Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, Ted said:

 

zaboravi, pre će Hasan Rohani da postane predsednik Izraela nego što ću ja da navijam za Zvezdu :D

 

 

pa dobro, to je jedna od varijanti. pod uslovom da mi odigramo isto kao i danas i da bude neka kopi/pejst utakmica

 

nije nužno da tako bude

zar ti nici vec bio zvezdin, pa postao grobar :D

il sam te pomesao sa nekim , mozda @BlackGeorge

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Koja crna gospoda, posebno Mihailovic.  Gospoda su Slavisa Stojanovic, Lotar Mateus, Miljan Miljanic. 

Govorim o Mihajlovicu kao treneru. Nikad se ovako dzukacki nije ponasao. Jeste se ponasao kao igrac al zato je kriv Saso Udovic :D

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

zar ti nici vec bio zvezdin, pa postao grobar :D

il sam te pomesao sa nekim , mozda @BlackGeorge

 

nisam :D

 

kao klinac nisam bio zagriženi Partizanovac.....navijao sam za Zvezdu u finalu KEŠ, bilo mi je drago što su neki naši pobedili. takvo je bilo vreme i to je negde bilo normalno. bar u mom okruženju

 

ja sam za Partizan počeo da navijam, između ostalog, zato što su bukvalno svi u mom okruženju navijali za Zvezdu (uključujući i porodicu, osim dede). a Ted ne ide tamo gde ide većina, naročito ako je većina izrazita i vrši na Teda pritisak. tada Ted ide kontra....večita opozicija, reakcija :D

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Ipak ima tu ljubavi, krije se tu negde duboko u tebi.

 sigurno, u smislu da vam ne želim zlo, nestanak, poniženje i slično

 

ali volim da vas vidim na konopcima, u rezultatskom smislu :D

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

nisam :D

 

kao klinac nisam bio zagriženi Partizanovac.....navijao sam za Zvezdu u finalu KEŠ, bilo mi je drago što su neki naši pobedili. takvo je bilo vreme i to je negde bilo normalno. bar u mom okruženju

 

ja sam za Partizan počeo da navijam, između ostalog, zato što su bukvalno svi u mom okruženju navijali za Zvezdu (uključujući i porodicu, osim dede). a Ted ne ide tamo gde ide većina, naročito ako je većina izrazita i vrši na Teda pritisak. tada Ted ide kontra....večita opozicija, reakcija :D

isto kod mene tako

kasnije u skoli smo se sprdali medjusobno, ali to je bilo bas na nivou drugarske zajebancije

a i grobari su bili bas debela manjina

 

sa mrznjom i fanatizmom sam se susreo tek kasnije, tad negde je krenuo i neki suludi oblik lokalpatriotizma 

mislim da je to negde pocetkom 2000

 

meni je uvek smesno kad neko kaze da se foliraju svi sto nisu ostrasceni i sto ne mrze one druge

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

isto kod mene tako

kasnije u skoli smo se sprdali medjusobno, ali to je bilo bas na nivou drugarske zajebancije

a i grobari su bili bas debela manjina

 

upravo tako, klinačka drugarska zajebancija, bez nasilja i mržnje

 

jbt. mi u školi nimo mogli da srpimo 7 igrača za Partizan da igramo derbi međusobno. pa smo mi Partizanovci vijali neke likove koje fudbal ne zanima ič da nam popune broj. tako nam je igrao neki lik koji je svirao violinu, imao dve leve i nije znao da trči. a vrbovali smo i Zvezdaše, pošto njih ima puno onda se popičkaju ko će da igra, pa neki pređu kod nas :D

Link to comment
23 minutes ago, Cash said:

A namerno gazenje Sanoga kad ste imali korner negde oko 80.minuta. 

 

To sto Saranovic kaze da je namerno, ne znaci da jeste. Covek isao unazad i nagazio Obradovica. Sta je tu bilo namerno zivo me zanima. 

 

S druge strane sutiranje tog istog Sanoga od strane Sume dok je lezao na zemlji je cist crveni. Umesto toga samo je Degenek dobio zuti. 

 

Bilo je propusta od strane Elvisa, recimo i Sanogo je za faul nad Jovicem trebalo da dobije zuti. Međutim mislim da je Elvis manje vis ok vodio uktamicu. Nije seckao previse igru, drzao je koliok toliok ujednacen kriterijum i jedino gde se po meni ozbiljnije zajebao je sto je prvo Stanojevicevo sabanisanje preskocio zutim kartonom. Kod Stankovica pre toga nije napravio kiks, a Stanojevicev izliv besa zbog auta koji je uzgred budi receno i bio za Zvezdu je bio jos eksplicitniji. Naravno par minuta kasnije je usledio novi jos jaci "protest"... 

