Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

CRVENA zvezda je blizu još jednog velikog transfera. Aleksandru Dragoviću i Aleksandru Prijoviću mogao bi da se pridruži i treći Aleksandar, bivši kapiten orlova Kolarov.

Naime, Zvezda i Kolarov su odmakli u pregovorima i u ovom trenutku sasvim je realna šansa da bivši kapiten reprezentacije Srbije pojača srpskog šampiona.

Edited by Milosh76
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

CRVENA zvezda je blizu još jednog velikog transfera. Aleksandru Dragoviću i Aleksandru Prijoviću mogao bi da se pridruži i treći Aleksandar, bivši kapiten orlova Kolarov.

Naime, Zvezda i Kolarov su odmakli u pregovorima i u ovom trenutku sasvim je realna šansa da bivši kapiten reprezentacije Srbije pojača srpskog šampiona.

 

Koji li ce im kurac taj kancer u timu.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

mora da ce neko sa mnogo tetovaza da ode 

 

Sad sam procitao ceo tekst na Kladionici. Klasicna Balerinina navlakusa kojima nas Milos76 zasipa bez potrebe.

  • +1 1
Link to comment

Znam da je Kolarov među forumasima na lošem glasu, ali moram priznati da nisam siguran zašto?

Gledao sam ga kod Ivanovica i djelovao mi je profesionalan, odmjeren. I mislim da ne bi većinu karijere proveo po najvećim klubovima da nije profesionalan.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, harper said:

 

Sad sam procitao ceo tekst na Kladionici. Klasicna Balerinina navlakusa kojima nas Milos76 zasipa bez potrebe.

 

Cuo sam istu pricu sa vise strana, konkretno ovaj tekst je iz Novosti preuzet, dobio od drugara link. Navodno ga ubedjuje Deki. Realno nam uopste ne treba, niti on ima zelju, ali nasi tzv mediji su cudo. A do utakmice sa Vosom ima jos 24h, pa malo razbribrige nije na odmet.

 

Licno mislim da nam je i Prijovic prilicno daleko, a da za Dragovica imamo najvise 50% sansi. A da lepo zvuci, zvuci, bez Kolarova, naravno.

Link to comment
9 hours ago, red star forever said:

Znam da je Kolarov među forumasima na lošem glasu, ali moram priznati da nisam siguran zašto?

Gledao sam ga kod Ivanovica i djelovao mi je profesionalan, odmjeren. I mislim da ne bi većinu karijere proveo po najvećim klubovima da nije profesionalan.

 

 

 

 

 

 

 

 

sve što bismo od kolarova dobili su bunga bunga zabave  u vojki

Edited by nautilus
Link to comment
21 hours ago, red star forever said:

Znam da je Kolarov među forumasima na lošem glasu, ali moram priznati da nisam siguran zašto?

Gledao sam ga kod Ivanovica i djelovao mi je profesionalan, odmjeren. I mislim da ne bi većinu karijere proveo po najvećim klubovima da nije profesionalan.

 

 

 

 

 

 


 

Gledaj ga sa Acom Stojanovićem pred SP 2018. 

Link to comment

Дерби сусрет 34 кола Линг Лонг Супер лиге Србије, између Црвене звезде и Војводине можете да пратите на првом програму телевизије Аренаспорт i Б92 са почетком у 18 часова и 55 минута.

Правду ће делити, Данило Грујић из Ниша, а помагаће му Милован Ристић (Београд) и Далибор Ђурђевић (Крушевац).

 

titula.jpg

 

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...