Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

pretpostavljam da igraci jesu vakcinisani ali ocigledno vakcini treba vremena da stvori imunitet. recimo, keva jedne moje prijateljice je zakacila koronu dan - dva nakon revakcine... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Zna li u stvari neko da li su profesionalni sportisti kod nas vakcinisani ili ne? Tu mislim i na domaće i na strane igrače. I odnosi se ne samo na fudbal.

Link to comment
17 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Zna li u stvari neko da li su profesionalni sportisti kod nas vakcinisani ili ne? Tu mislim i na domaće i na strane igrače. I odnosi se ne samo na fudbal.

Ne zna. A da jesu, verovatno bi znali. E sad, zašto nisu jeste dobro pitanje. Imamo par miliona doza na lageru.

Link to comment

Protiv Macve od 19:15, prenos samo na Areni


CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Degenek, Pankov, Rodić – Petrović, Ben, Nikolić, Ivanić, Katai – Pavkov.

Klupa: Popović, Odada, Kanga, Milunović, Gavrić, Srnić, Gobeljić, Vukanović, Krstović

Link to comment
18 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Zna li u stvari neko da li su profesionalni sportisti kod nas vakcinisani ili ne? Tu mislim i na domaće i na strane igrače. I odnosi se ne samo na fudbal.

 

ispala je neka manja pizdarija sa olimpijskim komitetom, koji se u najboljoj nameri pohvalio da su vakcinisali neke sportiste koji se spremaju za olimpijske kvalifikacije. pa su napušeni valjda od Mok-a i rečeno im je da sportisti nisu prioritet za vakcinu, da je prioritet  zdravlje građana i da sportisti ne treba da se guraju  preko reda, i da su to u principu  radile samo banana republike koje preko sporta promovišu svoje autoritarne režime, Kina, Koreja, Srbija, Tajikistan i tako ti

  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, levi said:

 

ispala je neka manja pizdarija sa olimpijskim komitetom, koji se u najboljoj nameri pohvalio da su vakcinisali neke sportiste koji se spremaju za olimpijske kvalifikacije. pa su napušeni valjda od Mok-a i rečeno im je da sportisti nisu prioritet za vakcinu, da je prioritet  zdravlje građana i da sportisti ne treba da se guraju  preko reda, i da su to u principu  radile samo banana republike koje preko sporta promovišu svoje autoritarne režime, Kina, Koreja, Srbija, Tajikistan i tako ti


jes‘ vala, ako se prvo vakcinise 18 miliona olimpijaca diljem sveta, neće ostati za druge. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...