Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Dimitrije said:

Dobar tim mora da ima dobrog golmana upravo zbog situacija gde svi vide loptu ugolu a on odbrani.

To stoji. No meni se nekako cini da nikada nismo imali golmana, koji nas je cupao ovoliko puta, uz minimalan broj  kikseva.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Da.  Prilika da se ponovo vratimona +9 razlike.  Partizan je u opsanoj formi, igra dobro i razvaljuje protivnike.  Mi do derbija moramo da ocuvamo +9 razlike jer Partizan do tada nece da izgubi utakmicu.

 

Ne vidim razlog da ih ne zgazimo u derbiju.

  • +1 4
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Ne vidim razlog da ih ne zgazimo u derbiju.

Dobri su da bi ih tek tako zagazili.  Nismo pokazali u poslednjih nekoliko godina (jos od vremena Bozovica) da mozemo lako da ih gazimo, cak i kada smo bili mnogo jaci i u boljoj formi od njih.  Poslednja dvojca nasih trenera belezili su uspehe na svim poljima osim u derbiju.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Koliko god da je grozan Pavkov, nema mi logike, izvlačiti jedinog centarfora na ovaj bunker, pa još na one njihove lotronje. A pogotovo ulazak Srniča mi nije jasan.

 

Ipak Stankovic zna malo fudbala, zar ne? Pobedili smo upravo zbog toga sto je izvadio Pavkova koji nijedan duel nije mogao da dobije i u spic gurnuo Bena koji je koristio prostor izmadju njihovih ogromnih stopera i dva puta taj prostor iskoristio na najbolji moguci nacin. Bencuga je igrac za utakmice kad nikog nece, tesko je vise i izbrojati koliko puta nas je vadio iz bunara.

 

Samo da se nekako dovucemo do reprezentativne pauze kakvim god pobedama, neki glavni igraci su ozbiljno pali posle Milana. Pretpostavljam da je prvi pik forme tempiran za taj mec i sada se nekako treba dogegati do pauze da se igraci malo osveze i uhvate drugi pik za derbi. I korona nas je prilicno zajebala, dobro bi nam dosao Falko da malo odmori Ivanica, posto Katai jos ne moze a Gavric misli da je jos u juniorima. Steta je sto je Gajic pozvan u reprezentaciju, videlo se ponovo veceras da bez njega na desnom beku imamo ozbiljan problem da razvucemo ove bunkere po sirini.

 

Cukaricki je mnogo dobro postavljen tim za fudbal iz tranzicije, dosta problema su nam pravili iz polukontri. Odlicno se krecu i drze dobar ritam 90 minuta. Na kraju smo ih dobili iz gresaka njihove zadnje linije na cist pritisak, van toga nismo napravili skoro nista od nekog 15. minuta.

 

Od tima koji je na jednoj utakmici u jednom trenutku imao sedam bonus igraca dosli smo do toga da moramo da ih vadimo da bismo dobili Cukaricki kuci. To se desava kad igrac ima protekciju i zna da ce da igra svejedno.

Link to comment

  Korona nas baš ne štedi, ni u fudbalu ni u basketu. Prvo Ivanić i Kanga, pa sad Talijani. U ovakvom ritmu klupa je jako bitna, a večeras je praktično samo Katai mogao nešto bitno da promeni ulaskom. 

   Veliki je igrač Bendzamin, samo se to lako zaboravlja, posle 2 lošija meča odmah se prizivaju Emirati i Arabija. 

   Prošli smo zaguljen period, Pazar, Niš, Subotica, Senta, pa Čuka kod kuće, ostali još samo Lalat i Grobari. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, arkonada said:

Ne zaboravi i uvek neugodni Javor

 

Oni su nam duznici zato sto trenutno nismo na +8.  Treba da naplatimo taj dug.

Link to comment

Problem je sto Italijani verovatno nece da igraju do pauze.  Sto se tice igraca sa klupe, stvari nisu bas ruzicaste.   U Velju Nikolica tesko je pouzdati se.   Ostaje da se nadamo da se Katijeva forma polako dize, mada je on igrac koji sporo ulazi u formu (kao Milijas nekada).  Pavkov i Krstovic su jedini centarfori u odsustvu Falcinelija.  Od Pavkova ponekad i ima vajde, ali od ovog mladunca tesko.  Gavric je igrac za zaborav.  Ako on ne skoristi ovakve utakmice da se nametne, kad ce,  Srnica i Vukanovica ne kontam.   Odbranu je poremetila povreda Erakovica.  On je bio bonus koji moze da bude starter u svakoj utakmici jer uglavnom odigra solidno.  Sa njim bi bilo lakse jer ne bi morali da imamo dvojcu nepouzdanih bonusa u vezi i/ili napadu.  Tu je jos i Pankov koji je dobra rezerva.

Link to comment
46 minutes ago, harper said:

 

Ipak Stankovic zna malo fudbala, zar ne? Pobedili smo upravo zbog toga sto je izvadio Pavkova koji nijedan duel nije mogao da dobije i u spic gurnuo Bena koji je koristio prostor izmadju njihovih ogromnih stopera i dva puta taj prostor iskoristio na najbolji moguci nacin. Bencuga je igrac za utakmice kad nikog nece, tesko je vise i izbrojati koliko puta nas je vadio iz bunara.

 

Ne sporim da zna, glupo bi bilo da se pravim da znam više od njega, komentarisao sam dešavanja u toku utakmice, kao što svaki navijač na svijetu to i radi. Moja logika kao navijača, člana foruma, nefudbalera, kauč stručnjaka je da je ovaj trebao ostati baš da odvlači te štopere, Ben je i sa njim u igri mogao na 2. špica, Srnić je tu suvišan, ponavljam to je moje viđenje i komentar, baš zato što smo nastavili sa centaršutevima na one lotronje i nakon izlaska Pavkova i postavljanja niže formacije.. Ne znači ni da sam u pravu, vidi se sad na kraju utakmice. :D

 

I fakat, kad je ta reprezentativna pauza?

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Malo da i ja otkrivam malo toplu vodu u bojleru, najbolji stranac u istoriji kluba Muhamed El Fardu Ben. :smiley_hail:

 

 

Zato ga treba prodati što pre!!!

Link to comment

Црвена звезда ће у четвртак од 19:10 дочекати Мачву на стадиону ,,Рајко Митић” у оквиру заосталог 22. кола Суперлиге Србије, док Вождовцу на ,,крову” црвено-бели гостују у понедељак у 16:05.

Edited by Milosh76
Link to comment
Seku Sanogo pozitivan na korona virus!
 
Čim je osetio prve simptome, Zvezdin vezista je odmah testiran, a potom i bio u potpunoj izolaciji u odnosu na ostatak tima. Najvažnije od svega je da se dobro oseća i verujemo da će ubrzo biti na terenu sa saigračima.
 
Želimo mu brz i uspešan oporavak, te da se što pre priključi ekipi u novim pobedama!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...