Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

7 minutes ago, radisa said:

Jbg, kako pičkasto, da je bilo obrnuto, pustio bi... Tos amo govori o tome da se ne sudi pošteno...

 

Niti je Rebić dobio prvi žuti za ono što je Gobeljić dobio drugi ali jbg.. Rebić inače retko odvratan lik, igrao je 15ak minuta nešto, onda se iznervirao što nisu dali gol i odigrao ko onaj igrač iz seoskih liga kad mu nestane snage.. Mada ni Gobeljić nije ništa pametniji. Sa druge strane ovako se sudi Zvezdi u domaćem prvenstvu i za njih bi bilo bolje da imaju normalno suđenje ovde. 

  • +1 2
Link to comment

Dobra utakmica, bolja nego u beogradu. Malo je falilo, mozda samo malo srece. Fudbal je kurva, cesto nagradi pizde, a ovaj milan je bas pizdunski klub, gomila mediokriteta sa jednim vanserijskim igracem, sa trenerom koga bih rado zveknuo u facu dok vicem va fancullo. Sudija je spanac tj smrda, to su sinonimi.

 

Cesto se kaze nema za cim da se zali, ali evo neki i ima, losiji je prosao dalje. 

 

Pisam var. 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, arkonada said:

Dobili smo definitivno Ivanića kao igračinu, Sanogo sjajan, mentalitet  isto. Samo bekovi. Da ne spominjem ko nas je sjebo, i da sudija je ispo pička teška

Ivanica nema sanse da ne prodaju na leto, nadam se barem ne za kikiriki.

Link to comment

Ipak, najjaci komentar utakmice jednostavno mora biti - Dejan Stankovic.:ziga:Ko zna, zna. Otkad sam ga prvi put gledao kad je imao 16 godina i dominirao u juniorima pa do danas pokazivao je i kao igrac a i sada kao trener zasto ga toliko obozavaju u Interu. Bogotac.

  • +1 2
Link to comment

Lepo ste igrali, ish vas ne volim ali greota sto ste ispali protivu talijanskih nekadavelikana. Muski ste igrali, ispromasivali zicere i u dve utakmice ispali sto zbog sudija sto zbog poluamatera iz tima jer iskreno, da srpski fudbal ima bolje da ponudi bili bi puno bolji. Vise srece sledece godine. Deki vam lezi, fali vam jedno 4-5 igraca i moze ovo da bude zanimljivo.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ostaje gorak utisak zato sto smo bili bolji od Milana u dvomecu? Zasto? Pa, ko je ovde ocekivao da cemo uopste biti ravnopravni, kamoli da ce sudije morati da im dva puta daju igraca fore da bi nas izbacili? Ja sam, naprotiv, odusevljen kako smo se pokazali u obe utakmice, najvise zbog toga sto se pokazalo da ne moramo da glumimo cergarsku satru ispred naseg gola koju cuva kerber Borjan vec da protiv ekipa ovog ranga mozemo da igramo fudbal i da se s pravom nadamo da cemo ih nadigrati i izbaciti.

 

pa pise ti u postu zasto, prosao nas je tim koji je bio losiji.... ne znam na osnovu cega si zakljucio da ja nisam odusevljen igrom.

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

Kako nam malo fali, čitaj normalni bekovi, pa da igramo samu završnicu LE.

da li ću dočekati dan da se ovo ostvari, pa pre će opozicija da izadje sa jedinstvenom listom i zajedničkim predsedničkim kandidatom nego terza i mrkela da ubodu dva beka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...