Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, levi said:

 

na današni dan nije. ni ove godine se ne igra na dašnji dan

 

prošle godine je bila prva Stankovićeva polusezona, bukvalno od prve utakmice na pripremama kad su igrali po dva tima svako poluvreme, Gavrić i Velja su mu bili najblji igrači u timu. prvu utakmicu su igrali drugo poluvreme sa drugim timom i bili najbolji, drugu su počeli sa prvim timom i opet bili najbolji i do kraja sezone sve što je bilo kreirano u napadu je išlo preko njih dvojice,  bez njih nisu mogli da sastave dva pasa u napred. kako su uspeli od toga da ih dovedu do trpljena 45 min zbog pravila o bonusu, to je  rekao bih neka misterija u pitanju

 

To jednostavno nije tacno. Ni blizu.

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Mene više strah da li bi se i kako uklopio. Dijego je zahvalan, dobar. Mada, kada bi obojica mogla, bilo bi super.

Uklopice se lepo, pocece splavovi da rade do tad :)

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Ja bih radije sačuvao Dijega. Koji će nam Prijović?

 

Terzic u svakom prelaznom roku otkako se dokopao para ima po jedno zvucno ime da se navijaci zabavljaju, obicno to ime i dovede. Marin, Stankovic, Katai, Dragovic, sada Prijovic. Prijovic je bolji igrac od Falcinelija ali jos je vaznije to sto je domaci igrac i sto moze da igra u formaciji sa dva spica, dokazao je to vec igrajuci pored Mitrogola u reprezentaciji. Njegov dolazak bi verovatno znacio prodaju Pavkova, kako trenutno stvari stoje bilo bi cudo da ne otkupimo Falcinelija. U klubu su veoma, veoma zadovoljni i njegovim igrama i njegovim ponasanjem, saigraci ga obozavaju, uklopio se u tim bukvalno preko noci.

 

Stankovic je generalno veoma zadovoljan strancima, svi su se podredili timu, imaju kvalitet za Zvezdu i vole sto igraju kod nas. Uspeo je da upregne cak i poslovicno musicavog Kangu.

  • +1 1
Link to comment

Kakav je problem sa ovom dvojcom?  Falko je malo odigrao i pokazao da moze da bude dobra akvizicija.  Bakajoko se nije pokazao ali igrao je premalo.

  • +1 1
Link to comment

Falko je projektovan kao zamena za Bena i kao krilo i kao drugi napadac i kao izvodjac prekida. Tako da tu mozemo ocekivati rotaciju. Pavkova je davno trebalo prodati, ovo golova sto je dao i sto ce dati, moze da posluzi da ga neko otkupi.


Veci problem ce biti kako zadrzati Kangu Ivanica i Kataia, posto ce za njih biti interesovanja sigurno.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Kakav je problem sa ovom dvojcom?  Falko je malo odigrao i pokazao da moze da bude dobra akvizicija.  Bakajoko se nije pokazao ali igrao je premalo.

 

Nema nikakvih problema ni sa jednim od njih dvojice, Levi pise svasta kao i obicno. Falko je strasan igrac, jedini razlog zasto juce nije bio u timu je ovo glupavo ogranicenje broja stranaca i cinjenica da su mu konkurenti za poziciju igraci koji su ili dugo u klubu i bitni su za tim (Ben) ili spadaju u prve zvezde tima (Katai). Da to ogranicenje ne postoji sigurno bi bio na klupi, verovatno i usao umesto Bena u jednom trenutku, sto cemo videti vec u kupu. Falko ce sledecu sezonu poceti kao starter, narocito ako se ostvari stara Terziceva zelja da proda Bena. Bakajoko je mlad i relativno jeftin igrac, potpisan je na duze i s njim se islo na svestan rizik da mozda nece dostici potencijal koji je imao kao klinac, plus se povredio na zimskim pripremama i od njega ne treba ocekivati previse do kraja sezone jer nije spreman. Inace, ja obojicu ocekujem sa daleko vecim protagonizmom sada kad je titula manje-vise resena, tim pre sto je Falcineli zaslugom Miljkovica verovatno zavrsio sezonu a i Ben bi mogao malo da uziva u vise nego zasluzenom odmoru.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Falko je projektovan kao zamena za Bena i kao krilo i kao drugi napadac i kao izvodjac prekida. Tako da tu mozemo ocekivati rotaciju. Pavkova je davno trebalo prodati, ovo golova sto je dao i sto ce dati, moze da posluzi da ga neko otkupi.


Veci problem ce biti kako zadrzati Kangu Ivanica i Kataia, posto ce za njih biti interesovanja sigurno.

