Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

E sad,  deluje kao se Deki malo zaneo... Mondo pise...

 

Dakle, da rezimiramo - ovo je najverovatnijih 11 za meč protiv Milana:

 

Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek - Gajić, Sanogo, Kanga, Srnić - Ben, Falko - Falćineli.

 

Gobeljic treci stoper,  Srnic levi spoljni, Gajic desni spoljni.. 

Link to comment
E sad,  deluje kao se Deki malo zaneo... Mondo pise...
 
Dakle, da rezimiramo - ovo je najverovatnijih 11 za meč protiv Milana:
 
Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek - Gajić, Sanogo, Kanga, Srnić - Ben, Falko - Falćineli.
 
Gobeljic treci stoper,  Srnic levi spoljni, Gajic desni spoljni.. 
Izgleda da Deki veruje Gobelji više i od one njegove pevaljke... [emoji849]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment

Očekivano ide na zatvorenu varijantu. Ako je to radio u Beogradu, sigurno će ponoviti u Milanu. Tu je onda Gobeljić očekivano rešenje. Čudi me da će pre Srnić od Vukanovića koji je igrao to na kraju jesenjeg dela.

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Bzvz je igrati sa 3 pozadi, a nemas igrace za to. Ali zna Deki... :)

+ nije se pokazalo ni kao najsrećnije rešenje u prvom meču.

Link to comment
34 minutes ago, Hobbit slayer said:

Izgleda da Deki veruje Gobelji više i od one njegove pevaljke... emoji849.png

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Realno i nema koga drugog da stavi. Ako stvari budu iole perspektivne poslednjih pola sata ce uci Katai, Ivanic i Pavkov pa cemo pokusati nesto va banque.

Link to comment

To lako moze da se pretvori u 4 pozadi... Gobeljic levo, Gajic desno... a Srnic ispred Gobeljica levo ili desno da cuva Tea Fernandeza. Onda Ben ide iza Falcinelija, a Ivanic levo..

Ima tu dosta kombinacija... nije bas sve bunker, naprotiv.

Link to comment

Ivanica ipak nisu opravili a nije ni morao da igra u Subotici, nije o glavu bilo. Na sta lici ovaj tim, lozenje je ok ali je potpuno iracionalno, ovo je 3-0 ako Borjanu bude vece.

Link to comment

Aj ok Gobelja na CB, ali zasto Srnic na LWB? Bolje da on igra desno, a Gajic levo, vec je krpio to kod Miloja u prvenstvu. Srnic u zivotu nije igrao to. 

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Očekivano ide na zatvorenu varijantu. Ako je to radio u Beogradu, sigurno će ponoviti u Milanu. Tu je onda Gobeljić očekivano rešenje. Čudi me da će pre Srnić od Vukanovića koji je igrao to na kraju jesenjeg dela.

 

Valjda zato što Srnić ipak može da se podvede pod fudbalera za raliku od ovog drugog.

  • +1 3
Link to comment

Ako Ivanic i Katai nisu 100% fit, onda je tim koji je objavio Mondo razuman.  Kako napisa Harper, Katai, Ivanic i Pavkov kao teska artiljerija mogu da se ocekuju u zadnjih pola sata utakmice pod uslovom da je rezultat neresen ili da Zvezda gubi sa golom razlike.  Gobeljic mora da igra (iako ja to ne volim) jer sa njim ima ukupno 4 odbrambena fudbalera.  Da molimo Boga da se ni jedan od njih ne povredi ili dobije crveni karton.  Malo iznenadjenje je Srnic jer ja sam ocekivao Vukanovica koji je na toj opoziciji dobro odigrao protiv Genta u Belgiji, plus, za razliku od Srnica, ima visinu tako da moze da bude koristan u kaznenom prostoru prilikom prekida (i njihovih i nasih).  Medjutim, Vukanovic nije igrao dobro na pripremama i na prvenstvenim utakmicama gde je ulazio sa klupe.  Srnic je s druge starne igrao solidno i na pripremama i u prvenstvenim utakmicama (narocito protiv Spartaka), tako da je zasluzio mesto u timu umesto Vukanovica. 

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Aj ok Gobelja na CB, ali zasto Srnic na LWB? Bolje da on igra desno, a Gajic levo, vec je krpio to kod Miloja u prvenstvu. Srnic u zivotu nije igrao to. 

 

Bolje je da jedan igrac bude van svoje pozicije nego dvojica i to u istoj liniji tima. Onaj Spanac nam je mnogo problema pravio po toj strani u Beogradu jer je teziste Milanovih napada bilo sa suprotne strane i lik je imao mnogo prostora, moguce je da se Stankovic odlucio za Srnica zbog brzine. Bice jako vazno da Degenek i Gobeljic paze na prostor izmedju svojih pozicija i Pankova koji ce, pretpostavljam, glumiti Milunovica jer za razliku od Djeda Pankov to ne ume dobro da igra. U Beogradu smo u principu dobro pokrivali Milanove prilike iz igre ako izuzmemo prvih 15 minuta tokom kojih smo se sasrali ali nas je spasio VAR, oba gola smo primili iz tehnickih gresaka uze odbrane. Te potencijalne greske me najvise plase i kad je revans u pitanju, one se na ovom n ivou ne oprastaju. Valjalo bi i da Borjan bude na svom uobicajenom nivou i da ne ponovi partiju iz Beograda.

 

Kako god bilo, ovu utakmicu treba shvatiti kao uzivanje i nagradu igracima za to sto su dosli do prilike da u nokaut fazi igraju protiv jedne ovakve ekipe. Neka igraci odigraju skoncentrisano i hrabro, neka daju sve od sebe, kako god bude isao rezultat. Za mene ce to biti dovoljno bez obzira na ishod. Oni da znaju bolje igrali bi bolje, ne vredi se baviti time kakvi su im sve nedostaci i ko je koliki balvan, neznalica ili dunster.

  • +1 2
Link to comment

СПОРТСКИ директор Фудбалског клуба Црвена звезда Митар Мркела хоспитализован је јер позитиван на вирус корона, преносе београдски медији.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

СПОРТСКИ директор Фудбалског клуба Црвена звезда Митар Мркела хоспитализован је јер позитиван на вирус корона, преносе београдски медији.

  On i Terzić su se vakcinisali 4.2. danas mu je termin za 2. dozu. Jbg. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...