Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

41 minutes ago, arkonada said:

Ja sam tužan što smo ispali ali  bolje tužan ovako nego kada ispadnemo od Kazahstanaca ili kada nas trpaju. Ide na bolje. 

 

kako to misliš, kad smo poslednji put ispadali od nekih bezveznjaka?

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

A evo i snimka te situacije pa pogledaj kako takve lopte sutira fudbaler (Sanogo) a kako balvan (Gobeljic).

 

 

 

Ali Sanogo je bio u idealnoj poziciji, zato je lagano šutirao, dok je Gobelja bio potpuno van balansa. Lopta mu je bežala, kao što se na snimku lepo vidi.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Ali Sanogo je bio u idealnoj poziciji, zato je lagano šutirao, dok je Gobelja bio potpuno van balansa. Lopta mu je bežala, kao što se na snimku lepo vidi.

 

Ma, jebene drustvene mreze, moras snimak da postavljas jer covek umisli nesto pa nas masira od trenutka kad se zavrsila utakmica.

Link to comment
5 minutes ago, Glass Joe said:

ja mu ne zameram na promasaju zajebana situacija, moglo je i messiju da SE DESI I DA GA POROMASI ILI DA GA DA

 

Mesiju je moglo da se desi, Gobeljic je uradio tacno ono za sta je sposoban. Sad on i Rodic neka objasne saigracima zasto nisu prosli Milan i ubelezili rezultat kojim bi mogli da se ponose.

Link to comment

Sva sreca pa u svlacionici ne vlada taj tracaroski mentalitet upiranja prstom u nekoga jer je promasio sansu jer bi u tom slucaju Ivanic odavno bio proteran iz iste posto 2 godine sutira kao baba i jede dzigericu ljudima.
Sto se tice iskljucenja, oba druga zuta su presmesna i tu nema sta da se objasnjava.

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Sva sreca pa u svlacionici ne vlada taj tracaroski mentalitet upiranja prstom u nekoga jer je promasio sansu jer bi u tom slucaju Ivanic odavno bio proteran iz iste posto 2 godine sutira kao baba i jede dzigericu ljudima.
Sto se tice iskljucenja, oba druga zuta su presmesna i tu nema sta da se objasnjava.

 

Nije to isto. Pankov je napravio dva teska kiksa u Beogradu pa je opet veceras odigrao odlicno, Degenek je dosta los vec duze vreme pa je veceras bio jedan od najboljih igraca. Gobeljic ima isti ovaj ucinak od dana kad je dosao u Zvezdu. Cak i na onoj utakmici protiv PSG kad je dao cuveni gol Bufonu bio je ubedljivo najgori igrac odbrane. To je igrac bez znanja, bez samopouzdanja, bez karaktera, klasican alibi igrac koji jednostavno ne pripada ovom nivou jer ne moze da dobaci. Vukanovic je uradio mnogo vise pa ga vise nema ni blizu prvog tima, Jovancic je uradio vise pa su jedva docekali da mu vide ledja. Gobeljica bije taj glas da je univerzalac i moze da igra na vise pozicija pa ga u klubu koriste da bi ustekali pare na oba beka. E, to stekanje se zavrsi ovako.

 

I nije uopste stvar u toj sansi, promasio je Katai posle mozda jos bolju, stvar je u tome da je prodao ekipu potezima koji pokazuju potpuni manjak koncentracije i mozga. Prvo se brani rukama od lopte, poklanja penal Milanu i dobija zuti, a onda s tim zutim pravi dva idiotska faula na sredini terena bez ikakve potrebe. Tacno vidis kad igrac nije u utakmici i ne razmislja, to je nivo domaceg fudbala gde se pola utakmice prespava a druga polovina igra preko kurca. Gobeljic se nesto i trudio kad je dosao, cim se preko Gardista dokopao mesta u timu poceo je da dize sorc iznad butina i glumi filmsku zvezdu. Mislim da sam napisao ranije ili sam hteo da napisem, ovakve utakmice se zasluzuju na treningu. Trening je mesto gde se pokazuje puna koncentracija i posvecenost, kad toga nema onda se igracu dogode ovakve stvari.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Milosh76 said:

Zasluzili smo i mi pesmicu, a ne samo oni sa Vakcinacije :D 

 

Harperovo štivo o Gobeljiću je držalo dugo budnima i najprobirljiviju čitalačku publiku:D

Link to comment
7 hours ago, harper said:

A evo i snimka te situacije pa pogledaj kako takve lopte sutira fudbaler (Sanogo) a kako balvan (Gobeljic).

 

 

 

Pakao šta promaši čovek.. Njegov trener bi ovo realizovao 100/100 sa 11 godina. Naročito je simbolična njegova reakcija posle promašaja, za razliku od Diegove i Mićine.

 

Inače, da se nije zadesio tu, tačno bi Mića rešio, taman da se nagradi za apsolutno najveću renesansu 1 fudbalera koju pamtim od kako pratim Zvezdu. Na šta je taj čovek ličio kod Miloja, pa još gore u prvim mesecima Stankovićevih pokušaja da ga trgne... Totalno nadrealno.

 

Jebi ga, živimo u vremenu kad svakog trenutka strepiš da ne fasuješ smrt u prodavnici i svakodnevno svedočiš odlascima koji te čas žacnu, čas raznesu, pa i dvomeč sa Milanom se koliko za dva dana zaboravi. Dođe mi žao što nisam popizdeo makar 10% magle i penala današnjeg sportskog direktora. Zapravo sam u tom poređenju više ispizdeo na činjenicu u šta se fudbal pretvorio sa gledanjem snimaka, povlačenjem linije horizonta i ovim košarkaškim merenjem vremena. Pa jebo te, jel i u školama sad ne završavaju rečenice kad se čuje zvono? Ali hajde, i o perfidnim kapitalističkim podvalama, gde su puni redovi zakona jednakosti i pravde, sve je već rečeno. Šta li bi blesavi Džarovski tek radio da šteluje uz pomoć mobilnih koji sežu do VAR soba.

 

Inače, o fanatizmu kojim Deki Stanković i danas pristupa obavezama, može film da se snimi. Sećam ga se kao klinca, imao je sve predispozicije da bude tipičan Đani Ćurčić, a on danas, kad nije prošlo ni 10 godina od kako je dizao ušati pekar, glubi glas na utakmicama kako protiv Milana isto tako i protiv Surduličana i plače za Balaševićem. Slično je i sa Mihom i baš mi je drago da ih je spojilo i da su se našli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...