Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Sjajno je Zvezda odigrala. Baš sam pod utiskom. Očigledno se može i bez jajarenja.

 

Ostalo je još ovih restlova drveća poput Gobeljića i Srnića koji ovde ne pripadaju. Ivanić i Sanogo fenomenalni.

 

In hindsight, nije trebao da uvodi Kataija umesto Bena i zajebao se u prvoj što nije igrao Sanogo, ostalo Deki za desetku.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

isteklo je 3 min pre kornera

Tacno je bilo 90+ 3 minuta kada je lopta otisla u korner. U takvim situacijama pusta se da se izvede korner, pogotovo sto je u pitanju drugo poluvreme.  

 

Link to comment

 

 

Bravi Zvezdo, muški su odigrali i tu nema zamerke. Ne možeš da se obrukaš ako ovako igraš. I sa igračem manje smo dobro stajali i pecali Ibru u ofsajdu. Kako nam malo fali, čitaj normalni bekovi, pa da igramo samu završnicu LE.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Sjajno je Zvezda odigrala. Baš sam pod utiskom. Očigledno se može i bez jajarenja.

 

Ostalo je još ovih restlova drveća poput Gobeljića i Srnića koji ovde ne pripadaju. Ivanić i Sanogo fenomenalni.

 

In hindsight, nije trebao da uvodi Kataija umesto Bena i zajebao se u prvoj što nije igrao Sanogo, ostalo Deki za desetku.

 

tuga je koliko je fizicki los katai, nema snage za jedan sprint. sanogo odigrao doktorski.

 

lepo je bilo ovo gledati, iako ostaje pomalo gorak ukus u ustima jer smo bili bolji u ovom dvomecu.

Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

In hindsight, nije trebao da uvodi Kataija umesto Bena i zajebao se u prvoj što nije igrao Sanogo, ostalo Deki za desetku.

mislim da je više pogrešio sa izmenom falko - kanga, on je baš falio na kraju. uticaj katai je bio  mnogo veći, falko ništa malte ne.

Link to comment
On 22.2.2021. at 18:15, Dimitrije said:

 Za sada je veci problem povreda Gobeljicevog clanka; Gobeljic je 50/50 za utakmicu u Milanu.

 

On 22.2.2021. at 18:25, pantelia said:

 

Necemo se baviti i Milanovim problemima, dosta nam je i nasih

 

Samo da se samokvotujem :cry:

 

Jebote kakva steta.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, nenad said:

 

tuga je koliko je fizicki los katai, nema snage za jedan sprint. sanogo odigrao doktorski.

 

lepo je bilo ovo gledati, iako ostaje pomalo gorak ukus u ustima jer smo bili bolji u ovom dvomecu.

 

Ostaje gorak utisak zato sto smo bili bolji od Milana u dvomecu? Zasto? Pa, ko je ovde ocekivao da cemo uopste biti ravnopravni, kamoli da ce sudije morati da im dva puta daju igraca fore da bi nas izbacili? Ja sam, naprotiv, odusevljen kako smo se pokazali u obe utakmice, najvise zbog toga sto se pokazalo da ne moramo da glumimo cergarsku satru ispred naseg gola koju cuva kerber Borjan vec da protiv ekipa ovog ranga mozemo da igramo fudbal i da se s pravom nadamo da cemo ih nadigrati i izbaciti.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...