa koncertima i utakmicama.

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Nikako muljanje ne mozes izbjeci. Svojim ocima sam gledao lazirane pcr i brze testove koje na granici niko i ne pogleda. Mozes misliti sta ce biti sa koncertima i utakmicama.

 

brnaba spominje neke digitalne isprave

Link to comment
52 minutes ago, nahbar said:

Ljudi, letos je u NS negativan pcr test (za potrebe ulaska u CG) kostao 2000 dinara

 

ko je primio obe vakcine ne bi trebao test. tako se planira u nemackoj popustanja za dva puta vakcinisane koji su u istom rangu kao i oni koji su prelezali koronu ili imaju uradje pcr test

Link to comment

Citaj pazljivije. Napisao sam letos, tada nije bilo vakcina. A pokusaj i da ukapiras poentu da je ovde sve podlozno mahinacijama

Link to comment
On 30.4.2021. at 16:34, Cane Vukic Prebranac said:

 

:laugh:

 

:lolol:

 

brt, mora da je precizna montaza nekoga ko se razume u vreme, prostor i video

 

Link to comment

Vidim po komentarima da su ljudi u fazonu "ispušena muštikla" a Kolarov, kakav god da je, je i dalje 5 puta bolji bek nego najbolji kog smo imali pa barem u poslednjih 5 godina...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...