Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Блок_64 said:

Kove dve placa i koja je njihova svrha da mi je znati.

 

To je ekipa iz Zvezda Kids. Ko tebe matorog tera da gledas sadrzaje koji se prave za klince iz osnovne skole?:laugh:

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

To je ekipa iz Zvezda Kids. Ko tebe matorog tera da gledas sadrzaje koji se prave za klince iz osnovne skole?:laugh:

 

Ostavi covek link,i lepo je rekao da premotamo na 14:15 ali ko me jebe kada sam to uradio posle par minuta debilizma.

  • +1 1
Link to comment

Zbog razlike u vremenu i šljake, juče sam gledao samo drugo poluvreme (doduše, naknadno sam odgledao sve) i moram priznati da sam više nego zadovoljan. OK, na stranu brain fart Gobelje (mada se od njega bolje nije moglo ni očekivati), ali činjenica je da smo kao tim napravili veliki napredak u odnosu na isti period prošle godine. U neku ruku je možda i bolje da nismo prošli Milan, jer bi eventualni meč sa Mančesterom samo ubrzao proces rasprodaje igrača, a verovatno bi u tom slučaju i Deki bio na meti nekih Žabara. Ovako ipak postoji mogućnost da zadržimo tim i nadamo se nečemu (trećem mestu u grupi) u LŠ.


Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Dokle god ne budu rešeni vlasnički odnosi u bilo kom našem klubu, rasprodaja igrača je neizbežna (na stranu što veća riba guta manju).
Vlasnički odnosi u kom smislu? Ja sam lično protiv privatizacije Zvezde, pogotovo što imamo pozitivne primere iz Bundeslige da vlasnički odnos ne mora automatski značiti i privatno vlasništvo. OK, može se raspravljati koliki finansijski potencijal imaju navijači Zvezde, ali ako ćemo iskreno, to je verovatno (uz Partizan) jedini klub u Srbiji koji bi mogao da se restruktuira na taj način.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Navijači Zvezde imaju finansijski potencijal koliki i država u kojoj žive, mizeran, upoređivanje sa Nemačkom po tom pitanju nije najsrećnije. Klubovi u Srbiji su paravan za izvlačenje para i mešetarenje svih vrsta besprizornih likova koji ih vode, da je ovo normalna država godine i godine robije bi se tu nakupilo. Privatno vlasništvo bi donelo jednu osnovnu prednost, ne bi se trošile i zarađivale tuđe pare nego svoje, pa bi uprava ohoho razmišljala kako će da vodi klub.

  • Haha 1
Link to comment

Uporedio sam koncept, a ne finansijski potencijal. Jasno je i meni u kakvom blatu funkcioniše srpski fudbal, ali i to postavlja jedno logično pitanje. Ko bi bio dovoljno lud (pretpostavljam da misliš na neke strane investitore) da investira u klub koji je kao rupa bez dna, da ne govorimo o svim ostalim "dodacima" koje bi dobio u toj transakciji.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Rekao bih da 1000 dinara nije neka cifra na godisnjem nivou, tako da se moze pomoci i klub i postati clan vrlo jednostavno. E sad, sto to ljudi kapiraju kao pomoc Terzicu da pokrade pare, to je druga tema. Kao sto smo glasali za neke tako sto zapusimo nos i glasamo, tako i ovo... das 1000 dinara, postanes clan kluba za koji volis, a  Terzic neka potrosi te pare kako hoce i tako se nece obogatiti od tih 1000 dinara.

 

I da imamo 100.000 clanova, to bi bila neka snaga, da ljudi hoce da se bave klubom i da nemaju bitnih stvari u zivotu.

  • +1 2
Link to comment
Rekao bih da 1000 dinara nije neka cifra na godisnjem nivou, tako da se moze pomoci i klub i postati clan vrlo jednostavno. E sad, sto to ljudi kapiraju kao pomoc Terzicu da pokrade pare, to je druga tema. Kao sto smo glasali za neke tako sto zapusimo nos i glasamo, tako i ovo... das 1000 dinara, postanes clan kluba za koji volis, a  Terzic neka potrosi te pare kako hoce i tako se nece obogatiti od tih 1000 dinara.
 
I da imamo 100.000 clanova, to bi bila neka snaga, da ljudi hoce da se bave klubom i da nemaju bitnih stvari u zivotu.
Upravo zato sam i spomenuo Bundesligu i njihov 50+1 model, jer bi na taj način (uz aktivnu ulogu većeg broja članova), i manjinsko vlasništvo privatnih investitora, mogao da se nađe balans koji bi, možda, bio dovoljan za normalno funkcionisanje kluba. Naravno, ne govorimo o novcu ni približno istom kao u ligama petice, ali i to bi bio neki početak. Na žalost, jako su male šanse da se tako nešto i desi

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Прије колико година нас је Сасуоло зајебавао, па онда ултрадефанзива против Наполија за 0:0 и сад смо одиграли двије топ утакмице са Миланом. Напредак је очигледан.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Kad to bilo omogućeno u Srbiji razni ultrakopovi bi zaredjali po kućama da objasne članovima za koju odluku treba da glasaju.

 

Vidis kako se lako razbije navijacki kartel, zasto mislis da bi neki drugi bolje/gore prosli kad bi tuzilastvo i policija zaista radili svoj posao?

Link to comment

Problem je sto policija i tuzilastvo nece raditi svoj posao. Preduslov za ovaj sistem iz nemackog fudbala je da je drustvo normalno a mi to necemo biti nikada, tako da...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Ko bi rekao pre mesec dana da ce Velja Nevolja biti uhapsen zajedno sa jos 10ak njegovih bandita?

 

Tako se moze promeniti svasta za kratko vreme...nije to bas toliko komplikovano..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...