Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, MiddleClass said:

Ko ce na tribine od stranaca? Falko ili Kanga? Vjerovatno zabar

Falko naravno, nema razloga da se odrice Kange koji je vec uigran sa ekipom. Nama su problem bonusi koji nas sputavaju samo.

  • +1 1
Link to comment

Laze Vucelic, po obicaju


„Kanga jeste zakasnio sa povratkom iz reprezentacije, ali iz opravdanih razloga, i neće snositi posledice.

Zbog rigoroznih mera usled pandemije korona virusa avionske konekcije od Afrike do Beograda su bile znatno otežane. Do te mere da iako čekiran na aerodromu u Parizu nije mogao da uđe u avion za Beograd zbog čega je kasnio sa povratkom.

Trenirao je juče sa ekipom, treniraće i danas, a da li će biti u konkurenciji za tim odlučiće šef stručnog štaba Dejan Stanković“,objasnili su u Zvezdi u poruci dostavljenoj medijima.

  • +1 1
Link to comment

Realno je navlakusa i za jedne i za druge.

 

I da imaju 20 bodova vise, ne bi bili favoriti, ovako mogu samo da igraju malo manji hrkljus nego u poslednjih 10 godina.

 

Od onog namernog povredjivanja Evandra, ako se secas, kad je izasao u 20 nekom minutu, nisu odigrali posteno utakmicu, nego obican hrkljus.

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Sad se obrnula kladionica... kazem ja, navlakusa. Po meni je 3.2 za X poklon

ajde prebaci taj listić u rubriku predviđenu za to:D taman zaradi da malo opremiš auto

Link to comment
ajde prebaci taj listić u rubriku predviđenu za to[emoji3] taman zaradi da malo opremiš auto
Ne staj mi na muku...

Moj kladionicarski zivot se svodi na jedan uplacen listic i 2 puta usao u kladionicu sa drugarom da on uplati biggrin.png

A da mi treba 500e za alu felne i letnje gume, to stoji
  • +1 1
Link to comment

Mnogo su se rasprdeli u Partizanu pred derbi, kao i uvek. Treba da im metnemo jedno tri komada (mi smo dobre komsije i necemo vise), da ih posaljemo u kucicu i naucimo da se pred derbi daju kurtoazne fraze i ne jedu govna.

  • +1 2
Link to comment

realno mozeim se. zvezda je poslednji dobar derbi odigrala u jesen 2015. dok stvarno i ne odigramo opet nesto na derbiju imaju pravo da prde.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...