Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

On 25.2.2021. at 22:05, nenad said:

 

pa pise ti u postu zasto, prosao nas je tim koji je bio losiji.... ne znam na osnovu cega si zakljucio da ja nisam odusevljen igrom.

 

Gorki utisci ostaju zbog razocarenja, meni posle ove utakmice ostaju samo pozitivni utisci jer su moja ocekivanja debelo premasili. Nismo mi zreli za zavrsnice evrotakmicenja, i da smo prosli Milan koji vidno nije u formi docekala bi nas neka azdaja i izbacila, ali zrelost, hrabrost i muda koje smo veceras pokazali je odlican zalog za neku bolju Zvezdu u buducnosti. U svim segmentima, trkackom, motivacionom, takticko-tehickom, kojem god hoces, bili smo apsolutno ravnopravni sa Milanom, ako to nije ohrabrenje ne znam sta jeste.

Link to comment

Odlicni ste bili u obe tekme,steta sto ste ispali. Retard Gobeljic presudio. A i Katai je morao mnogo bolje da reaguje kod sanse. Ovo me spominje na vase eliminacije protiv Barce i Lazia. Ubijes protivnika i nesrecno ispadnes. Deki vas je preporodio,ovako ce i Piksi repku mmw.

  • +1 1
Link to comment

Jedino sto me tesi je misao da bi mozda ispali od Dinama u sledecoj rundi sto bi ponistilo slavlje da smo ovo prosli. Ali jbt imali bi ceo tim od naredne runde a niko od preostalih nije mnogo jaci od ovih.

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

da bi mozda ispali od Dinama u sledecoj rundi

Odakle ti ideja da bi ispali? Ova ekipa pokazuje mentalnu snagu koju nije imala pod Milojevicem i to je prilicna prednost.

 

Sad jos to da pokazemo u aprilskom derbiju, posto nam samo to fali u poslednje 2 godine.

  • +1 1
Link to comment

Retko gledam zvezdu, ne znam kako inace igraju, ali vidjenim u ovom dvomecu sam odusevljen

Milan mozda nije top 5 ili 10 evropska ekipa, ali top 15, 20 definitivno jeste

Zvezda je bila potpuno ravnopravna, pa jos dva puta sa igracem manje

Gol iz igre zvezda nije primila, milan je kbt kuci odugovlaciobu 20neoom minutu...

Bravo za igrace, ivanic je posebno dobar, ali mislim da na prvom mestu cestitke zasluzuje stankovic

Zbog kvaliteta igre, nacina na koji se igra, psiholoske pripreme jer se u pristupu vecine zvezdinih fudbalera videlo da su usli sa sasvim razlicitim stavom od npr onog kad se istrcalo protiv psg u parizu

 

Veliko jezadovoljstvo bilo gledati ovo

 

Sudija je bio odlican, bas mu nije trebalo ovo na kraju

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

Retko gledam zvezdu, ne znam kako inace igraju, ali vidjenim u ovom dvomecu sam odusevljen

Milan mozda nije top 5 ili 10 evropska ekipa, ali top 15, 20 definitivno jeste

Zvezda je bila potpuno ravnopravna, pa jos dva puta sa igracem manje

Gol iz igre zvezda nije primila, milan je kbt kuci odugovlaciobu 20neoom minutu...

Bravo za igrace, ivanic je posebno dobar, ali mislim da na prvom mestu cestitke zasluzuje stankovic

Zbog kvaliteta igre, nacina na koji se igra, psiholoske pripreme jer se u pristupu vecine zvezdinih fudbalera videlo da su usli sa sasvim razlicitim stavom od npr onog kad se istrcalo protiv psg u parizu

 

Veliko jezadovoljstvo bilo gledati ovo

 

Sudija je bio odlican, bas mu nije trebalo ovo na kraju

 

sudija nas je ostetio za 2 gola, ili barem 1 i crveni karton. inace je bio dobar, da.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Ne treba nam 4-5 igrača već 1-2. Bar u LE. Šteta, jebem ga. Da nije bilo penala, moglo bi biti drugačije. Fuck. Zvezda-ooo.

 

Trebaju nam igraci koji ce nesto da nauce iz brojnih gresaka koje prave celu karijeru jer ne umeju bolje, ne moraju da budu ni nesto posebno kvalitetni. Trebaju nam igraci kojima nece da pada koncentracija, koji nece da se uplase lopte pa da naprave najgluplji penal na svetu, trebaju nam igraci koji se nece bojati ovakvih utakmica i iz straha da ne naprave gresku gresiti iz poseda u posed. Jednostavno, trebaju nam igraci s karakterom koji igraju fudbal zbog karijere a ne da bi se zakopali s nekom plastificiranom pevaljkom i ostatak karijere odigrali jedno veliko nista jer su tom pevaljkom ispunili sve ambicije u zivotu. Igraci kao sto su Gajic i Degenek nisu nista posebno u odnosu na igrace poput Rodica i Gobeljica ali su ova prva dvojica fudbaleri a druga dvojica su jebivetri koji hvataju krivinu i traze alibi kad god mogu. Zato su stalno nespremni, stalno povredjeni, stalno dekoncentrisani i stalno nas ispale kad su nam najvise potrebni. Ako hoces da postanes igrac na velikim utakmicama moras da zasluzis te utakmice na treningu, ako ih tu ne zasluzis nista ti ne vredi. Siguran sam da ni Rodic ni Gobeljic nisu hteli da naprave ono sto su napravili u ove dve utakmice ali to sto su napravili je odraz njihovog odnosa prema fudbalu.

Link to comment

Sto se tice gobeljica, razumem da besnite zbog crvenog, ali zbog penala bas i ne. Izgleda mi da je refleksno stitio lice od udarca, pre teba pizdeti na DEGENERIKE iz uefa koji se svojski trude da uniste i ono malo radosti sto je ostalo u gledanju fudbala, i na onog smrdu smrdljivog iz spanije koji je jedva docekao da podmetne nogu, jebo mu pas mater usranu, i posle me pitaju sto vise ne gledam fudbal, bole me bas kurac da gledam kako se sest puta na utakmici gledaju nekakvi snimci i sudi penal kad stitis lice od udarca koji ide preko krova stadiona...

 

Mrs u picku materinu

  • +1 6
Link to comment

realno, zaslužili ste prolaz. ukopao je Gobeljić sa nepotrebnim drugim žutim, a i pre toga je trebao pustiti, Ivanića valja, da šutira i zakuca loptu u gol.

 

utisak dvomeča mi je Dejan Stanković, svaka čast, materijal za vrhunskog trenera.

 

jebeno je što će do naredne tekme sa ozbiljnim protivnikom (i vi i mi), ne računajući derbi, morati da se čeka do kraja leta. za ozbiljan napredak nedostaje konstantnije igranje sa jačim protivnicima. ili jača liga, od čega nema ništa. davljenje sa Mačvom i Bačkom po skrnadvim terenima neće ništa doneti specijalno, osim možda neku ozbiljniju povredu.

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, nenad said:

 

sve se slazem, samo je meni ipak zao sto nismo prosli ovo.

 

edit

zato sto su momci zasluzili i jer su zabaru govna, ne zato sto mislim da smo mogli do zavrsnice le. :)

 

Zao je i meni ali to je fudbal, ne prodje uvek bolji. Ali to sto mogu da kazem da nije prosao bolji u utakmici Milan Zvezda i da mislim na Zvezdu mi je dovoljno da me prodje ta zal.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...