Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

  Ne igra ni Rebić večeras, imam utisak da nas solidno potcenjuju, bez obzira na činjenicu da je bilo koja formacija Milana jača od Zvezdine. Uz neke srećne okolnosti, slične onima iz Salcburga, čini mi se da možemo do prolaza. 

Link to comment
4 hours ago, fandorin said:

  Ne igra ni Rebić večeras, imam utisak da nas solidno potcenjuju, bez obzira na činjenicu da je bilo koja formacija Milana jača od Zvezdine. Uz neke srećne okolnosti, slične onima iz Salcburga, čini mi se da možemo do prolaza. 

na osnovu cega si to zakljucio?

Quote

Donaruma - Kalabrija, Tomori, Romanjoli, Ernandez - Meite, Kesi - Kastiljeho, Krunić, Čalhanoglu - Leao

ovaj poslednje pomenuti sastav je 40% jaci od onog iz bg-a..

Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Neigranje Rebica je znacajan minus za njih, ali dobro - mi nemamo Micu i Milunovica, pa nam ispade na isto.

pa bolje da igra rebic, nego calhanoglu npr..

nas su ofanizvno urnisali ernandez, castiljeho, krunic i rebic.. al tu je leao kao brzanac(tako da rebic ne fali), dok im je turak najbolji tehnicar i razigravac..

umesto kalulua koji im je bio najslabija tacka, sad je tu calabria, duplo bolji u oba pravca u odnosu na prvopomenutog.. plus tu im je i kesi za dodatnu stabilnost na sredini..

:coffee:

Link to comment
23 minutes ago, dragance said:

Neigranje Rebica je znacajan minus za njih, ali dobro - mi nemamo Micu i Milunovica, pa nam ispade na isto.

 

Oni minuse mogu da tolerisu jer skoro da imaju dva podjednako kvalitetna tima, nama je svaki minus nekog vaznog igraca o glavu.

Link to comment

Ako im je "drugi tim" pravio onakve kontre, kako to izgleda kad im igra ovaj drasticno bolji tim?

Oni su u BG igrali sa mozda 50% snage i zelje, nadam se da nam se nece svetiti za skorasnje poraze.

Link to comment

a jbg. niko ih nije sprečavao da igraju sa 100%. takvi timovi obično ispadnu od slabijih kad se preračunaju i kalkulišu preterano, umesto da idu na quick kill i završe posao za poluvreme ili u prvoj tekmi

 

a videlo se da im kalkulisanje ništa nije donelo, jer ih je Inter pocepao

Edited by Ted
Link to comment

Cinjenica da Milan nije pobedilo u poslednje 3 utakmice u kojima je Inter bio jedini jak protivnik, pokazuje da Milan ima problem.  To ne znaci da Milan veceras nece da "zgazi" oslabljenu Zvezdu, ali mislim da se Milan nije preracunao ni protiv Specije ni protiv Zvezde, vec da te utakmice nije odigrao na nivou na koji se ocekivalo s obzirom na to da je dugo bio lider na tabeli Serije A.

Link to comment

Milan ove godine nije ništa posebno, izgled na njihovoj tabeli vara, više je tako što dosta drugih timova ima lošije sezone nego što su oni nešto mnogo bolji nego pre. Što naravno ne menja činjenicu da su mnogo jači od nas, ali ne mora uvek jači da pobedi mada koliko smo oslabljeni baš teško da se može nešto, i u punom sastavu bi bilo jako teško.

Link to comment

Po mozzart sportu sastavi za večeras

MILAN - CRVENA ZVEZDA 21.00 (Arena Sport 1, RTS 1)

San Siro

Igra se bez prisustva publike

Sudija: Hesus Hil Mansano (Španija)

MILAN (4-3-2-1): Donaruma - Kalabrija, Romanjoli, Tomori, Dalot - Krunić, Kesi, Meite - Kastiljeho, Čalhanoglu - Leao

ZVEZDA (3-4-2-1): Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek - Gajić, Sanogo, Kanga, Srnić - Ben, Ivanić - Falčineli

Link to comment

Izgleda da je ovo konacna startna postava za vecerasnju utakmicu:

 

Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek - Gajić, Sanogo, Kanga, Srnić - Ben, Ivanić - Falčineli

 

Videcemo dokle ce Ivanic moci da igra.  Tu su Falko i Katai da ga zamene ako i kada bude trebalo.  Ocekujem da Kanga igra povucenije, kao u Sparti "6" halfa a ne "8", polutku.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Koliko im igraca fali iz najboljeg tima? Osim Rebica i Ibrahimovica?

Pa ne igra ni Teo Ernandez. Ok, ni Kjer i onaj Belgijanac, ali ovo je kao da nam daju lovca fore. 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...