Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

U kupu će tek biti rastezanje guzova kad ne budemo morali ove bonus dunstere staviti u 11, a sa klupe čeka Falco.

Dace im Vucic kup da se ne ugase, ali to sad nije tema

  • +1 1
Link to comment

čestitam, ovo danas je bila zaslužena pobeda

 

inače, podržavam sve postove u pravcu toga da će biti nekog gaženja u kupu, rastezanja guzova i slično. nadam se da i Stanković tako razmišlja i njegovi igrači. to bi nam značajno olakšalo posao i već bi pola pobede imali u džepu. nema ništa lepše nego pobediti nabeđenog protivnika

 

al nešto se plašim da Stanković nije takav duduk

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

čestitam, ovo danas je bila zaslužena pobeda

 

inače, podržavam sve postove u pravcu toga da će biti nekog gaženja u kupu, rastezanja guzova i slično. nadam se da i Stanković tako razmišlja i njegovi igrači. to bi nam značajno olakšalo posao i već bi pola pobede imali u džepu. nema ništa lepše nego pobediti nabeđenog protivnika

 

al nešto se plašim da Stanković nije takav duduk

Ted, najfiniji grobar koga znam:lolol:

Trebalo bi te vrbovati nekako;)

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

inače, podržavam sve postove u pravcu toga da će biti nekog gaženja u kupu

 

Nece biti gazenja, ali ce verovatno biti ono sto smo gledali u drugom poluvremenu svih 90 minuta, a za rezultat cemo videti. Posto nas najbolji tim svakako nije sa Njegosem, Nikolicem ili Gavricem u prvih 11, a nesto ne vidim koga vi mozete boljeg da ubacite i budete jaci nego kako ste danas poceli.

Edited by Milosh76
Link to comment

Cestitke i sa moje strane. Ipak za mene Stankovic veliko razocarenje,uspeo je da se pretvori u Lalatovica. Ovakav sabanizam mu nije potreban. Nek se ugleda na Mihu i Piksija koji su velika gospoda i face. Vidim harper kuka na sudije. Hmmm sta cemo sa Sanogom i sa njegovim "kartonima". Ko da gledam Pepeja.

  • -1 1
Link to comment

Do Kupa ima iha-ha.  Ako Zvezda i Partizan ne igraju u polufinalu, ko zna da li ce uopste da igraju jedni protiv drugih u kupu.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, arkonada said:

Ted, najfiniji grobar koga znam:lolol:

Trebalo bi te vrbovati nekako;)

 

zaboravi, pre će Hasan Rohani da postane predsednik Izraela nego što ću ja da navijam za Zvezdu :D

 

4 minutes ago, Milosh76 said:

 

Nece biti gazenja, ali ce verovatno biti ono sto smo gledali u drugom poluvremenu svih 90 minuta, a za rezultat cemo videti. Posto nas najbolji tim svakako nije sa Njegosem, Nikolicem ili Gavricem u prvih 11, a nesto ne vidim koga vi mozete boljeg da ubacite i budete jaci nego kako ste danas poceli.

 

pa dobro, to je jedna od varijanti. pod uslovom da mi odigramo isto kao i danas i da bude neka kopi/pejst utakmica

 

nije nužno da tako bude

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Cestitke i sa moje strane. Ipak za mene Stankovic veliko razocarenje,uspeo je da se pretvori u Lalatovica. Ovakav sabanizam mu nije potreban. Nek se ugleda na Mihu i Piksija koji su velika gospoda i face. Vidim harper kuka na sudije. Hmmm sta cemo sa Sanogom i sa njegovim "kartonima". Ko da gledam Pepeja.

Jedini crveni danas je trebao da dobije Suma za namerno udaranje kolenom Milunovica u lice

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Cestitke i sa moje strane. Ipak za mene Stankovic veliko razocarenje,uspeo je da se pretvori u Lalatovica. Ovakav sabanizam mu nije potreban. Nek se ugleda na Mihu i Piksija koji su velika gospoda i face. Vidim harper kuka na sudije. Hmmm sta cemo sa Sanogom i sa njegovim "kartonima". Ko da gledam Pepeja.

Koja crna gospoda, posebno Mihailovic.  Gospoda su Slavisa Stojanovic, Lotar Mateus, Miljan Miljanic. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, LeBron said:

Jedini crveni danas je trebao da dobije Suma za namerno udaranje kolenom Milunovica u lice

A namerno gazenje Sanoga kad ste imali korner negde oko 80.minuta. 

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Koja crna gospoda, posebno Mihailovic.  Gospoda su Slavisa Stojanovic, Lotar Mateus, Miljan Miljanic. 

u pravu ste, mihailovic svakako nije bio gospodin

nas mihajlovic, to je vec druga prica :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...