Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, fandorin said:

Oće neko u 100 dojče maraka da je Vukanović levi bek na San Siru?

  Borjan - Gajić, Pankov, Degenek, Vukanović - Petrović, Sanogo/Nikolić, Kanga - Falko, Ben, Falćineli

Gos'n Fandorine, zar mislite da je Sanogo/Nikolic dilema?  Ja mislim da Sanogo mora da igra od pocetka utakmice s obzirom na oslabljenu odbranu (pa cak i da odbrana nije oslabljena).

Link to comment
50 minutes ago, fandorin said:

Oće neko u 100 dojče maraka da je Vukanović levi bek na San Siru?

  Borjan - Gajić, Pankov, Degenek, Vukanović - Petrović, Sanogo/Nikolić, Kanga - Falko, Ben, Falćineli

Evo ja ću u 100 funti da neće. 

Link to comment
49 minutes ago, Dimitrije said:

Gos'n Fandorine, zar mislite da je Sanogo/Nikolic dilema?  Ja mislim da Sanogo mora da igra od pocetka utakmice s obzirom na oslabljenu odbranu (pa cak i da odbrana nije oslabljena).

U mom viđenju početnog sastava jeste, verujem da Stanković nema dileme.

  Odbrana je takva da će morati da pojača skok, Degeneku i Pankovu je onaj špic YB-a (mislim da se zove Oro) skinuo sve lopte u Bernu, možemo samo da zamislimo šta će im uraditi Zlatan, a to može da uradi samo sa Vukanovićem. Na stranu što je nešto slično probao u Gentu i bio oduševljen. 

Link to comment

Sanogo je znatno vislji od Nikolica (183 vs. 176 cm) tako da bi ako se tice visokih lopti on bio bolje resenje.  Drugo, mislim da ce Ivanic da pocne utakmicu tako da ce srednji red verovatno da bude drugaciji.  Sto se tice Vukanovica, on je u Gentu bio izbor na poziciji levog spoljnog sa trojcom stopera u zadnjoj liniji.  Sa dvojcom, malo teze osim ako Sanoga ne igra ulogu treceg.

Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Ja se secam Ivanica kada je igrao u Bateu protiv Zvezde u Beogradu.  Izdriblovao je nekog Zvezdinog Brazilca, otvorio put prema golu, nakon cega je Bate, cini mi se, izjednacio.  Videlo se tada da je u pitanju odlican igrac.  Zao mi je sto je izabrao da igra za CG umeso za Srbiju.

 

+1

 

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/20484-fk-crvena-zvezda-u-sezoni-2017-2018/?do=findComment&comment=3994018

 

  • +1 1
Link to comment

Secam se i ja, tu tekmu smo glat mogli izgubiti, pogadjali su ljudi i precku i stativu ako se dobro secam. Ivanic bio najbolji na terenu, Milunovica ne mogu da se setim da li je igrao. Tamo smo mi njih mogli napuniti. 

Link to comment

pročitah negde da treba da se plasirate u 1/4 finale da bi imali naredne godine dva predstavnika u kvalifikacijama za LŠ, i valjda jednog u LE

 

ajde braćo cigani, izbacujte ove govnare, ionako su krenuli da se raspadaju

  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Ted said:

pročitah negde da treba da se plasirate u 1/4 finale da bi imali naredne godine dva predstavnika u kvalifikacijama za LŠ, i valjda jednog u LE

 

ajde braćo cigani, izbacujte ove govnare, ionako su krenuli da se raspadaju

trenutno stanje za sezonu 2022/23

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2021.html

15to mesto donosi dva mesta u (kval)ls i jedno u le

 

da stignemo kipar treba 1,25poena,posto smo ove sezone imali 4 kluba, zvezda treba da osvoji jos 5poena (1,25x4)

u ovoj fazi za pobedu se dobijaju 2poena, za nereseno 1

plasman u 1/4 (takosje i u 1/2 i finale) donosi po bonus poen

Edited by pbg12345
Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Samo što nije rastao kod Miloja. Naprotiv, unazadovao je. Ovo sada, od Dekija, je preporod.

sta je sa tobom jbt?

zaboravio da citas?

 

nisam ni napisao da je kod miloja rastao, vrlo vidljivo je bilo da je potpuno van forme

vec da u toj ekipi on (ivanic) ima najvise perspektive da donese dodatni kvalitet kad jednom proigra

 

a i sve ovo je vise zajebancija

 

jes ti to pljuvao ivanica, pa sad reagujes? :fantom:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...