Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

35 minutes ago, MocaVukotic said:

Zar nije sutra? 

Danas je 4.3. koliko znam :D  tako da je ipak danas

 

71676_rr_f.jpg?ts=1614844806

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

iz smetova™ je deki herojski izneo ponajvise mirka ivanica, posto ga je prethodni trener zakopao duboko, da ga niko nikad ne nadje i ne iznese.

  • +1 1
Link to comment

Obojca Zvezdinih Italijana imaju koronu.  Klub treba da od igraca zahteva da se vakcinisu.  Ova zaraza u klubu moze da plane i da tim ostane desetkovan.

Link to comment

Zanimljivo, ne znam da li bi to pomoglo.

Koliko znam, uloga vakcine je da ublaži simptome, ali i dalje se možeš zaraziti i prenijeti na druge.

Tako da u tom slučaju mislim da oni svakako ne bi moglo da igraju ako su pozitivni.

 

Link to comment

Falcineli je nedavno delio zlatne članske kartice članovima i slikao se sa njima. Bio je jedan buzdovan bez maske što se slikao sa njim. Falcineli se sa svakim rukovao. Jebi ga.

Link to comment
1 hour ago, red star forever said:

Zanimljivo, ne znam da li bi to pomoglo.

Koliko znam, uloga vakcine je da ublaži simptome, ali i dalje se možeš zaraziti i prenijeti na druge.

Tako da u tom slučaju mislim da oni svakako ne bi moglo da igraju ako su pozitivni.

 

Koliko ja razumem, ako je neko vakcinisan, onda cak i ako bi se zarazio imao bi vrlo blage ili nikakve simptome i zaraza bi brzo prosla jer virusu ne pogoduje organizam u kome postoji armija anti-tela.  Klub bi trebalo da ima politiku da treba da se vakcinisu da svi koji rade u klubu, ukljucujuci igrace, strucni stab i sve one koji cesto dolaze u dodir sa igracima.  Ulog je veliki - titula.  Bez tiutle igranje u Evropi bice treceligasko.

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Obojca Zvezdinih Italijana imaju koronu.  Klub treba da od igraca zahteva da se vakcinisu.  Ova zaraza u klubu moze da plane i da tim ostane desetkovan.

 

Siguran sam da su igraci vec vakcinisani, ovi su verovatno pokupili koronu pre nego sto je razvijen imunitet. Zaposleni su se vakcinisali kolektivno, ne znam tacno kada ali mogu da proverim ako je to bitno, ne verujem da su igraci i strucni stab preskoceni.

Link to comment

Nisu prioritet, a mnogi verovatno ne bi ni pristali na vakcinaciju. Igrom slucaja sam pre neki dan razgovarao s jednim fudbalerom, doduse Partizana, koji je na tu temu rekao otprilike "ma kakva vakcina, ni mrtav, da me cipuju zarad nekog smesnog virusa". Verujem da vecina slicno razmislja...

Link to comment

Fudbaleri nemaju sta da razmisljaju. Postoji klupski lekar koji treba da razmislja o tome, a igraci verovatno imaju u ugovoru da treba da postupaju po njegovim uputstvima.

 

  • +1 2
Link to comment

Do reprezentativne pauze imamo

Cukaricki , domacini
Macva , domacini
Vozdovac , gostujemo
IMT , domacini
Mladost , domacini

5 utakmice, 4x domacini
Nakon pauze gostujemo Napretku i onda ide Partizan takodje smo domacini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...