Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

realno, zaslužili ste prolaz. ukopao je Gobeljić sa nepotrebnim drugim žutim, a i pre toga je trebao pustiti, Ivanića valja, da šutira i zakuca loptu u gol.

 

utisak dvomeča mi je Dejan Stanković, svaka čast, materijal za vrhinskog trenera.

 

jebeno je što će do naredne tekme sa ozbiljnim protivnikom (i vi i mi), ne računajući derbi, morati da se čeka do kraja leta. za ozbiljan napredak nedostaje konstantnije igranje sa jačim protivnicima. ili jača liga, od čega nema ništa. davljenje sa Mačvom i Bačkom po skrnadvim terenima neće ništa doneti specijalno, osim možda neku ozbiljniju povredu.

 

 

 

 

Ovako cemo i mi da igramo joga bonito od naredne sezone mmw 😃

Link to comment

Zal za prolazom je veliki.  Steta sto smo u svakoj od ove dve utakmice imali tragicare ciji su potezi, ne igra, direktno uticali na rezultat.  Pankovljevi autogol i penal, Rodicev drugi zuti; Gobeljicev glup penal i jos gluplji drugi zuti.  I spanski sudija kao visnja na torti.  Ponistio nam je gol gde nije bilo ocigledno da je Pankov igrao rukom.  U Engleskoj bi uzeli udzbenik anatomije + Var snimke da ustanove da li je bila ruka ili rame.  UEFA ta Var ne ume da koristi kako treba.  Medjutim, imali smo par zicera koje smo morali da realizujemo.

Link to comment
4 minutes ago, MocaVukotic said:

Sto se tice gobeljica, razumem da besnite zbog...

... suta nebu pod oblake kad je bio sam na 4 metra od praznog gola...

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Sto se tice gobeljica, razumem da besnite zbog crvenog, ali zbog penala bas i ne. Izgleda mi da je refleksno stitio lice od udarca, pre teba pizdeti na DEGENERIKE iz uefa koji se svojski trude da uniste i ono malo radosti sto je ostalo u gledanju fudbala, i na onog smrdu smrdljivog iz spanije koji je jedva docekao da podmetne nogu, jebo mu pas mater usranu, i posle me pitaju sto vise ne gledam fudbal, bole me bas kurac da gledam kako se sest puta na utakmici gledaju nekakvi snimci i sudi penal kad stitis lice od udarca koji ide preko krova stadiona...

 

Mrs u picku materinu

 

Stavio je obe ruke ispred sebe markirajuci igraca koji sutira na gol, jebo ga refleks. On je profesionalni fudbaler i zna sta ne sme da se radi u svom sesnaestercu, kao sto takodje zna sta ne sme da radi na pola terena a vec ima zuti karton. Isto vazi i za Rodica na prvoj utakmici. Mi smo oba crvena dobili zbog faulova na 60 metara od gola, koliko god da su oba bila vise flop igraca Milana nego pravi faulovi ne mlatis rukama i ne ulazis s ledja protivniku sa zutim kartonom u dosijeu protiv slavnog favorita.

Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Sto se tice gobeljica, razumem da besnite zbog crvenog, ali zbog penala bas i ne. Izgleda mi da je refleksno stitio lice od udarca, pre teba pizdeti na DEGENERIKE iz uefa koji se svojski trude da uniste i ono malo radosti sto je ostalo u gledanju fudbala, i na onog smrdu smrdljivog iz spanije koji je jedva docekao da podmetne nogu, jebo mu pas mater usranu, i posle me pitaju sto vise ne gledam fudbal, bole me bas kurac da gledam kako se sest puta na utakmici gledaju nekakvi snimci i sudi penal kad stitis lice od udarca koji ide preko krova stadiona...

 

Mrs u picku materinu

U tim situacijama, u kaznenom prostoru, igrac prekrsti ruke na ledjima ili ih bar drzi uz telo.  Ovaj mamlaz je ispruzio ruke prema lopti plaseci se da ga ista ne pogodi u glavu.  Bolje da se uhvatio za glavu nego sto je mlatarao rukama ispred sebe.

  • +1 1
Link to comment

BTW, napokon je dokazano da se i na ovom nivou takmičenja može igrati fudbal, a ne sedeti u krilu Borjanu i igrati hrključ umesto toga 90 minuta.

 

Ovo je doslovno kvantni skok u odnosu na ono sranje pod Milojevićem i zbog toga, zbog činjenice da posle ko zna koliko vremena ponovo igramo fudbal, uopšte nisam tužan zbog ovog ispdanja, jer kad tad će se sve ovo vratiti. Samo neka Deki nastavi kako je krenuo. Očito je da mu je zamisao dobra, realizacija još uvek povremeno škripi, prvenstveno zbog ostavštine iz prošlih vremena.

 

Kada i poslednji gardista retardista napusti klub, napiću se od sreće.

 

A sledeće što želim da vidim od Stankovića je da igramo fudbal u derbiju, makar ga izgubili s 3:0.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

BTW, napokon je dokazano da se i na ovom nivou takmičenja može igrati fudbal, a ne sedeti u krilu Borjanu i igrati hrključ umesto toga 90 minuta.

 

Ovo je doslovno kvantni skok u odnosu na ono sranje pod Milojevićem i zbog toga, zbog činjenice da posle ko zna koliko vremena ponovo igramo fudbal, uopšte nisam tužan zbog ovog ispdanja, jer kad tad će se sve ovo vratiti. Samo neka Deki nastavi kako je krenuo. Očito je da mu je zamisao dobra, realizacija još uvek povremeno škripi, prvenstveno zbog ostavštine iz prošlih vremena.

 

Kada i poslednji gardista retardista napusti klub, napiću se od sreće.

 

A sledeće što želim da vidim od Stankovića je da igramo fudbal u derbiju, makar ga izgubili s 3:0.

 

Jbg, nije Milan isti nivo fudbala kao PSG, Liverpul ili Bajern. 

  • +1 6
Link to comment

dekiju svaka cast pre svega za psiholosku pripremu. igracima takodje, sem gobelje i srnica, svi su bili na visini zadatka. a ove smradove cemo docekati jednom na penal; ima usi da im se puse, picka im materina... 

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

Bravo momci! Bravo Deki! :hail:

 

Jbg, ne prodje uvjek bolji tim dalje, u tome je i draz fudbala. :fantom:

 

Srecom ne prolazi inace nikada ne bi ni igrali Ligu sampiona.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Mislim, jebo te, ja sam go kurac u fudbalu. Amater, primio neku sitnu kintu, igrao u jebenom Oceania Champions League (nivo seoske lige), pa niko - osim jednog Hindusa, nije “branio glavu”. Ideš glavom na kopačku jerznaš da u protivnom ide penal i ko šta još. I onda vidiš seljačinu koja zato prima ozbiljan novac za naše uslove, brani rukom glavu. Pa Gobeljo idiote, djubre, osušila ti se ruka!

  • +1 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Jbg, nije Milan isti nivo fudbala kao PSG, Liverpul ili Bajern. 

 

Nije, ali mi ni protiv slabijih protivnika nismo igrali fudbal, to je poenta. Igra se na gol više, ne na gol manje. Vrši se visoki presing. Igra je ORIJENTISANA KA NAPRE, A NE KA NAZAD. Itd, itd, itd. Kvantni skok.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...