 

Kako god bilo sudjenje nije bilo faktor na ovom mecu i to je dobro. 

 

Sto se utakmice tice nama je startna postava poprilicno poprilicno odsekla dosta prednosti koje Zvezda ima. Nikolic i Petrovic su se potpuno pogubili a Sanogo je na pocetku bio dekoncentrisan, pa je to bas lose izgledalo. Da stvar bude grđa Ben u spicu je doveo do toga da se Katai i Ivanic razdvoje po krilima pa bukvalno nismo imali kuda nesto da odigramo. Cim se Kanga pojavio, a Mica mu se pridruzio u sredini, Partizan vise nije video loptu na sredini. I to je bilo to. Na zalost, usporili smo posle gola jer je Deki hteo posto poto pobedu. Ocito mu je ovo bilo vazno. Na kraju utkamice zamalo da nas kosta ono glupiranje Kange u kontri. Borjan opet spasao stvar a mi dosli do pobede koju smo cekali. 

 

Nije bilo previse lepo za oko, ali dobili smo sve sto smo trazili, tako da treba biti zadovoljan...

  • +1 4
Link to comment

meni je taj aut bio najbizarniji momenat utakmice. sve i da je sudija pogresio (cini mi se da jeste i da je trebalo da bude lopta za komsije) ne secam se da sam vidio toliko protesta i sabanisanja zbog auta. mislim, pravio je sudija i vece greske u ovoj utakmici ali nista o toga nije bilo tendeciozno i namerno. 

 

prvo poluvreme smo bili uzasni, ben nije bio lazna devetka nego je pokusavao igrati ono sto radi falcineli samo sto to nije njegova igra. nikolic uzasan, bukvalno je sve odigrao pogresno. izmene dobre i pravovremene i sve je doslo na svoje. 

 

mislim da je vreme da se polako rastajemo sa degenekom i kangom. ako nesto mrzim onda je ona kurcobolja kange u kontri. degenek se vise svadja i tuce nego sto igra fudbal a i potreban nam je nazad jos neko ko ima pas igru. mislim da je pankov trenutno bolji igrac. 

 

partizan je igrao ono sto je mogao igrati. prosto je to tanka ekipa sa previse balvana. usli su da se pobiju, pobili su se ali iz tog hrkljusa nije bilo gola zahvaljuju'i precki i borjanu. 

 

i to je to, vidimo se u kupu. ako.

 

 

Link to comment

Rutinska pobeda, no i dalje nedovoljno da se dežurna ekipa skine sa kičme Dejanu Stankoviću. Mislim da bi mu prikenjavali i da osvoji LŠ. Ja sam prvi bio skeptičan po pitanju ponavljanja Milojevićevih evropskih rezultata međutim čovek me je demantovao u prvih godinu dana treniranja. Ušao i prošao grupu, više nego dobra izdanja i u nokaut fazi, titula, dobijen derbi, možda vrede i da se učini najveći forumski greh, da priznaš sebi kad nisi u pravu. Probajte ne boli.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, fandorin said:

Šta li ćemo sledeće sezone sa bonusima kad ovi izgledaju ovako?

Kapa dole Mići Ivaniću, opet je bio najbolji plus gol. 

Mislim da Petrovic i Nikolic nece vise da budu bonusi.  Ostaju Gavric, Krstovic, Erakovic i onda dvojca na kaljenju u Graficaru (Lazetic i Stankovic), zatim Radulovic i mozda Bacanin iz omladinskog tima.

Link to comment
14 minutes ago, nautilus said:

mislim da je vreme da se polako rastajemo sa degenekom i kangom.

 

Kanga je danas preokrenuo utakmicu. Bukvalno jedina greska na utakmici mu je bilo to sto je lose procenio ko trci za loptu koju je poslao.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da Petrovic i Nikolic nece vise da budu bonusi.  Ostaju Gavric, Krstovic, Erakovic i onda dvojca na kaljenju u Graficaru (Lazetic i Stankovic), zatim Radulovic i mozda Bacanin iz omladinskog tima.

Mislim da niko od sadašnjih bonusa to više neće biti sledeće sezone pa zato i lamentiram. O ovoj gorepomenutoj deci ne znam baš ništa osim da je Lazetić neka cipovčina od dva metra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...