Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Kakva luda utakmica, osecam da cemo im zbog ovoga dati jedno 15 golova u kupu.:laugh:

 

Djordjevicev radnik igra kao Milojeva Zvezda, vidi se da su u isto vreme trenirali razlicite selekcije. Plitka zona, pustis protivnika da igra pa sta ti bog da. Ako je ekipa skoncentrisana i dobro povezana u te dve zadnje linije i ima odlicnog golmana uvek bude problema za favorita, osim kad se ti favoriti zovu PSG, Totenhem ili Bajern pa ti pokazu sta misle o tvom zoniranju ispred gola. Sve mislis da si u mrtvoj sansi i da gol visi u vazduhu ali djoka.

 

Mi smo ocekivano malo kurajberski usli u utakmicu a vec pola sezone je indikativno da se to najcesce desava igracima koji bi trebalo najvise da se dokazuju. Da sam na mestu tih kurajbera bila bi me sramota da pogledam u oci Mirka Ivanica koji je i veceras odigrao "tadicevsku" partiju, vukao nas je 90 minuta i na kraju izvukao. Malopre kazem drugaru, Borjan i Ivanic su jedini igraci koje ne bih prodao ni za kakvu cenu. Konacno imamo jednog od glavnih igraca koji ne gleda na tabelu pre utakmice, niti se potcenjivacki odnosi prema protivniku, igra posteno najbolje sto moze i trudi se koliko moze. Imaju sta ovi klinci da nauce od njega ako imaju mozga.

 

Milunovic je trebalo da popije crveni za onaj djon ali Sanogo je bezveze dobio zuti. Golmani onde ulecu u guzvu ne pitajuci nikog za junacko zdravlje i Sanogo nije mogao nista, Kostic prosto nije imao srece da uleti kostobranima u pogresnog igraca. Oba penala su bila cista. Pored toga jedina greska ove "who the fuck are they" sudijske trojke je bio ofsajd koji je dignut Bakajoku a nije bio.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, levi said:

 

to što je povredio golmana nije dovoljno za žuti?

A kako ga je povrijedio? Meni je djelovalo da koljeno samo vrisnulo usljed starta, čka ga je i boljelo desno koljeno, a ne lijevo preko kog je pao Sanogo.. Tako je meni djelovalo u prenosu, ako griješim mea culpa.

Link to comment

Piksi Kovacevic je vise puta sutnuo tudje noge nego loptu. 

Edit: Bila je i jesenas neka ovakva tekma, mislim u kupu. Ne secam se protiv koga, ali moglo je biti 15 komada isto. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Nema boljeg upozorenja za Kup od ove utakmice sinoc, tako da sa te strane, raduje sto je prva po redu bila prvenstvena. Odradicemo ih u Kupu rutinski, recimo 3-0

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

ne ne ne...

ilija je uvek i jedino isao na loptu. cak je i sam to uvek pokazivao :mad:

Naravno, sjećam se kad je jedne prilike, sjećam se jedne idilične zimske večeri, snijeg zabijelio, Štef Deverić se na snijegu zaigrao i odlučio da se stušti ka golu bespomoćnog Malog Dike, a niotkuda se pojavi sv. Ilija i krenu diretkt na loptu, koja mu pobježe za metar, dva, a Štef impresioniran Ilijinom pojavom napravi salto mortale u zraku, te ga neki dobri ljudi odnesoše u svlačionicu... :D

Gotivio sam Iliju baš,  prvu sezonu je bio ''malo siroviji'', poslije je to već leglo. Ne bih ga svrstao u kategoriju mesara, ne sjećam se da je ikome slomio nogu ikad, a kamoli više puta, poput nekih smećara, gardista iz današnje ekipe.

 

 

 

Link to comment

Bankovic i Miletovic su bili i ostali doajeni mesarstva u Zvezdi. Onaj govnar od Altobelija ce pamtiti Miletovica dok je ziv, dobro mu je ovde na Marakani naplatio ulazenje djonom u lice golmana Simeunovica u Milanu. Od klasicnih mesara bez talenta najgori je bio Dejan Ilic, taj je iskljucivo sluzio da plasi Sasu Ilica. Najdoski je dobijao i davao batine ali u duelu, nikad nije bio tip da lomi igrace namerno. I jedno mesarsko iznenadjenje iz kategorije "nikad ne bih rekao" - Mile Jovin. Zilav kao armatura, sudaris se s njim i izgines a njemu nista.

