Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

Slazem se ja, a ovo je sve prinudno u funkciji odmora. Kanga je bio najbolji, menja ga Nikolic, Gajic ide u reprezentaciju, menja ga Vukanovic I igramo sa 3 pozadi.

Bitno je da se niko ne povredi...

Ples Kataia


Nikolic 4-1

 

Bio je najbolji igrač Mladosti.

 

Ono što je igrao je čist bezobrazluk.

 

Malo smo se zaneli. Na čelu sa Dekijem.

  • +1 1
Link to comment
 
Bio je najbolji igrač Mladosti.
 
Ono što je igrao je čist bezobrazluk.
 
Malo smo se zaneli. Na čelu sa Dekijem.
Namestio gol, dao gol, delio lopte... Ne znam sta ocekujes vise. Kretao se vise nego pola tima zajedno.

Katai je madjionicar, bukvalno
Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Kanga je bio naš najbolji igrač u prvom poluvremenu, Odada iz greške u grešku.

 
odada mora da je stavio ozbiljnu kintu na 6+ golova veceras

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, arkonada said:

A što ste strogi, malo se kalkuliše, odlični smo.

A Gobeljić igra da nervira Harpera u subotu veče:lolol:

 

Niko ne moze vise da me iznervira, ako ne racunamo Simic Veljka, od ovih nasih kurotresina koje zovemo bonus igracima.

Link to comment

Kanga je fino zakucao gol, sem toga nista, odsutan i nonsalantan, nije ga slucajno izbacio na poluvremenu. 

 

Odada izdominirao, 4 kontakta s loptom, 4 pasa u noge protivniku. Fine fizikalije ima, steta sto ocito ne zna nista s lotpom.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Niko ne moze vise da me iznervira, ako ne racunamo Simic Veljka, od ovih nasih kurotresina koje zovemo bonus igracima.

Jbga druže, to je, što si par puta rekao, zloupotreba kada nemaju konkurenciju i imaju zagarantovano mesto. Mada sa moje matorije strane gledišta bi trebalo da grizu, nije baš da ne znaju.

Link to comment

Srnic, Gobeljic, Vukanovic, Odada... Sa njima u timu kao da igramo sa 8 igraca.  Odada je otvorio jedno 3-4 kontre protivniku.

 

Bonusi su problem.  Taman pomislis da je neki od bonusa poceo dobro da igra, sledeca utakmica - tropa.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Niko ne moze vise da me iznervira, ako ne racunamo Simic Veljka, od ovih nasih kurotresina koje zovemo bonus igracima.

 

To. Šta ima tačno Gavrić i Velja da kalkulišu? Koja li je to matematika koja pravda to što je veseli Vukanović oznojio kao ova dva transfermarket vunderkinda zajedno.

Link to comment

Sad 2 nedelje pauze, mozda zaostali Kup, pa gostovanje u Krusevcu i derbi na Miticu.

 

Do tada je bitno da se svi lepo odmore i da ne bude povreda, pogotovo ovih sto idu da igraju za reprezentaciju, recimo Ivanic.

 

Odlicni smo bili celu ovu sezonu, osim par stucanja na pocetku, sto je bilo i ocekivano. Deki je pokazao da je ogroman trenerski potencijal i da je u pravom trenutku dosao kod nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...