Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

aha pogledaj snimak iza njegovih ledja, morao je da se pomera lateralno da bi zahvatio loptu...ko je god ikrao i rekreativnu fucu zna koliko je tesko pospremiti odbitak u gol osim kad ti sedne idealno

Link to comment
Just now, Glass Joe said:

aha pogledaj snimak iza njegovih ledja, morao je da se pomera lateralno da bi zahvatio loptu...ko je god ikrao i rekreativnu fucu zna koliko je tesko pospremiti odbitak u gol osim kad ti sedne idealno

Molim te be blamiraj se.

  • +1 1
Link to comment

nista nisam ocekivao od revansa, tako da mi je sada bas krivo sto su ispali. deki stankovic je kombinacija lafcine od coveka i fudbalera vrhunske karijere, a oko takvih ljudi stvara se dobra atmosfera postovanja i drugarstva i svi zele da budu deo takvog tima.  pored toga, kao sto neko napisa, izgleda da nas deki ima stofa za ozbiljnog trenera, sto je pomalo iznenadjujuce, jer je sam ranije izjavljivao da trenerski posao nije za njega. 

Edited by roux senyurt
Link to comment
Just now, Glass Joe said:

Pusti ti moju reputaciju, nego ako imas neki fudbalski argument izvoli


Ne znam, eto. Igrao sam u jednoj reprezentaciji, igrao u dve zapadne zemlje (u nižim ligama), igrao sa Ljunbergom. Ima me na transfermarktu. A ti?

Link to comment
4 minutes ago, Glass Joe said:

aha pogledaj snimak iza njegovih ledja, morao je da se pomera lateralno da bi zahvatio loptu...ko je god ikrao i rekreativnu fucu zna koliko je tesko pospremiti odbitak u gol osim kad ti sedne idealno

 

Covece koji bre rekreativni fubal i latelarne kretnje.Cetri sata treniras dnevno i promas gol sa dva metra.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:


Ne znam, eto. Igrao sam u jednoj reprezentaciji, igrao u dve zapadne zemlje (u nižim ligama), igrao sa Ljunbergom. Ima me na transfermarktu. A ti?

 

A latelralne kretnje kakve su :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Glass Joe said:

Pusti ti moju reputaciju, nego ako imas neki fudbalski argument izvoli

 

Pusti ih, u pravu si skroz, lopta je tipa 80ak i jače cm u visini, 90% šuteva se završi upravo ovako da je svako odalami od dole pa ode nebu pod oblake. Teško je poklopiti loptu na toj visini stopalom sa strane pa je lepo usmeriti nisko tj sprečiti da se ne desi gore navedeno jer fizika vuče na taj scenario, po tome se razlikuju prosečni od vrhunskih napadača, a vi očekujete od Gobelje da to rutisnki rešava, što bi rekli mladi - lol. 

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:


Ne znam, eto. Igrao sam u jednoj reprezentaciji, igrao u dve zapadne zemlje (u nižim ligama), igrao sa Ljunbergom. Ima me na transfermarktu. A ti?

jel istina da je Fredi gej?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...