Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, Dimitrije said:

Cinjenica da Milan nije pobedilo u poslednje 3 utakmice u kojima je Inter bio jedini jak protivnik, pokazuje da Milan ima problem.  To ne znaci da Milan veceras nece da "zgazi" oslabljenu Zvezdu, ali mislim da se Milan nije preracunao ni protiv Specije ni protiv Zvezde, vec da te utakmice nije odigrao na nivou na koji se ocekivalo s obzirom na to da je dugo bio lider na tabeli Serije A.

 

Gosn Dimitrije, jeste li se probudili?

 

Nešto sam vas pitao, niste odgovorili. Nemate hrabrosti, obraza ili je nešto treće u pitanju?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Just now, Ted said:

možete ovo proći....dobar fudbal igrate, Milan vas je očigledno debelo potcenio, a i u lošoj su formi

 

Kurac su nas oni potcenili. To sto su pokusali da odmore neke igrace ne znaci nista, u obe utakmice su rotirali sve sto imaju osim Ibrahimovica koji ce verovatno igrati u drugom poluvremenu a imaju 15-16 igraca priblizno istog kvaliteta.

Link to comment

Milan je busna kesa iz maksija bez ibre, cim ih se napadne odmah je minimum polusansa. Milan ako prodje, to ce biti jer je zvezda igrala bez publike u beogradu. Mislio sam da su bolji zabari

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Maza zacudjujuce lepo prica, bez postapalica...

U drugom ce oni napasti sigurno... Jedna kontrica...

Svaka druga mu je ovaj, slušam čoveka i ne shvatam da ne mogu da nađu nekog elokventnog za televiziju.

Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Gobeljic dobija crveni kartu do kraja .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Već je trebao dobiti, ovo je ogromna sreća da nije dobio žuti. Hitno mora napolje.

Edited by čekmeže
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...