Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

30 minutes ago, Dimitrije said:

Neverovatno.  Vise volite da je klub za koji navijate ispao samo zato sto je igrao slabije nego sto od njega zahtevate.  Igrao je slabo ali ne dovoljno slabo da ga Radnik izbaci.  Da je Radnik uistinu bio bolji, prosao bi dalje.  Imacemo jios jedan derbi i to je ono sto je najbolje u ovom kup takmicenju.

 

Nije to toliko neverovatno. Navijaci imaju pravo da kritikuju igrace koji su nespremni usli u utakmicu i otaljavali je samo zato sto znaju da su mnogo bolji pa da se ne cimaju previse, pa cak i da pozele da onaj drugi klub ciji su igraci posteno usli u utakmicu kazni igrace njihovog kluba zbog takvog ponasanja. U bolja vremena bi ceo tim sa sve strucnim stabom bio kaznjen za ovo sto se dogadjalo na Marakani danas jer je u pitanju nepostovanje sopstvenog kluba, navijaca, gledaoca ali i protivnickog kluba i samog takmicenja.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment

Posle serije dobrih igara u domacim i LE utakmicama, ja ne mogu da im zamerim jedno lose odigrano poluvreme.  Uzgred, pobedili su.

Link to comment

Ima nekoliko stvari koje mi ogade ove naše utakmice. Prva su Stankovićeve izmjene, ja razumijem da onu drvenariju pod pritiskom Tvorzića i inih mora ubaciti, ali nemam više živaca gledati sav taj dunsteraj u drugom poluvremenu, doduše to je već moj problem.  Druga stvar su arenini spikeri, reporteri, pičke materine šta li su već, odvratno. Treća je Borjanovo seljačenje sa odugovlačenjem protiv domaćih klubova ako je rezultat tijesan Kapiten ne bi smio da daje takav primjer, ali i taj karakter pobjednika i kaptena Zvezde je izgleda stvar nekih davnih vremena. I četvrta stvar danas, meni je fascinatno da je priznao prvi gol, bez obzira da li je Seku dirao loptu ili ne, stajao je na pola metra od golmana u debelom u ofsajdu i itekako uticao na golmana.

Link to comment

Meni su izmene nuzno zlo, nema koga drugog, realno. Samo mi nije jasno zasto Falko I Bakajoko nisu bili na klupi makar, da ne gledamo Srnica, a i Falko je mogao da doprinese igri.

Link to comment

Ko je posle gledao Vojvodina-Partizan, bio je dosta zadovoljniji nasom utakmicom.:laugh:

Toliko neinventivnosti I opstrukcije igre, nisam skoro video.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

Meni su izmene nuzno zlo, nema koga drugog, realno. Samo mi nije jasno zasto Falko I Bakajoko nisu bili na klupi makar, da ne gledamo Srnica, a i Falko je mogao da doprinese igri.
 

 

Meni se cini da je namerno izmenio tri od cetiri igraca koji su najvise svirali kurcu tokom utakmice a sigurni su clanovi prvih 11. Katai i Ben su totalno razvalili napadacku igru jer ih je mrzelo da se pomere a o Rodicevoj dziberskoj reakciji kod gola da i ne govorim. Trebalo je jos i Gajica da zameni i da uvede telegrafski stub.

Link to comment
33 minutes ago, Milosh76 said:

Meni su izmene nuzno zlo, nema koga drugog, realno. Samo mi nije jasno zasto Falko I Bakajoko nisu bili na klupi makar, da ne gledamo Srnica, a i Falko je mogao da doprinese igri.
 

 

Pa valjda pravilo o 4 stranca u protokolu vazi i u kupu, a imali smo cetvoricu u startnih 11.

  • +1 1
Link to comment

Vidi stvarno... zaboravih na pravilo o strancima :isuse:   U Kupu ne vazi pravilo o bonus igracima... moja greska.

 

Kako je prenela televizija “Arena sport”, Aleksandar Dragović, štoper Bajera Leverkuzena, sutra dolazi u Beograd na pregovore oko dolaska na “Marakanu”.

 

Imam utisak da nece biti jedina "bomba" ovog juna koja ce doci.

Edited by Milosh76
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Čist ofsajd. Nebitno što je lopta i bez njega prelazila liniju. Debil.

 

I da je nije kacio pokazao je nameru da to uradi, gomila ofsajda je svirana igracima koji nisu uspevali da stignu loptu a pokusali su iako su bili u ofsajdu. Nema ovde prevelike diskusije, ofsajd je bio i trebalo je da gol bude ponisten.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...