 

Kanga i Katai sigurno nece dobiti nigde vise nego sto dobijaju u Zvezdi, tako da oni nisu problem ako Stankovic zeli da ih zadrzi. Ivanic takodje ima veliki ugovor ali one igre protiv Milana mogu ozbiljno da nas zajebu jer su ga preporucile ozbiljnim klubovima u ozbiljnim ligama. Ono sto moze da bude povoljno za nas je sto Mirko ima takav karakter da ne voli mnogo da se setka s karijerom, vrlo je srecan u Zvezdi, zadovoljan kako igra i zahvalan Stankovicu sto mu je otkljucao ceo potencijal koji ima. Ako dodje neka "sio mi ga Djura" ponuda za njega nema sanse da ode u neku vukojebinu samo zbog para ali ako se neko iz jacih liga zaleti s visemilionskom ponudom to bi bilo to sto se njega tice.

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

Dobro, mogao je ozbiljno da ga povredi, ali kao što ni Sanogo uopšte nije video Obradovica kad ga je nagazio, tako ni Miljkovic nije imao nameru da izgazi Falcinelija, kada ga je ovako povredio. 

 

S druge strane suma je vrlo svesno i sa namerom djonom sutnuo Sanoga nakon sto je ovja vec bio na zemlji. Nešto slično kao kad je Drincicu jesenas uvalio lakat. Samo sto je tada fasovao crveni. Simovic ovo ocito nije video iako se na snimku lepo vidi. 

   Ovo je prvi put da je neko primetio, koliko god mi ovde bili ostrašćeni ni Sanogo ni Miljković nisu namerno gazili pritivnike. Suma, pak, jeste, a Drinčiću je uvalio 2 lakta i da je pogodio kako je hteo ne smem ni da zamislim šta bi bilo. 

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

Dobro, mogao je ozbiljno da ga povredi, ali kao što ni Sanogo uopšte nije video Obradovica kad ga je nagazio, tako ni Miljkovic nije imao nameru da izgazi Falcinelija, kada ga je ovako povredio. 

 

S druge strane suma je vrlo svesno i sa namerom djonom sutnuo Sanoga nakon sto je ovja vec bio na zemlji. Nešto slično kao kad je Drincicu jesenas uvalio lakat. Samo sto je tada fasovao crveni. Simovic ovo ocito nije video iako se na snimku lepo vidi. 

 

Ovo sam se sprdao samo zbog onih upisa o tri žuta i dva crvena za Sanoga, dok startovi koji izazivaju ovake povrede bivaju neprimećeni, kako od strane sudije, tako i od gledalaca za ekranima tv prijemnika.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

Ivanic takodje ima veliki ugovor ali one igre protiv Milana mogu ozbiljno da nas zajebu jer su ga preporucile ozbiljnim klubovima u ozbiljnim ligama.

Mogao bi malo da smanji gas do kraja sezone:D

Link to comment
Just now, fandorin said:

   Ovo je prvi put da je neko primetio, koliko god mi ovde bili ostrašćeni ni Sanogo ni Miljković nisu namerno gazili pritivnike. Suma, pak, jeste, a Drinčiću je uvalio 2 lakta i da je pogodio kako je hteo ne smem ni da zamislim šta bi bilo. 

 

Sanogo je, cini mi se, namerno nagazio igraca, ako mislimo na onu situaciju u sesnaestercu Partizana. Nije da ga je gadjao ali znao je dobro da je igrac iza njega i da postoji mogucnost da ga nagazi ako krene nazad, ostalo je odglumio. Za Miljkovica se slazem, ono je prosto bio nesrecan slucaj. Slazem se i za Sumu, on ima kratak fitilj i nije mu prvi put da pokusa da sjebe igraca.

 

Meni je inace Zdjelarovo ponasanje bilo najodvratnije. Scekic je napravio more faulova i sigurno je zasluzio zuti ali Scekic je posten igrac koji igra na snagu i to je sto je, takvom igracu se nema bog zna sta zameriti, ponasanje Zdjelara je nedopustivo. Jedno pet puta je flopovao i pao uz urlik kao da ga je voz pregazio, svaki put je Simovic naseo, a napravio je isto toliko bezobraznih i prljavih prekrsaja i uvek se cudom cudio kako su mu sudjeni, prigovarao sudijama i svadjao se. Bas neprijatan igrac.

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

Kanga i Katai sigurno nece dobiti nigde vise nego sto dobijaju u Zvezdi, tako da oni nisu problem ako Stankovic zeli da ih zadrzi. Ivanic takodje ima veliki ugovor ali one igre protiv Milana mogu ozbiljno da nas zajebu jer su ga preporucile ozbiljnim klubovima u ozbiljnim ligama.

 

Kangu bi mozda i hteo da proda, a Ivanica cemo jako tesko zameniti pogotovo ako dodje ponuda 5+ miliona evra. Mi nemamo prihode, a one koje smo imali smo potrosili, a ne bi me cudilo da smo unapred, opet, uzeli pare od Gasproma. Tako da je prodaja neminovna, da li Kanga/Ben na Istok ili Ivanic na Zapad ili oba, videcemo vrlo uskoro.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...