Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Hvala na tekstu Dimitrije. Zanima

me šta je za Vas razlika izmedju driblinga i ševe. Kad sam ja bio klinac to se koristilo kao sinonim. Mislim da se sada kod klinaca izraz ševa za dribling potpuno izgubio, kao i npr. bekovska lopta za ispucavanje iz gol auta. 

Seva je umetnost radi umetnosti, najcesce da se zabavlja publika.  Dribling je seva sa svrhom da se stekne prednost u igri.

  • Hvala 1
Link to comment

Previse sansi promasujemo, moramo da imamo vise koncentracije u realizaciji. Katai je zavrsio svoje i sad bi mogao na odmor, treba nam neko da trci kod ovih kontri Vozdovca. Spic u napad, Ben i Gavric na krilima da damo jos jedan i zatvorimo utakmicu.

 

Rodic je dobar igrac ali kad ga vidim tri dana srece nemam. Covek od petog minuta utakmice izgleda i ponasa se kao da ce da umre od napora.

Link to comment

Seki je umeo da seva samo da bi zabavljao publiku (kroz noge, laznjaci, oksfordi) a da timskoj igri to ni malo ne doprinosi.  S druge strane umeo je da driblingom otvori prostor, stvori sansu za goli drugima (Bori Kosticu) ili sebi i da gol (ponekada).

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Previse sansi promasujemo, moramo da imamo vise koncentracije u realizaciji. Katai je zavrsio svoje i sad bi mogao na odmor, treba nam neko da trci kod ovih kontri Vozdovca. Spic u napad, Ben i Gavric na krilima da damo jos jedan i zatvorimo utakmicu.

 

Rodic je dobar igrac ali kad ga vidim tri dana srece nemam. Covek od petog minuta utakmice izgleda i ponasa se kao da ce da umre od napora.

Ne razumem Rodicev obicaj da centrira kada ga pokriva protivnicki igrac na manje od 2 m od njega.  Nema druge nego da pogodi igraca.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Ne razumem Rodicev obicaj da centrira kada ga pokriva protivnicki igrac na manje od 2 m od njega.  Nema druge nego da pogodi igraca.

 

Zato sto mu je to najjednostavnije i zahteva najmanje napora. Mrtvo puvalo.

Link to comment

Nama ovde treba bar dva gola razlike da ovo mirno privedemo krau.  Ovaj teren je nezgodan za tim koji stalno napada.  Iz male greske u napadu, sevne brza kontra, a nasi defanzivci nisu brzi.

Link to comment

Kakva je cepanka Vukanović. Ništa nije uradio kako treba.

Evo, dade gol. I to kako. Kanga najbolji danas.

Aha! Evo i stative. Čisto da i to ne propustimo

Edited by fandorin
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...