Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, levi said:

Ivanić i Falco su povređeni u Suboici i oni su zamenili Falca iz predostrožnosti, a Ivanića su ostavili do kraja?

 

Ivanic nije pokazivao znake povrede, verovatno nije ni osecao. Ume misic da pocne da pravi problem tek kad se ohladi.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:


Igra ovde 4 godine i mi belezimo istorijske rezultate, ne znam gde nas je tacno unakazio.


Ko što Filip nije unakazio KK? Daj ne zajebavaj me. Gobelja nije ni alibi igrač. 

Link to comment

Povrede Mirka Ivanića i Filipa Falka iz Subotice sa meča protiv Spartaka nisu ozbiljne i biće spremni za duel na San Siru.

Sa "Marakane" su potvrdili da će obojica istrčati na travu kultnog stadiona u šesnaestini finala Lige Evrope.

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=02&dd=22&nav_id=1816109&fbclid=IwAR0Sq24IK8USlbpbsVzODAuB6DvzaYfxHM0aV1rS3BJy28VuV2TBww7trNM

 

Situacija se menja iz casa u cas :D 

  • Hvala 1
Link to comment

Da sam na mestu Ivanica igrao bih i sa jednom nogom, kao kod Čiče - nema povrede ima samo preloma.

U Beogradu je odigrao utakmicu života u Zvezdinom dresu, ima priliku da odigra još 1 možda i bolju. Bio je dobar i u Subotici, u sjajnoj je formi...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Da sam na mestu Ivanica igrao bih i sa jednom nogom, kao kod Čiče - nema povrede ima samo preloma.

U Beogradu je odigrao utakmicu života u Zvezdinom dresu, ima priliku da odigra još 1 možda i bolju. Bio je dobar i u Subotici, u sjajnoj je formi...

 

Ivanic rastura od pocetka sezone samo mu je mnogo trebalo da u glavama forumasa istera sliku o sebi koju je izgradio igrajuci u Milojevicevom timu. Mislim da ovo sto on igra nije stvar forme vec kvaliteta kojeg ionako poseduje. Sada ima nesto veci direktni uticaj na rezultate posto zbog povecanog samopouzdanja cesce daje golove i asistira, sto se igre tice on vec mesecima igra odlicno.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ivanic rastura od pocetka sezone samo mu je mnogo trebalo da u glavama forumasa istera sliku o sebi koju je izgradio igrajuci u Milojevicevom timu. Mislim da ovo sto on igra nije stvar forme vec kvaliteta kojeg ionako poseduje. Sada ima nesto veci direktni uticaj na rezultate posto zbog povecanog samopouzdanja cesce daje golove i asistira, sto se igre tice on vec mesecima igra odlicno.


Ne slažem se u potpunosti sa napisanim. Slobodno možeš to pripisati mom animozitetu prema Ivaniću, ali mislim da je eksplodirao od povrede Kataia, pao je u prvi plan. 
 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ivanic nije pokazivao znake povrede, verovatno nije ni osecao. Ume misic da pocne da pravi problem tek kad se ohladi.

   Bila je ona situacija na samom kraju kada je upravo Ivanić, bez vidljivog razloga, izbacio loptu u aut. I komentator se čudio. Vrv ga je tad zateglo. 

   @John Coltrane

   Ivanić je procvetao Kataijevim dolaskom, savršeno su se dopunjavali, bar 20% zasluga za tu renesansu idu Kataiju. I u nastavku prošle sezone, nakon vanrednog stanja je pokazao znake života, pre toga je bio mrtav i pokopan. Nije da njemu Milojević nije verovao, ali očigledno je takav psihološki profil da mu je potrebno apsolutno poverenje trenera i neprestano bodrenje. Stanković na tom planu, generalno radi dobar posao, deluje da je vratio i Pavkova, donekle i Gajića, a i sa Kangom je izgladio nesporazume diplomatski uspešno. I Njegoš igra sa više samopouzdanja. Sad treba da organizuje seanse sa Veljom i Gavrom. 

  • +1 2
Link to comment

@fandorin

 

To smo već apsolvirali da su on i Katai bili perfect match, ali sad on ima glavnu ulogu i sad, kad je “sam na sceni” pokazuje koliko vredi. A naravno sve je uzročno posledično, dobre igre uz Kataia su mu dale samopouzdanje da igra sve bolje i bolje.

 Pričam stricu posle tekme sa Milanom, Ivanić da ima “muda” bio bi Dušan Tadić. 

Link to comment

Mene je najvise iznenadila brzina, odjednom je postao brz sa loptom, bila je jedna situacija gde prima loptu na centru i krece, Mandzukic trci za njim ali posle 15-ak m shvata da nema vajde i odustaje, bas je delovalo kao Son i Kanjas u Londonu.

Link to comment
40 minutes ago, John Coltrane said:


Ne slažem se u potpunosti sa napisanim. Slobodno možeš to pripisati mom animozitetu prema Ivaniću, ali mislim da je eksplodirao od povrede Kataia, pao je u prvi plan. 
 

 

Nisam ni znao da imas animozitet prema njemu. Ivanic je prosto vidljiviji otkako je Katai bolestan jer mora da preuzme vise odgovornosti ali istog sam misljenja kao i Fandorin, da je ta veza odlicno funkcionisala u korist obojice. Sto se Mirkovih igara tice tu nemam nikakvu dilemu i nisam dobar partner za raspravu, po mom misljenju on vec mesecima igra odlicno. Ivanic nije atraktivan igrac koji zbog toga upada u oci pa tu vrstu ocekivanja nece nikad ni ispuniti ali zato su sve odluke koje donosi, nacin na koji misli, kako i gde protura loptu i koliko povezuje tu liniju iza spica na vrlo visokom nivou. Cak sam sklon da verujem da vise on otvara prostora Kataiju nego ovaj njemu i da cini da Katai bolje izgleda. Jedino sto zameram Ivanicu je realizacija, premekan je ispred gola, sve ostalo je odlicno.

  • +1 2
Link to comment

Ja se secam Ivanica kada je igrao u Bateu protiv Zvezde u Beogradu.  Izdriblovao je nekog Zvezdinog Brazilca, otvorio put prema golu, nakon cega je Bate, cini mi se, izjednacio.  Videlo se tada da je u pitanju odlican igrac.  Zao mi je sto je izabrao da igra za CG umeso za Srbiju.

  • +1 2
Link to comment

Trouglici po levoj strani koje su pravili Katai, Ivanic i Rodic su bili ubojito Zvezdino oruzje u jesenjoj sezoni.  Sto rece Stankovic, svako ko igra pored Kataija izgleda dobro, ali Ivanic igra dobro i bez Kataija.

  • +1 2
Link to comment

Oće neko u 100 dojče maraka da je Vukanović levi bek na San Siru?

  Borjan - Gajić, Pankov, Degenek, Vukanović - Petrović, Sanogo/Nikolić, Kanga - Falko, Ben, Falćineli

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...