 

Sanogo prosto tesko kontrolise svoju nenormalnu snagu. Juce nije nista uradio onom golmanu, covek mu je uleteo u noge da bi se dokopao lopte, pocistio ga i nastradao. Milunovic je zajeban lik, ume da udari i na kvarno. Gobelja je niskokvalifikovan mesar-segrt, glup je i ne zna a takvi ce uvek najlakse da povrede igraca. "Hej, Pavkov, skoci daj ga glavom" najvise bije.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Naravno, sjećam se kad je jedne prilike, sjećam se jedne idilične zimske večeri, snijeg zabijelio, Štef Deverić se na snijegu zaigrao i odlučio da se stušti ka golu bespomoćnog Malog Dike, a niotkuda se pojavi sv. Ilija i krenu diretkt na loptu, koja mu pobježe za metar, dva, a Štef impresioniran Ilijinom pojavom napravi salto mortale u zraku, te ga neki dobri ljudi odnesoše u svlačionicu... :D

Gotivio sam Iliju baš,  prvu sezonu je bio ''malo siroviji'', poslije je to već leglo. Ne bih ga svrstao u kategoriju mesara, ne sjećam se da je ikome slomio nogu ikad, a kamoli više puta, poput nekih smećara, gardista iz današnje ekipe.

 

 

 

 

a imao je i par lepih golova po sistemu: piksi korner na prvu, taj sa prva prebaci na drugu gde se dr ilija pokloni :ziga:

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, harper said:

Bankovic i Miletovic su bili i ostali doajeni mesarstva u Zvezdi. Onaj govnar od Altobelija ce pamtiti Miletovica dok je ziv, dobro mu je ovde na Marakani naplatio ulazenje djonom u lice golmana Simeunovica u Milanu. Od klasicnih mesara bez talenta najgori je bio Dejan Ilic, taj je iskljucivo sluzio da plasi Sasu Ilica. Najdoski je dobijao i davao batine ali u duelu, nikad nije bio tip da lomi igrace namerno. I jedno mesarsko iznenadjenje iz kategorije "nikad ne bih rekao" - Mile Jovin. Zilav kao armatura, sudaris se s njim i izgines a njemu nista.

 

Sanogo prosto tesko kontrolise svoju nenormalnu snagu. Juce nije nista uradio onom golmanu, covek mu je uleteo u noge da bi se dokopao lopte, pocistio ga i nastradao. Milunovic je zajeban lik, ume da udari i na kvarno. Gobelja je niskokvalifikovan mesar-segrt, glup je i ne zna a takvi ce uvek najlakse da povrede igraca. "Hej, Pavkov, skoci daj ga glavom" najvise bije.

Kakav je bio Zdravko Borovnica? Njega se ne sećam, bio sam još klinac, znam da je metnuo  5 golova Slobodi iz Tuzle:D

Link to comment
1 hour ago, nahbar said:

Nema boljeg upozorenja za Kup od ove utakmice sinoc, tako da sa te strane, raduje sto je prva po redu bila prvenstvena. Odradicemo ih u Kupu rutinski, recimo 3-0

 

Ma sinoc je trebalo da bude 3-4 razlike minimum. U prvom poluvremenu ljudi nisu presli centar i dali nam gol. A mi se takmicili ko ce bolju sansu da promasi. Mica koji dodaje umesto da da gol, Falko koji je sutnuo ko baba penal, ili opet Mica koji je sutnuo jos gore od Falka. Ipak pobedio je Paja sa 2 wtf promasaja. I ja mislim da cemo da ih otresemo u kupu, tim pre sto ocekujem da Deki iyvede najjaci sasta sa Benom i Kataijem. 

 

@harper Mislim da je Sanogo nehotice nagazio Kostica na koleno. Ne vidi se lepo na snimku ali bih rekao da je o problem i da je yato dobio zuti. A i da je zato ovaj posle izasao... 

Link to comment
28 minutes ago, arkonada said:

Kakav je bio Zdravko Borovnica? Njega se ne sećam, bio sam još klinac, znam da je metnuo  5 golova Slobodi iz Tuzle:D

 

I tri Sportingu iz Hihona. Borovnica je izgledao kao pandur iz Savnika ali ne ide u ovu pricu o mesarima.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

I tri Sportingu iz Hihona. Borovnica je izgledao kao pandur iz Savnika ali ne ide u ovu pricu o mesarima.

Pedantni statističari bi te ispravili i rekli 2 Dinamu iz Berlina u revanšu. Hihonu cela Zvezda nije dala 3 gola u 2 utakmice.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...