Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, Glass Joe said:

aha pogledaj snimak iza njegovih ledja, morao je da se pomera lateralno da bi zahvatio loptu...ko je god ikrao i rekreativnu fucu zna koliko je tesko pospremiti odbitak u gol osim kad ti sedne idealno

 

Evo, ja sam igrao rekreativni fudbal skoro 30 godina i kazem ti da pricas stvari koje nemaju veze. Sutnuo je loptu kao muflon jer ne zna, kad nemas balans biras sigurne suteve, tim pre sto je golman bio na zemlji i sve sto je trebalo da uradi je da plasira loptu u gol.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Evo, ja sam igrao rekreativni fudbal skoro 30 godina i kazem ti da pricas stvari koje nemaju veze. Sutnuo je loptu kao muflon jer ne zna, kad nemas balans biras sigurne suteve, tim pre sto je golman bio na zemlji i sve sto je trebalo da uradi je da plasira loptu u gol.

Kad nemas balans sutas kako stignes ili primiris loptu da napravis balans i namestis se na sut

Link to comment

Situacija je bila teska jer mu je lopta u delicu sekunde isla na slabiju nogu. Mali je broj igraca koji ovakve lopte rutinski spakuju slabijom nogom.

Gobelja je veceras ono sto je Pankov bio u prvoj, tragicar koga ce svi nagaziti a zapravo je sve kombinacija nesrecnih okolnosti i sudijskih lopovija.

Link to comment

Kakav bre balans i analiza šuta jednog drveta . Dečko veze nema sa fudbalom ,mogao je da igra ovaj hrkljus pre 3 god kod Milojevića kada se većinom igrao bunker i bilo je malo fudbala . Sada nema šta da traži kod nas .
Kao da ne znamo o kakvom primerku je reč .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

BTW, napokon je dokazano da se i na ovom nivou takmičenja može igrati fudbal, a ne sedeti u krilu Borjanu i igrati hrključ umesto toga 90 minuta.

 

Ovo je doslovno kvantni skok u odnosu na ono sranje pod Milojevićem i zbog toga, zbog činjenice da posle ko zna koliko vremena ponovo igramo fudbal, uopšte nisam tužan zbog ovog ispdanja, jer kad tad će se sve ovo vratiti. Samo neka Deki nastavi kako je krenuo. Očito je da mu je zamisao dobra, realizacija još uvek povremeno škripi, prvenstveno zbog ostavštine iz prošlih vremena.

 

Kada i poslednji gardista retardista napusti klub

Ja sam tužan što smo ispali ali  bolje tužan ovako nego kada ispadnemo od Kazahstanaca ili kada nas trpaju. Ide na bolje. 

I šta se raspravljate kada Gobeljić ne zna da igra fudbal i ne razume ga. 

Link to comment
Just now, Glass Joe said:

Kako brate ako je reagovao iz prve u delicu sekundem uopsrte se ne nadas da ce doci lopta do tebe regujes instinktivno bez razmisljanja o golamnovoj poziviji

 

Ne reagujes instinktivno, ne putuju te lopte brzinom svetlosti. Koji kurac trazi na toj poziciji ako nije spreman za odbitak? Da ne govorim o tome da je covek sutnuo loptu, nije ga pogodila. Dakle, imao je vremena da zamahne i da sutne loptu, o kakvom delicu sekunde govorimo. Svako ko je igrao fudbal zna da kad si van balansa ne nabijas loptu jer nemas kontrolu, osim ako nisi spektakularan igrac.

 

Mnogo veci problem sa Gobeljicem od neznanja je to sto ne prepoznaje situacije na terenu i ima teske gubitke koncentracije, najmanja steta od njega je veceras dosla tim promasajem. To su karakteristicni nedostaci igraca koji ima nizak plafon. Zato je i promasio taj sut. Ne moze da se igra ozbiljan fudbal a da se ne razmislja na terenu.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Nema tehnike šuta, i to je to. Da ga ne gura menadžer ne bi igrao ni za Mačvu.

 

Zna on da zategne punom ali to je otprilike jedino sto zna. Cim treba neki drugaciji sut vidi se koliko zna.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ne reagujes instinktivno, ne putuju te lopte brzinom svetlosti. Koji kurac trazi na toj poziciji ako nije spreman za odbitak? Da ne govorim o tome da je covek sutnuo loptu, nije ga pogodila. Dakle, imao je vremena da zamahne i da sutne loptu, o kakvom delicu sekunde govorimo. Svako ko je igrao fudbal zna da kad si van balansa ne nabijas loptu jer nemas kontrolu, osim ako nisi spektakularan igrac.

 

Mnogo veci problem sa Gobeljicem od neznanja je to sto ne prepoznaje situacije na terenu i ima teske gubitke koncentracije, najmanja steta od njega je veceras dosla tim promasajem. To su karakteristicni nedostaci igraca koji ima nizak plafon. Zato je i promasio taj sut. Ne moze da se igra ozbiljan fudbal a da se ne razmislja na terenu.

Nego sta radis, kako je sutiras... i nije stvar brzina putanje lopte nego sto se Zlatan odmah nakon suta tu stvorio da mu zasmeta da je eventualno odlagao tajming suta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...